Skip to content

Jak zobaczyć swoje stare imiona na Instagramie? – Informacje o Profilu

30 de listopad de 2021

Platforma Instagram umożliwia udostępnianie zarówno danych osobowych, jak i handlowych, dostosowując się do wszystkich gustów użytkowników. Ale coś, co stało się ostatnio bardzo powszechne, to fakt, że wielu użytkowników zdecydowało się zmienić swoje nazwy użytkownika, a niektórzy robią to często.

Z drugiej strony robi się to, aby mieć większe bezpieczeństwo swoich kont, a czasem uniknąć niepowiązanych osób nie znajduję ich łatwo, ale są też inni użytkownicy, tacy jak ci, którzy zajmują się marketingiem, sławni i inni, którzy utrzymują swoją nazwę użytkownika na długi czas. Teraz, jeśli kiedykolwiek zmieniłeś swoją nazwę użytkownika i nie pamiętasz, jak to było, to później nauczymy Cię, jak zobaczyć listę poprzednich nazw.

W jaki sposób możesz zobaczyć imiona, które nadałeś sobie na Instagramie?

Instagram niż aplikacja, którą możesz znaleźć w swoim Sklepie Play lub w aplikacji do pobrania i poza tym możesz go używać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej, możesz cieszyć się różnymi opcjami, które oferuje. Oznacza to, że z telefonu lub komputera możesz wprowadzać różne zmiany w swoich danych osobowych w swoim profilu, a oprócz tego możesz również przeglądać historię wprowadzonych zmian.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, zostań tutaj, a wyjaśnimy, jak to jest tak łatwe zobacz stare nazwy swojego konta na Instagramie bez komplikacji. Nauczymy Cię, jak to zrobić z Twojej aplikacji na telefonie komórkowym, tak jak na stronie internetowej na komputerze. Pomoże Ci to zapamiętać, jakie aktualizacje wprowadziłeś w odniesieniu do swoich danych osobowych na Instagramie.

Z aplikacji Instagram

Do zobacz poprzednie nazwy swojego konta na Instagramie, będziesz musiał wykonać kilka bardzo prostych kroków w swojej aplikacji mobilnej, a są to:

  1. Wprowadź swoją aplikację na Instagramie.
  2. Następnie przejdź do swojego profilu.
  3. Teraz wybierz trzy linie, które pojawiają się u góry.
  4. Po wybraniu pojawi się wyskakujące okno z różnymi opcjami, a następnie wybierz tę, która mówi „Ustawienia”.
  5. Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do opcji „Bezpieczeństwo”.
  6. Po wpisaniu wybierzesz opcję „Dane dostępowe” i pojawi się tam szereg informacji.
  7. W ramach opcji będziesz musiał przewinąć w górę i dotrzeć do segmentu „Informacje o profilu”, gdzie będzie opcja „Poprzednie nazwy użytkowników” i będziesz musiał podać opcję „Zobacz wszystko”. Po wprowadzeniu będziesz mógł znaleźć informacje o zmienionych nazwach użytkowników.

Wejście na stronę tej sieci społecznościowej

Jeśli chodzi o robienie tego z komputera, będziesz musiał wejść na stronę Instagram i rozpocznij sekcję z danymi swojego konta z Instagrama. Po wejściu na swoje konto na stronie kroki, które będziesz musiał wykonać, będą bardzo proste i są to:

Gdy znajdziesz się na stronie głównej, będziesz musiał iść z pianką na górę gdzie jest twoje zdjęcie profilowe i tam klikniesz, aby pojawiły się opcje. Następnie należy kliknąć opcję „Konfiguracja”, która znajduje się na trzeciej pozycji opcji.

wyświetlić poprzednie nazwiska w sieci

Po wybraniu zostaniesz przeniesiony do okna, w którym zobaczysz wiele opcji konfiguracji swojego konta, a także pokaże informacje o Twoim profilu, w których możesz je zmienić, jeśli chcesz. Teraz będziesz musiał wybrać po lewej stronie, gdzie znajdują się sekcje konfiguracyjne i będziesz musiał znaleźć i kliknij opcję „Prywatność i bezpieczeństwo” aby pojawiła się opcja, której szukamy.

Po wykonaniu poprzedniego kroku pojawi się sekcja, w której będziesz mieć kilka opcji i będziesz musiał wybrać i poszukaj tego, który mówi „Wyświetl szczegóły konta” który znajduje się w sekcji „Szczegóły konta”.

Później pojawi się kolejne okno z szeregiem opcji dotyczących zmian informacji, które wprowadziłeś na swoim koncie i innych informacji, od historii po utworzone reklamy. Teraz, aby zobaczyć nazwy poprzednich użytkowników, musisz poszukać sekcji, która pojawia się jako „Informacje o profilu” i znajdziesz opcję „Poprzednie nazwy użytkownika” i klikniesz „Zobacz wszystko”, gdzie pojawią się informacje, których szukasz.

Będą to kroki, które będziesz musiał wykonać, aby móc zobaczyć informacje o swoich poprzednich nazwach użytkowników, o których być może zapomniałeś, a jak być może przeczytałeś, robienie tego ze strony internetowej jest bardzo proste, tak jak z telefonu . Ponadto, jeśli w dowolnym momencie zechcesz ponownie użyć jednej z posiadanych nazw użytkownika, możesz go kopiować i używać.

Instagram na telefonie komórkowym

Jakie inne informacje pojawiają się, gdy widzisz nazwiska, które umieściłeś w tej sieci społecznościowej?

Na Instagramie znajdziesz nie tylko przeglądanie poprzednich nazw, które miałeś na swoim koncie, ale znajdziesz inne opcje, w których możesz spójrz na informacje, które wcześniej zmieniłeś. Wśród innych informacji, które znajdziesz, znajdziesz zmiany, które wprowadziłeś w informacjach o koncie, takie jak: Zmiany haseł, poprzednich numerów telefonów i inne zmiany.

Ponadto znajdziesz zmiany informacji profilowych, takich jak poprzednie teksty w prezentacji, poprzednie linki w prezentacji, między innymi. Oprócz tego znajdziesz informacje o połączeniach, aktywności na koncie, aktywność opowiadań i ogłoszeń, to wszystko, co tam znajdziesz.

Dlaczego poprzednie imiona, które miałeś, nie pojawiają się na Twoim koncie na Instagramie?

Jeśli zamierzasz przejrzeć informacje o poprzednich zmianach nazwy konta na Instagramie, może się zdarzyć, że nic się nie pojawi, ponieważ być może nigdy nie zmieniłeś nazwy użytkownika. Teraz w przypadku, gdy zmieniłeś swoją nazwę użytkownika i widzisz, że nie pojawia się ona w historii, być może platforma Instagram usunęła ją przez przypadek.

dołącz do naszego kanału telegram