Skip to content

Jak zobaczyć swoje ulubione wiadomości na WhatsApp na iPhonie lub Androidzie?

15 de listopad de 2021

W aplikacji WhatsApp można znaleźć różne narzędzia, które przyczyniają się do podniesienia poziomu komunikacji. Usługa wiadomości udostępnia funkcje do zapisywania tych rozmów które chcesz zachować i odwiedzać, kiedy tylko chcesz. Tak jest w przypadku narzędzi wiadomości oznaczonych gwiazdką i archiwizacji wiadomości. Dowiedz się o zaletach tych funkcji w tym artykule i dowiedz się, jak wyróżniać i archiwizować wiadomości.

Jakie są korzyści z umieszczania polecanych wiadomości w rankingu na WhatsApp?

Aplikacja WhatsApp jest bardzo praktyczna, ponieważ zawiera narzędzia, dzięki którym możesz nie tylko umieścić swoje kontakty jako ulubione, ale także wyróżnić te wiadomości, które Cię interesują i oznaczyć je jako ulubione. przeczytaj ponownie innym razem. Dlatego bardzo ważne jest, abyś znał korzyści z klasyfikowania polecanych wiadomości w aplikacji WhatsApp.

Mieć bezpośredni dostęp do swoich informacji

Jeśli masz wiele kontaktów lub grup WhatsApp i codziennie otrzymujesz wiele wiadomości, zaleca się zachowanie bezpośredniego dostępu do swoich informacji, aby łatwy dostęp do informacji. To pozwala na wybranie opcji podświetlenia wiadomości. W ten sposób możesz zlokalizować najtrafniejsze wiadomości, nawet jeśli nie pamiętasz, z kim lub w jakiej rozmowie jesteś.

W ten sposób oszczędzasz czas, nie przeszukując wszystkich wątków, ale wchodząc w podświetloną sekcję wiadomości, masz bezpośredni i szybki dostęp do tych priorytetowych i odpowiednich wątków.

Stwórz doskonały ranking

WhatsApp uważa, że ​​doświadczenie usługi, którą zapewnia swoim użytkownikom, jest ważne, więc dzięki tej opcji klasyfikowania wiadomości możesz zachować klasyfikację czatów i wiadomości, oddzielając te ważne wiadomości od kilku odpowiednich. I możesz klasyfikuj różne wiadomości, ponieważ nie ma ograniczeń co do ich zapisywania w podświetleniach.

Wprowadzając podświetlone wiadomości, będziesz mógł zobaczyć wszystkie informacje o tej wiadomości, takie jak kto ją wysłał i której konwersacji odpowiada dana wiadomość. W ten sposób powstaje doskonała klasyfikacja Twoich wiadomości WhatsApp.

Jak możesz umieścić swoje wiadomości jako wyróżnienia w WhatsApp?

Aby zapisać czaty WhatsApp, najpierw wejdź do aplikacji, otwórz czat i kliknij wiadomość, którą chcesz oznaczyć jako ulubioną. Wybierając wiadomość, Na górnym pasku pojawi się kilka opcji: odpowiedz, prześlij dalej, usuń i ikona gwiazdy, która odpowiada Ulubionemu, klikasz tam i to wszystko.

Gdzie możesz zobaczyć polecane wiadomości WhatsApp? – Android i iPhone

Jeśli chcesz zobaczyć wiadomości zapisane w ulubionych W systemie Android otwórz aplikację WhatsApp, kliknij trzy kropki i wejdź w opcję Wiadomości oznaczone gwiazdką. Tam zobaczysz swoje polecane rozmowy.

Jeśli masz urządzenie iPhone, procedura jest następująca: wchodzisz do WhatsApp i przechodzisz do Ustawień aplikacji, wchodzisz na czat i klikasz tam, gdzie pojawia się nazwa, zobaczysz okno z kilkoma opcjami i musisz wybrać Polecane wiadomości. Możesz tam przeglądać wszystkie wiadomości, które zapisałeś jako ulubione.

Jak usunąć wiadomość z listy najważniejszych wydarzeń w WhatsApp?

Jeśli chcesz usunąć wiadomości zapisane jako ulubione. Wchodzisz do aplikacji WhatsApp, naciskasz na czacie, a następnie na wiadomości oznaczone gwiazdką, kliknij wiadomość, aby ją usunąćPrzytrzymując go przez kilka sekund, pojawi się opcja Usuń, reprezentowana przez ikonę kosza.

Jaka inna klasyfikacja może być używana do wiadomości na Twoim koncie w WhatsApp?

W ramach usługi wiadomości błyskawicznych WhatsApp masz możliwość archiwizowania czatów w celu ich klasyfikacji. Wiadomości, które lubisz i które chcesz mieć zawsze pod ręką, możesz archiwizować. Kiedy archiwizujesz czat, jest on zapisywany i masz do niego dostęp, kiedy tylko chcesz. Jak archiwizować wiadomości? Zwróć uwagę na to, co następuje.

archiwizuj czaty WhatsApp

Zarchiwizowane wiadomości

W pierwszym kroku musisz otworzyć aplikację WhatsApp. Następnie przechodzisz do czatów i lokalizujesz czat, który ma zostać zarchiwizowany. Gdy już masz czat, na czacie, przesuń ekran w lewo. Zostanie wyświetlonych kilka opcji i musisz kliknąć Archiwum i to wszystko. Możesz archiwizuj wszystkie czaty z Ustawień wybierając w Czacie i Archiwum wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram