Skip to content

Jak usunąć historię sygnału i czaty? – Wskazówki dotyczące wsparcia

6 de styczeń de 2022

Większość ludzi korzysta z komunikatorów, aby utrzymywać kontakt z przyjaciółmi i rodziną. Opcją konkurującą z najpopularniejszymi platformami jest Signal, dzięki której zyskujesz te same korzyści i inne dodatkowe. Jeśli chcesz spróbować i dowiedz się, jak usuwać wiadomości, jesteś we właściwym miejscu.

W jaki sposób wiadomości są usuwane w tej aplikacji?

Kiedy po raz pierwszy usłyszałeś o aplikacji Signal, być może nie miałeś pojęcia, o czym mówią. Jest to bardzo powszechne, ponieważ nie jest tak popularną aplikacją jak inne, choć nie oznacza to, że nie jest świetną konkurencją dla innych platform.

Jego innowacje są tak kompetentne, że aplikacje takie jak: WhatsApp włączył je do swojego systemu oferować swoim użytkownikom te same korzyści w swoich aktualizacjach. Jeśli chcesz używać Signal do używania go jako aplikacji do przesyłania wiadomości, możesz. Wystarczy pobrać aplikację w wirtualnym sklepie swojego zespołu, czy to na urządzeniu mobilnym, czy na komputerze.

Korzystanie z Signala jest bardzo podobne do innych platform, więc nie musisz się martwić o naukę nowego procesu, aby móc z niego korzystać. Jedną z funkcji, które otrzymujesz w tej sieci, jest aktywacja trybu ciemnego, aby uniknąć dyskomfortu widzenia.

Jedna z funkcji Signal używany jako odniesienie jest jego nieprzeniknionym zabezpieczeniemChociaż niektórzy nadal spierają się, czy to prawda, prawda jest taka, że ​​w każdym przypadku ta aplikacja stara się chronić konwersacje i informacje, które przez nią przechodzą, za pomocą szyfrowania typu end-to-end.

Jednak niektórzy ludzie, którzy chcą poczuć, że mają więcej barier bezpieczeństwa. W takich przypadkach twórcy Signal stworzyli funkcję znikania wiadomości, jest to coś bardzo podobnego do tymczasowych wiadomości, które WhatsApp ostatnio umieścił w swoim systemie. Wystarczy go zaprogramować, aby automatycznie usuwał się w ustawionym przez Ciebie czasie.

Istnieje wiele sposobów ręcznego usuwania wiadomości w ramach platformy, wszystko zależy od rodzaju procesu, którego chcesz użyć, ponieważ w każdym zespole, z którego korzystasz, jego procedura jest bardzo zróżnicowana.

Dowiedz się, jak usunąć wiadomości Signal z Androida

Jeśli chcesz usunąć wiadomość z Androida, którą wysłałeś do kontaktu lub grupy, do której należysz, możesz to zrobić, wykonując kilka kroków, które mogą być Tobie znajome. Musisz tylko znaleźć dany czat i przytrzymać go, aż pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz usunąć wiadomość.

osoba używająca sygnału

Jeśli zdecydujesz się usunąć wiadomość tylko dla siebie, nie będzie ona już wyświetlana na Twoim czacie, ale nadal będzie pojawiać się w rozmowach innych osób. W Signal, podobnie jak w innych aplikacjach, możesz również wybierz usunięcie wiadomości dla wszystkich, czyli zarówno dla Ciebie, jak i dla tego, kto go otrzymał. Warunkiem w tym przypadku jest to, że musisz to zrobić w ciągu pierwszych 3 godzin po wysłaniu wiadomości, po tym czasie nie będziesz mógł jej usunąć.

Jeśli zdążysz na czas skasować wiadomość, musisz mieć na uwadze, że osoba odbierająca była w stanie zrobić zrzut ekranu, aby zachować informacje o wiadomości, również jeśli to już Pojawiła się odpowiedź na tę wiadomość, nie zostanie ona usunięta.

Jaki jest najlepszy sposób na usuwanie wiadomości na iOS?

Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego z systemem iOS, kroki usuwania wiadomości są bardzo podobne do poprzedniego, wystarczy wybrać komentarz, który już ci się nie podoba i przytrzymać go, aż pojawi się wyskakujące okienko. Dzięki temu możesz wybrać, jeśli chcesz usuń wiadomość tylko dla siebie lub również dla odbiorców.

Z drugiej strony, jeśli chcesz pozbyć się wszystkich rozmów, możesz to zrobić bez obawy, że jeśli usuniesz historię, opuścisz grupy.

Aby to zrobić, musisz przejść do listy rozmów i kliknąć czat, to go zaciemni i da ci możliwość wybrania innych rozmów. Następnie naciśnij w koszu, aby usunąć i potwierdzić akcję.

usuń wiadomość w sygnale

Co robisz, gdy ktoś ma komputer?

Signal posiada wersję desktopową tak jak w przypadku WhatsApp i Telegram posiada te same funkcje co w aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz usunąć wiadomość, wystarczy przejść do wersji komputerowej i usunąć wiadomości, które wysłałeś z komputera i te, które dotarły do ​​​​kontaktu z Twojego konta.

Proces usuwania wiadomości jest bardzo podobny do aplikacji mobilnejMusisz tylko wybrać opcję, która Ci odpowiada w wyskakującym okienku. Jeśli zdecydujesz się usunąć go dla wszystkich, wymażesz wszystkie ślady tych informacji.

W Signal informacja o połączeniu jest uważana za alert, jeśli chcesz je usunąć, musisz otworzyć rozmowę zawierającą alert i naciskać ją, aż pojawi się wyskakujące okienko, które pozwala dotknąć kosza, aby usunąć alert i potwierdź akcję. Pomoże Ci to wyczyścić konto z niepotrzebnych wiadomości.

Czy można usunąć wiadomości dla wszystkich osób, które je otrzymały?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jeśli to możliwe usuń wiadomości wysłane do kontaktu lub grupie, jedynym warunkiem narzuconym przez tę platformę jest zrobienie tego w ciągu pierwszych trzech godzin po wysłaniu wiadomości. Po tym czasie nie będzie można go wyeliminować, więc decyzję musisz podjąć szybko.

aplikacja sygnału na urządzeniu mobilnym

Jak możesz usunąć jeden lub więcej czatów w Signal?

Jednakże, jeśli chcesz usunąć wszystkie czaty ze swojego konta Musisz wprowadzić wersję na komputer i dotknąć profilu swojego konta. Spowoduje to przejście do nowego menu, w którym musisz znaleźć sekcję danych i przechowywania, a następnie kliknąć Zarządzaj pamięcią i będziesz mógł usunąć historię wiadomości.

Jeśli przez pomyłkę usunąłeś historię i chcesz ją odzyskać, na swoim Androidzie lub komputerze, w Signal możesz, jeśli masz zaktualizowaną aplikację, dobre połączenie internetowe i środki do otrzymywania wiadomości.