Skip to content

Jak zobaczyć szkice swoich rolek na Instagramie na telefonie komórkowym?

31 de październik de 2021

Twórcy Instagrama zawsze chcieli znaleźć się wśród preferowanych platform ludzi, a ich wysiłki nie poszły na marne. Jedną z innowacji tej aplikacji są Kołowrotki. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć sztuczki, jak korzystać z funkcji gumki, tutaj powiemy.

Ile wersji roboczych możesz mieć maksymalnie na swoim koncie na Instagramie?

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy niewiele wiedzą o tak zwanych Kołowrotkach, to jest narzędzie, za pomocą którego możesz nagrywać chwile, aby później je opublikować. Możesz dokonać kilku zmian w tych filmach, między innymi ustawić prędkość, dodać efekty i inne rzeczy. Wszystko to może sprawić, że Twoja chwila stanie się czymś wyjątkowym.

Ze względu na wielką konkurencję, jaka istnieje na rynku z innymi platformami, które przesyłają nagrane treści, ta strategia Instagrama była bardzo dobra w utrzymaniu lojalności użytkowników. Dlatego jeśli już robiłeś nagrania na szpulach, powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz, aby były przyjemne dla publiczności, powinieneś nie tylko nagrywać cokolwiek i teraz, raczej musisz rozbudzić kreatywność, aby tworzyć dobre treści.

Aby nadać swoim postom oryginalność, zwykle musisz je edytować. Ta czynność wymaga czasu, jeśli chcesz to zrobić dobrze. Dlatego Instagram dodał szkice do swoich funkcji. W tej sekcji możesz przechowywać swoje przyszłe publikacje, aby móc je później dostosować. Możesz je nawet przechowywać, aby opublikować je w nieokreślonej przyszłości.

Aplikacja nie ogranicza liczby do przechowywania, dzięki czemu możesz zaoszczędzić wiele, jeśli chcesz. Jest to zaleta, jeśli chcesz przygotować post na wyjątkowy dzień i przygotować go z wyprzedzeniem i przesłać go w tym dniu.

Pamiętaj jednak, że jeśli zapiszesz dużo informacji w wersji roboczej, może to wpłynąć na szybkość działania aplikacji. Dlatego wskazane byłoby od czasu do czasu przeglądanie filmów, których nie będziesz przesyłać i usuwać.

Jak edytować Rolkę zapisaną w wersjach roboczych na Instagramie?

Jeśli Twoim celem jest wprowadź pewne poprawki do swoich filmów które zapisałeś, musisz wykonać tylko kilka kroków. Najpierw musisz wejść na swoje konto i wyszukać swój profil. Tam zobaczysz na swojej ścianie kilka ikon, wybierz Rolki, które będą trzecim, jeśli będziesz szukać od lewej do prawej.

Pierwszy film, który zobaczysz na górze ściany, będzie zawierał słowo Drafts, w którym będziesz mógł wyszukiwać wśród wszystkich zapisanych filmów treści, które chcesz naprawić. Po wybraniu u góry pojawi się sekcja Edytuj.

Jakie dane są zapisywane z Twoich rolek w twoich wersjach roboczych?

Do swoich przyszłych publikacji możesz dodawać muzykę, teksty i inne zmiany, które mogą zwiększyć liczbę obserwujących, zgodnie z ich wpływem. Więc zawsze zalecane jest zapoznanie się z treścią przed jej opublikowaniem, aby upewnić się, że wszystko jest tak, jak zaplanowałeś.

rolki instagramowe

Jeśli stwierdzisz, że w ciągu jednego dnia nie możesz poczynić ustaleń, których potrzebuje Twój film lub coś innego, na co trzeba się zatroszczyć, z pewnością zechcesz skorzystać zapisz wersję roboczą, aby wrócić do niej później. Ale jeśli martwisz się, że wszystkie wprowadzone ustawienia nie zostaną zapisane i będziesz musiał zacząć od nowa, nie martw się o to, Twoja praca nie zostanie utracona.

Dzieje się tak, ponieważ platforma stworzyła tę funkcję za pomocą możliwość zapisania dokonanych już ustawień. Jeśli w dniu wznowienia pracy edycyjnej nie zakończysz jej i będziesz musiał ponownie złożyć w Wersje robocze, nowe zmiany również zostaną zapisane.

Musisz tylko pamiętać, że jeśli dokonasz korekty ołówkiem lub innym podobnym narzędziem, prawdopodobnie zmiany nie zostaną zapisane, ponieważ do tej pory aplikacja nie dodała tego na swoją platformę.

Jak odzyskać coś, co miałeś w Reel i zostało skasowane, gdy zostawiłeś to w drafcie?

Jeśli szukasz w swoich filmach zapisanych w wersji roboczej czegoś, co zrobiłeś i zniknęło, prawdopodobnie dlatego, że nie zrobiłeś magazynowanie jak powinno być, a platforma go nie zachowała. Dlatego podczas nagrywania lub edycji musisz upewnić się, że zapisałeś go poprawnie.

Jak widać, jeśli nauczysz się obsługiwać tę funkcję, możesz wynieść z niej więcej i stać się ekspertem w wysokiej jakości redagowanych publikacjach.