Skip to content

Jak zobaczyć „ukryte informacje” na Facebooku? – Co to jest i dlaczego się pojawia?

29 de sierpień de 2023

Facebook to jedna z najsłynniejszych sieci społecznościowych dostępnych obecnie na rynku, oferująca nieograniczone możliwości odwrócenia uwagi na różne sposoby, takie jak przeglądanie postów, czatowanie ze znajomymi bez względu na to, gdzie się znajdują i granie w gry. Obecnie ta aplikacja zawiera informacje rynkowe i ukryte.

Jak zobaczyć Facebook Marketplace jest bardzo przydatny dla wszystkich firm i tych, którzy muszą sprzedawać swoje produkty. Z tego powodu przekażemy Ci niezbędne informacje , abyś wiedział, jak korzystać z tego narzędzia Facebook na PC, pomożemy Ci, jak zobaczyć ukryte informacje o sprzedaży i dlaczego się pojawiają.

Co oznaczają informacje o ukrytym rynku?

Na początek na platformie Facebook wdrożono określone wytyczne dotyczące ochrony informacji. Ukryte informacje na rynku są jedną z nich . Funkcja, jaką spełnia ta opcja, polega na usuwaniu i wyodrębnianiu określonych danych z publikowanych treści. Możesz przejść z adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego. To po to, żeby nie dawać i zostało skradzione za pozwoleniem.

Dlaczego w postach z Marketplace na Facebooku pojawiają się ukryte informacje?

Dlaczego to wychodzi?Wspominaliśmy o tym w poprzednim punkcie. Jest to metoda stosowana przez tę samą stronę w celu ochrony danych osobowych w niektórych publikacjach sprzedażowych. Nie tylko e-mail, możesz wyjść poza to. Ukryte informacje to jedna z najlepszych opcji, jakie ma dziś Facebook.

Jak zobaczyć ukryte informacje na Facebooku?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak zobaczyć ukryte informacje, jest to nieco trudne, ponieważ są to informacje przechowywane przez osobę, która stworzyła publikację. Jedynym sposobem, aby to sprawdzić i wykorzystać, jest pozwolenie innego użytkownika, który udostępnia stronę zakupu. Oczywiście musi to odbywać się przez Messengera, po obejrzeniu Marketplace na Facebooku.

  1. Po publikacji musisz wysłać wiadomość do tej osoby. UWAGA, musi to być opcja publikacji, aby zobaczyć ukryte informacje,
  2. Tutaj zadasz niezbędne pytania i znajdziesz informacje o e-mailu oraz o tym, jak zobaczyć więcej.

Jak zobaczyć numer telefonu w ukrytych informacjach?

W ten sam sposób, jak wyjaśniliśmy w poprzednim punkcie . W ten sposób możesz to zrobić, aby wyszukać i uzyskać informacje z ukrytych informacji na Facebooku Marketplace. Jeśli jest to numer telefonu komórkowego.

aplikacja na Facebooku do korzystania z rynku

Czy można usunąć ukryte informacje z Marketplace na Facebooku?

Teraz będzie wielu ludzi, którzy nie będą wiedzieć, dlaczego to wychodzi z Ukrytych Informacji. Z tego powodu będą chcieli wyciągnąć, usunąć i przyjrzeć się tym informacjom. Cóż, jeśli chcesz, aby nie pojawiały się w Markplace na Facebooku , nie powinieneś wypełniać komórek.

W ten sposób będzie pusty, zarówno w przeglądarce internetowej, jak i w aplikacjach mobilnych. Użytkownicy nie zobaczą ukrytych informacji, ponieważ nie ma tam żadnych wypełnionych danych .

Dlaczego oświadczenie o informacjach ukrytych pojawia się na Facebooku w witrynie Marketplace?

Marketplace, to witryna na Facebooku, która daje użytkownikom możliwość założenia firmy , promowania swoich produktów lub sprzedaży przedmiotów osobistych, posiada świetne funkcje, które pomogą Ci się rozwijać, zdobywając więcej klientów. Można z niego korzystać z komputera lub telefonu komórkowego, wystarczy go aktywować.

