Skip to content

Jak zobaczyć wspomnienie na koncie na Facebooku? -Windows i Android

6 de luty de 2022

Facebook to jedna z najczęściej używanych sieci na świecie firmy Meta Platforms, Inc. Jej nazwa handlowa i lepiej znana to Meta. Oprócz Facebooka inne media społecznościowe i platformy do przesyłania wiadomości to Instagram i WhatsApp. Wielu z nas już zdało sobie sprawę, że reklama na najlepiej zarabiający na Facebooku.

Facebook został stworzony przez Marka Zuckerberga wraz z przyjaciółmi podczas studiów na Uniwersytecie Harvarda. Na początku był znany jako TheFacebook.com (dziś znany jest po prostu jako Facebook), a Facebook jest ceniony jako jedna z najcenniejszych firm na świecie i jedna z najczęściej używanych aplikacji na całym świecie. Przy okazji możesz wyłączyć komentarze na osi czasu Facebooka.

Jakie są kroki, aby wyświetlić wspomnienia z Facebooka?

Dla wielu z nas oglądanie wspomnień na Facebooku może być bardzo ważne. może chcemy zobacz przesłane przez nas zdjęcie dawno temu i chcemy zapamiętać ten dobry moment. Jest wiele osób, które nie wiedzą, co zrobić, aby zwizualizować swoje najważniejsze wspomnienia.

Oglądanie wspomnień na Facebooku wcale nie jest trudne, ponieważ Facebook oferuje nam łatwość rzeczy pod każdym względem. Teraz będziesz mógł zobaczyć swoje wspomnienia na Facebooku, ponieważ dzisiaj pokażemy Ci, jak zrobić to w najbardziej efektywny sposób:

 1. Przejdź do aplikacji Facebook.
 2. Na Facebooku naciśnij 3 linie znajdujące się w prawym górnym rogu.
 3. Przeciągnij w dół, wybierz opcję „Wspomnienia”. Tam możesz zobaczyć najważniejsze wspomnienia z Twojego Facebooka.

Z komputera z systemem Windows 10

Przeglądanie wspomnień na każdym urządzeniu to prawie ta sama procedura, ale z kilkoma drobiazgami różniącymi się, a wiele osób zastanawia się, jak przeglądać wspomnienia na Facebooku z komputer z systemem Windows 10. Z systemu Windows 10 możesz zobaczyć swoje wspomnienia z taką samą łatwością, jak oglądanie ich na innym urządzeniu, takim jak telefon.

Aby móc zobaczyć wspomnienia z komputera z systemem Windows 10, musisz wykonać kroki, które teraz zobaczysz. Oto kroki, które musisz wykonać:

 1. Powinieneś przejść do swojej przeglądarki.
 2. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku.
 3. Kliknij 3 linie, które zobaczysz w prawym górnym rogu, zobacz wszystkie opcje i może powinieneś zejść w dół.
 4. Znajdź opcję „Wspomnienia” i kliknij ją.

W ten sposób będziesz mógł zobaczyć swoje wspomnienia na komputerze z systemem Windows 10. Jeśli nie wiesz, możesz pobrać kopię danych, które ma o Tobie Facebook.

przez mojego Maca

Aby móc przeglądać swoje wspomnienia na urządzeniu Mac, nie musisz się w żaden sposób komplikować, ponieważ jest to bardzo łatwe. Będzie jak obejrzyj na innych urządzeniach i nie poniesiesz żadnej straty, oto jak:

 1. Otwórz Facebooka
 2. Stuknij trzy linie u góry ekranu po prawej stronie.
 3. Znajdź opcję „Wspomnienia” i wybierz ją. Dzięki temu najważniejsze wspomnienia z Facebooka znajdziesz na swoim MAC.

Mac PC i inne urządzenia ios

Na urządzeniu z Androidem

Aby przeglądać wspomnienia na wszelkiego rodzaju urządzeniach, procedura jest taka sama i wiele osób uważa, że ​​trudno jest przeglądać wspomnienia na Facebooku na różnych urządzeniach. Z Androida, aby zobaczyć swoje wspomnienia będziesz miał ten sam obiekt aby obejrzeć go na innym urządzeniu:

 1. Musisz wejść na Facebooka.
 2. Naciśnij 3 linie, które pozostały w prawym górnym rogu.
 3. Znajdź opcję „Wspomnienia” i dotknij jej. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć swoje wspomnienia na swoim Androidzie.

Korzystanie z iPhone’a

Jeśli chcesz ciesz się wspomnieniami z Facebooka na urządzeniu iPhone wcale nie jest to skomplikowane. Wiele osób zastanawia się, jak przeglądać wspomnienia na Facebooku z urządzenia iPhone. Następnie zobaczymy, jak:

 1. Musisz otworzyć Facebooka.
 2. Przejdź do 3 pasków, które znajdują się po prawej stronie.
 3. Tam przewiń w dół i wybierz „Wspomnienia”

W ten sposób możesz zobacz swoje wspomnienia z Facebooka z urządzenia iPhone. Jeśli nie wiesz, możesz wybrać, kto może zobaczyć Twoje posty na Facebooku.

Jak przeglądać wspomnienia z Facebooka z tego samego dnia w innym roku?

dziewczyna szuka czegoś na swoim komputerze

Kiedy jesteś na Facebooku, tylko w opcji wspomnień zobaczysz wszystkie swoje wspomnienia, niezliczone posty i więcej, jeśli jesteś osobą, która zazwyczaj jest bardzo aktywna w publikowaniu rzeczy na Facebooku. We wspomnieniach znajdziesz wspomnienia z tego samego dnia, ale z lat poprzednich.

Jak udostępniać wspomnienia na Facebooku?

Ponieważ wiele wpisów, które udostępniliśmy wcześniej, przynosi nam satysfakcję, ponieważ są dobrymi wspomnieniami, chcemy je ponownie udostępnić naszym bliskim znajomym i na pewno też są zawarte w pamięci. Następnie zobaczymy, jak podzielić się wspomnieniami na naszym koncie na Facebooku:

 1. Jeśli pojawi się wspomnienie, lub sam go szukasz. Na dole pamięci pojawi się opcja „Udostępnij”.
 2. Naciskasz go, możesz umieścić na nim podpis i możesz ponownie udostępnić.

Jeśli napotkasz problemy lub masz pytanie dotyczące czegoś na Facebooku, możesz odwiedzić stronę pomocy Facebooka. Tam znajdziesz więcej informacji.

dołącz do naszego kanału telegram