Skip to content

Jak zresetować i odzyskać moje utracone hasło do konta Pokémon Go na innym telefonie?

6 de lipiec de 2021

Jeśli bawisz się modową grą wideo i autentyczną światową rewolucją, być może znalazłeś się z potrzebą uruchom ponownie konto Pokémon Gomon. Jeśli tak, wyjaśnimy dwa sposoby na zrobienie tego.

Przed przejdź do ponownego uruchomienia Twoje konto musi pamiętać, że Twoje stare konto zostanie usunięte, a zatem stracisz wszystkie dotychczasowe postępy. Jeśli nadal jesteś zdecydowany na ponowne uruchomienie, powiemy Ci, jak to zrobić.

Sposób pierwszy na zresetowanie konta Pokémon Go

W ten sposób jest oficjalnym sposobem na ponowne uruchomienie a pokemon go konto. Co musimy zrobić, to wyślij wiadomość do Wsparcie Pokémon Go.

Formularz poprosisz nas o wskazanie:

  • E-mail
  • Dodatkowy powód żądania (czyli powód lub powody, dla których chcemy zlikwidować konto)
  • Pseudonim konta, które chcesz usunąć

Następnie będziesz musiał czek w czterech polach, które wskazują, że:

  • Prośba o anulowanie konta jest nieodwracalna
  • Zarówno konto w Pokémon Go, jak i wszystkie dane związane z grą zostaną trwale usunięte
  • Nie będziesz mógł ponownie korzystać z tego samego e-maila Gmail, jeśli chcesz ponownie zarejestrować się w grze
  • Po usunięciu profilu nie będziesz mógł używać tego samego pseudonimu

Jeden raz wypełnienie formularza i zaakceptowanie warunków, Dajemy go do wysłania i za kilka dni nasze konto w Pokémon Go zostanie usunięte. Pamiętaj, że ta opcja trwale usunie Twoje konto i nie będziesz mógł go ponownie odzyskać, więc przed skontaktowaniem się z pomocą techniczną firmy Niantic Zaleca się, abyś ocenił, czy naprawdę chcesz to zrobić.

Jeśli nie chcesz czegoś tak radykalnego, sposób na ponowne uruchomienie konto Pokémon Go które wyjaśnimy poniżej, może Ci pomóc, a także nie oznacza, że ​​usuniesz konto, które aktualnie posiadasz.

graj w pokemona

Sposób drugi, aby zresetować konto Pokémon Go

Chodźmy w inny sposób uruchom ponownie konto Pokémon Gomon nie oznacza to usunięcia konta, które obecnie posiadamy. W tym przypadku pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to: załóż konto w Gmailu.

Teraz musimy zalogować się do gry za pomocą utworzonego przez nas nowego konta. Możemy Wyczyść pamięć podręczną zalogować się na nowe konto lub możemy usuń grę i zainstaluj ją ponownie.

W ten sposób możemy ponownie uruchomić Konto Pokémon Go, ale upewniamy się również, że nasze stare konto nadal istnieje, na wypadek, gdybyśmy chcieli je kiedyś odzyskać.

Te kroki mogą również pomóc w przypadku, gdy potrzebujesz nowego policz, jeśli Niantic daje definitywny zakaz za dokonanie jakiegoś oszustwa. W tej chwili mamy tylko dowody na tymczasowe zakazy, ale w żadnym wypadku deweloper nie wykluczył, że w obliczu pewnych postaw mogą pojawić się ostateczne zakazy.

Czy w pewnym momencie musiałeś ponownie uruchomić grę? Jeśli chcesz poznać niektóre sztuczki Pokémon Go, czytaj dalej.

Wskazówki i porady dotyczące Pokémon GO

Użyj aplikacji kalkulatora PC PC

To jest jeden bardzo przydatne narzędzie to pozwoli nam dowiedzieć się, jak te dziwne stworzenia kieszonkowe ewoluują, ponieważ przechowuje listę wszystkich Pokémonów, które pojawiają się do piątej generacji tej serii gier, i ich charakterystyczne metody ewolucyjne.

Posiadanie Pikachu jako pierwszego Pokemona ze wszystkich

Ciekawe sztuczka i hołd że masz ten tytuł w kierunku serii animacji, polega na zdobyciu zwierzaka Pokémona z tej serii jako pierwszego towarzysza przygody w tej aplikacji.

Składa się po prostu zignoruj całkowicie na początkowych trzech, dopóki to stworzenie nie pojawi się na radarze poszukiwań dla tego tytułu, aby później je schwytać.

Oszczędzaj czas

W tej grze jest sztuczka, która pozwala graczowi na zapisywanie czasu, pomijając animacje przechwytywania.

W tym celu wystarczy przytrzymać ikonę, która pozwala na ucieczkę z bitwy podczas walki i nacisnąć ją na jej końcu, aby szybko wrócić do menu główne bez utraty danych.

W obliczu powyższego możesz wskazać, że już wiesz, jakie wskazówki i triki mogą pomóc Ci poprawić swoje postępy w tym zakresie świetna gra, ale jeśli wiesz coś więcej, dodaj to w sekcji komentarzy.