Oświadczenie o ukrytych informacjach pojawia się w publikacjach produktów i służy jako środek bezpieczeństwa, chroniąc dane osobowe sprzedawcy, ponieważ ukrywa numery telefonów, dowód osobisty, adres e-mail, adres lub inne ważne informacje.

przestań kogoś obserwować

Z tego powodu pojawia się to stwierdzenie , jego wadą jest to, że może powodować problemy u klientów, ponieważ będą oni chcieli poznać więcej informacji o kupujących, sprawdzić, czy są one wiarygodne, czy nie, co mogą zrobić denerwujące dla niektórych użytkowników korzystających z tej aplikacji.

Nie martw się, to nie jest problem, to raczej środek bezpieczeństwa stosowany przez Facebooka w celu ochrony Twoich informacji. Jeśli wolisz nie udostępniać danych dotyczących zakupów i sprzedaży w przeglądarce internetowej.

zobacz, ile razy wyświetlona została Twoja historia na Instagramie i Facebooku

Jak zobaczyć ukryte informacje?

Najważniejszą rzeczą, którą zaleca się po zobaczeniu tego ogłoszenia, jest napisanie bezpośrednio do kupującego i poproszenie o wszystkie niezbędne informacje, które chcesz poznać. Z drugiej strony sprzedawca będzie musiał odpowiedzieć na te pytania, może jedynie stworzyć automatyczne odpowiedzi, dzięki którym kupujący otrzyma szybką odpowiedź.

Aby zobaczyć informacje ukryte przez ukryte informacje, musisz wejść do aplikacji Facebook na komputerze. wyszukaj publikację produktu, w której pojawia się to stwierdzenie. Wciskamy „Udostępnij”, wybieramy „Kopiuj link”, następnie przechodzimy do „Google Chrome”. Kiedy już tutaj wkleimy nasz link, poczekaj, aż strona się załaduje i zobaczysz, że oświadczenie o ukrytych informacjach już nie istnieje. Informacje, których potrzebujesz, pojawią się teraz w Marketplace.

Dzieje się tak, ponieważ wychodzą aplikacje Facebooka, które dają bezpieczeństwo ukrywania Twoich danych osobowych. W przypadku wejścia przez przeglądarkę internetową to oświadczenie jest usuwane. Pozwala zobaczyć wszystkie informacje o sprzedającym.

Jeśli jako sprzedawca widzisz ten komunikat podczas publikowania przedmiotu, powinieneś szybko zmienić opis . W ten sposób wiadomość nie dotrze do Twoich kupujących.

jak zobaczyć, jak wygląda ktoś inny

Zalecenia zapobiegające wyświetlaniu ukrytych informacji

Ukryta informacja jest odpowiedzialna za ukrywanie informacji . Jeśli taki błąd wystąpi, będzie to spowodowane wpływem sprzedawcy i publicznymi danymi. Aby oświadczenie się nie pojawiło, należy zastosować się do następujących zaleceń:

Nie publikuj numeru telefonu komórkowego, aby dodać numer, nie podawaj go żadnym słowem (WhatsApp i telefon). Innym sposobem jest umieszczenie w liczbie znaku specjalnego, np. kropki. Jak zobaczyć i umieścić liczbę według części .

Nie powinieneś publikować swoich e-maili lub możesz je dodawać w częściach, staraj się nie publikować adresów, najlepsze, co możesz zrobić, to przekazać tę informację swoim klientom prywatnie, czyli przez Messenger.

logo Facebooka

Inne zalecenia , które możesz wdrożyć to: Podczas tworzenia publikacji, w aplikacjach. Możesz napisać, że Twoje dane zostaną przekazane klientom zainteresowanym produktem, którzy napiszą do Ciebie na Messengerze. Pozwoli to uniknąć tego stwierdzenia, pozwoli uniknąć niedogodności pomiędzy kupującymi. Możesz także zrobić obraz, na którym umieścisz wszystkie te informacje, dzięki czemu ukryte informacje nie będą się pojawiać.

Możesz także przejrzeć inne publikacje na Facebooku Marketplace i zapoznać się z nimi. Aby móc tworzyć własne publikacje bez błędów. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zaktualizować Facebooka do najnowszej wersji. W ten sposób zobaczysz wszystko, co nowe oferuje ta aplikacja i postępy w publikacjach, które tworzysz.

dołącz do naszego kanału telegram