Skip to content

Jak zrealizować aplikację lub kod karty w sklepie App Store

28 de luty de 2021

Jeśli masz kod Sklep z aplikacjami aplikacji, którą chcesz zrealizować, aby otrzymać aplikację lub kartę podarunkową, procedura realizacji tego kodu jest bardzo prosta i wystarczy wykonać kilka kroków, które wyjaśnimy tutaj.

Różni użytkownicy wolą utworzyć konto iTunes i używać ich karta , do której możesz wpłacić saldo w zaciszu swojej karty bankowej, jednak mając te karty najlepiej jest je wymienić w aplikacja, które wyjaśnimy tutaj krok po kroku.

Jak zrealizować kod w sklepie Apps Store na komputerze Mac

Jeśli chcesz zrealizować kod w systemie macOS, musisz zrobić to prosto, ponieważ wystarczy otworzyć plik Sklep z aplikacjami, możesz zobaczyć, że sesja została uruchomiona z Twoim Apple ID tak, jakby była na iPhonie, a następnie musisz wykonać następujące kroki:

  • Zacznij od przejścia do prawej strony sklepu z aplikacjami, a następnie przejdź do opcji „Wykorzystaj”
  • Tam musimy wpisać twoje hasło Apple, a także Wpisz kod
  • W ten sposób aplikacja lub karta kredytowa zostaną automatycznie dodane do naszego konta Apple. W przypadku, gdy będzie to specjalna karta do specjalnej aplikacji, zacznie się ona automatycznie pobierać na nasze urządzenie.

Wykorzystaj kod w sklepie z aplikacjami na iOS

Zacznij od otwarcia sklepu z aplikacjami swojego urządzenia, a następnie na ekranie wprowadź przycisk z nazwą „Wymieniać się„Naciskamy go i zobaczymy, jak kamera nasza urządzenie Aby móc zrealizować kody ręcznie lub w przypadku niepowodzenia, wpisz kody ręcznie

I dzięki temu wszystko będzie gotowe, ponieważ kod, który wprowadzamy, jest realizowany automatycznie i nasza aplikacja zacznie Ściągnij automatycznie lub jeśli w swojej wadzie jest to karta salda, zobaczymy, że zostanie to odzwierciedlone na naszym koncie.

wykorzystaj kod w sklepie z aplikacjami

Inny sposób na wykorzystanie tych kodów

Z biegiem czasu wielu programistów zdecydowało się porzucić Mac Apps Store ze względu na ograniczenia, które firma narzuca swoim deweloperom. Jednak ta strona jest nadal interesującym źródłem aplikacji, które wielu użytkowników chce pobrać.

Jeśli masz jakiś kod, proces jego realizacji w sklepie Mac Apps Store jest dość podobny do tego, co zrobiliśmy w instrukcje poprzedni. Musisz tylko wykonać następujące kroki:

  1. Zacznij od otwarcia Mac Apps Store w swoim urządzeniu, a następnie znajdź się na górnym pasku i kliknij naszą nazwę użytkownika, którą znajdziemy w prawym dolnym rogu naszego ekranu.
  2. Jeśli przejdziesz do kolumny znajdującej się po prawej stronie, możesz zobaczyć szczegółowo aplikacje, które wcześniej kupiliśmy, aw prawym górnym rogu możemy kliknąć opcję „Zrealizuj Kartę Podarunkową„Więc to specjalny pasek a tym samym możliwość wprowadzenia wszystkich numerów znajdujących się na karcie podarunkowej iTunes lub, w przypadku jej braku, otrzymanego kodu promocyjnego.

Właśnie w tym momencie zostanie skojarzona aplikacja lub w przypadku jej braku gra nasz Apple ID na stałe i dzięki temu będziemy mieć go do dyspozycji tyle razy, ile będziemy chcieli go pobrać, niezależnie od komputera, na którym się znajdujemy.

Należy jednak pamiętać, że każdy komputer musi być powiązany z naszym kontem ID, abyśmy mogli pobrać pliki powiązane z tym samym identyfikatorem.

dołącz do naszego kanału telegram