Skip to content

Jak zostać partnerem na Twitchu – dowiedz się, jak wypełnić przynależność, aby zostać partnerem na Twitchu (przykład)

1 de luty de 2021

Teraz nie ma wymówek, jeśli chcemy zarabiać w Internecie, ponieważ nawet można grać, a do tego trzeba użyć specjalistycznych platform.

W tym artykule omówimy najczęściej używane do tego celu na świecie i to nic innego jak Twitch. Ta strona oferuje kilka sposobów na zarabianie Bitsów, rodzaju cyfrowej waluty, którą możesz następnie wymienić na pieniądze. Więc powiemy ci Jak zostać partnerem na Twitchu – Dowiedz się, jak wypełnić przynależność, aby zostać partnerem na Twitchu.

Wejście na Twitcha i otwarcie konta jest bardzo proste, najtrudniejsze jest tworzenie tzw. Streamów, choć zazwyczaj jest to fajne, może być sporo pracy. Dlatego bycie partnerem Twitcha może być marzeniem, które wielu chce zrealizować. Ale jak wiesz, musisz spełnić określone warunki, abyś mógł się kwalifikować Stać się partnerem.

Plik niezbędne wymagania Aby poprosić o członkostwo w Twitchu i zostać partnerem, w ciągu ostatnich trzydziestu dni lub w miesiącu przeprowadź łącznie 500 minut transmisji na żywo. Miej co najmniej 50 obserwujących na swoim kanale, średnio co najmniej 3 widzów w miesiącu. Wreszcie, po wykonaniu pokazu na żywo przez co najmniej 7 dni w ostatnim miesiącu.

Jak zostać partnerem na Twitchu – Dowiedz się, jak wypełnić przynależność, aby zostać partnerem na Twitchu

Teraz, jeśli spełniłeś już te minimalne wymagania, aby kwalifikować się do bycia partnerem na Twitchu, gdzie już transmitujesz, możesz wypełnić formularz. W społeczności, którą tworzysz, ważne jest, aby wszyscy pozostali zjednoczeni i wspierali się nawzajem, a w razie potrzeby mogli poprosić o pomoc dowolnego członka.

Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, jest wejście na nasz kanał i kliknięcie w ikonę naszego kanału. Znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Ta czynność spowoduje wyświetlenie okna z wieloma opcjami. I w nim wybierzemy opcję Panel twórcyczekamy, aż się załaduje i po lewej stronie powinny pojawić się dwa panele.

W panelu opcji, który jest bardziej po lewej stronie, wybierzemy plik Opcja danych a następnie wybierasz osiągnięcia. Po prawej stronie ekranu pojawią się zdobyte osiągnięcia i klikniesz Osiągnięcia partnerskie. Poniżej po prawej stronie znajduje się przycisk z napisem Ustawienia partnera i musisz tam nacisnąć lub kliknąć.

Jak wypełnić członkostwo, aby zostać partnerem na Twitchu

Po wykonaniu tej operacji na ekranie pojawi się opcja. Rejestracja afiliowana, klikamy i wtedy pokażą się cztery opcje i wybierzemy pierwszą. W nim zostaniemy poproszeni o podanie informacji, takich jak imię i drugie imię, jeśli je masz. Musisz również podać swoje nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail i potwierdzenie e-mail.

Inne ważne informacje, które musisz wprowadzić, takie jak adres mieszkania, miasto, kraj, kod pocztowy, zakończ z tym, musisz kliknąć Kontynuuj. Teraz przejdziesz do drugiego kroku, aby wypełnić formularz. Po ponownym wprowadzeniu niektórych danych, o które prosiliśmy w pierwszej części, a następnie klikamy przycisk, który pojawia się w lewej dolnej części.

Spowoduje to załadowanie pliku kwestionariusz podatkowy o informacje podatkowe i wprowadzamy w nich żądane dane. Po zakończeniu musisz kliknąć opcję Zapisz i wyświetl podgląd. Następnie po wyświetleniu podglądu wybierasz opcję Wyślij formularz, jeśli wszystko poszło dobrze, na ekranie zostanie wyświetlony komunikat Validated.

wypełnij członkostwo Twitch

Teraz powtórz ten krok w poniższej formie, a na końcu otrzymasz komunikat Validated. Następnym krokiem będzie przejście do ustawień płatności i wprowadzenie wymaganych informacji, a po zakończeniu tego kroku będziesz mógł zarabiać na transmisjach Twitch.

To takie proste, nie spowoduje to żadnego problemu, wystarczy dobrze zdefiniować metodę płatności, z której będziesz korzystać. Jak widziałeś wypełnij członkostwo, aby zostać partnerem Twitcha Okazało się to całkiem proste.

dołącz do naszego kanału telegram