Skip to content

Jak zmienić PIN do konta w Signal z aplikacji lub strony internetowej?

7 de grudzień de 2021

Osobisty numer identyfikacyjny lub PIN to hasło, które umożliwia nam dostęp do naszych systemów elektronicznych, takich jak: telefon komórkowy, konta bankowe, bankomat, komunikatory internetowe i inne, PIN to broń, którą posiadamy, aby zapobiec wtargnięciu nieuprawnionych osób do nasze rachunki. Ważne jest, aby regularnie go zmieniać, aby zachować jego skuteczność. W kolejnych wierszach postaramy się jak zmienić Signal PIN dzięki czemu możesz nadal cieszyć się największym bezpieczeństwem w aplikacji.

Jakie są najważniejsze dane, które należy wziąć pod uwagę w przypadku kodu PIN Signal?

Jak wiemy, wiadomości Signal są obecnie jednymi z najbezpieczniejszych, dzięki kompleksowemu systemowi szyfrowania, który zapewnia większą ochronę prywatności użytkowników, Signal oferuje system kodów PIN, z nowością, z którą nie jest związany. numer telefonu.

Są jednak pewne cechy, które musimy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o PIN bezpieczeństwa w aplikacji Signal.

Twój kod PIN nie ma kopii zapasowej

PIN w Signal nie jest powiązany z kopią zapasową niektóre, tylko jego twórca go znasz, ważne jest, abyś zapamiętał swój kod, dlatego system pomoże Ci go zapamiętać, prosząc o niego okresowo.

Signal nie zna Twojego kodu PIN i nie może go przywrócić

Kod, który wybrałeś jako PIN nie jest zarejestrowany w systemie Signal, dlatego Nie ma mowy, żebym ci to przywrócił, jeśli o tym zapomnisz, dlatego musisz go zapamiętać lub zapisać w bezpiecznym miejscu.

Jeśli zapomnisz, Twoje konto zostanie zablokowane

Jeśli kilkakrotnie wprowadzisz błędny PIN, system automatycznie zablokuje konto na tydzień, a po tym czasie będziesz mógł ponownie korzystać z konta i skonfigurować nowy PIN, do którego poprzedni numer nie będzie Ci potrzebny.

Jakie czynności można wykonać za pomocą Signal PIN?

Signal PIN pozwala dodatkowo na przywrócenie profilu, jeśli z jakiegoś powodu musisz zmienić urządzenie PIN może być używany jako blokada rejestru, aby uniemożliwić innym śledzenie Twojego numeru.

Skonfiguruj blokadę rejestru

tworzenie kodu PIN

Aby włączyć blokadę rejestru konta sygnałowego, wystarczy wykonać trzy proste kroki, które pomogą zwiększyć bezpieczeństwo Twojego konta:

  1. Zaloguj się do Signal i kliknij ikonę użytkownika
  2. Po wyświetleniu menu kliknij Prywatność
  3. Przewiń listę, aż zlokalizuj Registry Lock i przejdź do aktywacji

Spersonalizowane przypomnienia

Signal oferuje funkcję przypomnień opartą na technika powtarzania w odstępach, który pomaga zapamiętać kod PIN. Możesz go aktywować lub dezaktywować w sekcji Ustawienia telefonu. Przypomnienia te będą pojawiać się w odstępach 12 godzin, 1, 3, 7 i 14 dni, natychmiast po aktywacji funkcji, po prawidłowym wpisaniu kodu PIN przypomnienia te będą pojawiać się rzadziej.

Jak możesz dowiedzieć się, jaki jest Twój Signal PIN?

PIN na platformie Signal jest spersonalizowany i tylko osoba, która go tworzy, może wiedzieć, co to jest, ponieważ nie jest zarejestrowany w systemie.

Jak zmienić kod PIN profilu w Signal?

Jedną z pierwszych rzeczy, które robimy podczas zakładania konta w Signal, jest ustalenie PIN-u dla większego bezpieczeństwa, jeśli po pewnym czasie będziemy chcieli go zmienić możemy to zrobić z poziomu Aplikacji lub WEBu w następujący sposób:

Dzięki aplikacji

  • Wejdź do aplikacji i kliknij trzy punkty znajdujące się w górnym rogu Prawidłowy
  • Wyświetlane menu, klikasz na Ustawienia, natychmiast kliknij sekcję Prywatność
  • Przewiń do końca listy i kliknij Zmień PIN
  • Następnie, wprowadź kod PIN, który chcesz ustawić
  • Po wygenerowaniu kodu PIN kliknij Dalej i nowy PIN zostanie natychmiast zaktualizowany i zapisany

Ze strony internetowej

Aby zmienić PIN Signa z Internetu, wystarczy otworzyć aplikację na komputerze i wykonać czynności opisane powyżej.

trzymaj agrafkę bardzo dobrze

Co powinieneś zrobić, jeśli zapomnisz swój kod PIN Signal?

Jak już wiesz, system przesyłania wiadomości Signal jako środek bezpieczeństwa nie ma możliwości zresetowania kodu PIN użytkowników, dlatego jeśli zapomnisz PIN, ale nadal masz aktywny telefon, po prostu zmień PIN, w tym celu otwórz aplikację, przejdź do Ustawień, następnie kliknij na zdjęcie profilowe, wybierz Konto, a następnie Zmień PIN i wpisz nowy numer, możesz to zrobić w każdej chwili, a system nie poprosi o stary numer.

Ale jeśli masz zablokowany telefon, musisz poczekać PIN wygasa w ciągu siedmiu dni a następnie ponownie zarejestruj się w systemie.

dołącz do naszego kanału telegram