Skip to content

Jak zobaczyć swoje rolki na Instagramie z aplikacji lub oficjalnej strony internetowej? – Bardzo łatwe

7 de Listopad de 2021

Dzięki Instagram Reels każdy użytkownik platformy ma możliwość zamieszczania krótkich filmów, które pozwalają mu wyjaśnić lub porozmawiać na dowolny temat. Ponadto na rolkach na Instagramie możesz również wgrać filmy z własnymi zdjęciami właściciela profilu, a także nagrania tego samego.

Nowi użytkownicy platformy nie znają wielu szczegółów odnosząc się do filmów, które są przesyłane na bębnach. Niektóre z najczęstszych pytań to: jak działają bębny, ile czasu mogą wytrzymać, kto zobaczy tego typu publikacje, skąd wiedzieć, kto widział bęben i inne. Zobaczmy odpowiedź na każde z tych pytań.

Jak działają filmy wideo na Instagramie?

Rolki platformy Instagram działają w określony sposób, który uwzględnia tylko czas trwania filmu i oczywiście jego zawartość. To jedyne dwie rzeczy, które powinieneś sprawdzić, przesyłając Rolkę do swojego profilu, ale porozmawiajmy więcej o tych szczegółach.

Jak długo trwają?

Czas trwania rolek na Instagramie wynosi obecnie około 60 sekund dla każdego filmu. Oznacza to, że jeśli chcesz prześlij film na Instagram Reels a to trwa dłużej niż 60 sekund, będziesz musiał go przyciąć, aby przesłać go na kilka części lub możesz to podsumować. Obie opcje są w pełni słuszne.

Chociaż wygląda to jak skromna ilość czasu, prawda nie jest taka, że ​​taka ilość czasu wystarczy na przesłanie krótkiego filmu. Jeśli chcesz opublikować długi film, do tego służy Instagram TV, gdzie możesz przesyłać filmy do 1 godziny.

Jak wgrać Rolki?

Rolki na Instagramie można łatwo przesłać, jeśli znasz już wszystkie opcje platformy. Musisz nacisnąć ikonę aparatu, który ma Instagram, teraz wybierz sekcję z napisem „Rolki”, a następnie kliknij „Start”. Kiedy wejdziesz do sekcji Rolki na Instagramie, będziesz wybierz rodzaj treści które chcą dodać do Twojego profilu.

Na Instagramie możesz zapisać Rolki bez konieczności ich publikowania i innych rzeczy, takich jak między innymi tworzenie wideo ze zdjęciami. Jeśli jednak chcesz tylko przesłać film zdecyduj, czy będziesz go stamtąd nagrywać lub jeśli wybierzesz taki, który wcześniej nagrałeś telefonem komórkowym.

Po wybraniu filmu, Instagram daje Ci możliwość skorzystania z edytorów, aby to zrobić umieść i usuń szczegóły z filmu czego nie lubisz. Gdy skończysz, prześlij Rolki, jeśli Ci się to wystarczająco spodoba, możesz podzielić się tym Rolką w swojej historii.

iPhone z instagramem

Kto może zobaczyć Rolki opublikowane na profilu na Instagramie?

Jeśli nie dostosowałeś prywatność Twoich publikacji, wszystkie osoby, które obserwują Cię na Instagramie, będą mogły zobaczyć Twoje Rolki. Jeśli jednak wcześniej go zmodyfikowałeś, tylko osoby, które masz na liście prywatności, będą mogły go zobaczyć.

Na wypadek, gdybyś chciał pewnych ludzi nie widzisz bębnów, które publikujesz W swoim profilu będziesz musiał przejść do ustawień, prywatności, publikacji i wybrać, które osoby zobaczą Twój Reel. Po dodaniu rolek możesz przejść do tworzenia wyróżnienia historii, aby dowiedzieć się, jak lepiej korzystać z Instagrama.

Jak możesz zobaczyć bębny swojego konta i swoich znajomych?

Aby móc zobaczyć własne Kołowrotki i inne osoby Musisz tylko wejść na swój lub ich profil lub poczekać, aż pojawią się na początku. Teraz zobaczysz, jak to zrobić.

Aby zobaczyć własne bębny

Możesz zobaczyć Rolki, które sam opublikowałeś, wchodząc na swój profil i przeglądając wszystkie publikacje, w tym zdjęcia, które przesłał do Twojego profilu. Jeśli nie wiesz, ze strony Instagrama możesz również zobaczyć wszystkie opublikowane przez siebie rzeczy, w tym Rolki.

profil na instagramie

Aby zobaczyć Kołowrotki Twoich znajomych

Możesz zobaczyć Kołowrotki innych osób, sprawdzając wszystkie posty, które pokazuje Ci Instagram. Poza tym również możesz wejść do profilu tej osoby oraz w sekcji, w której pojawiają się wszystkie zdjęcia, w tym Rolki przesłane przez tę osobę.

W przypadku, gdy chcesz pobrać Rolkę swoją lub kogoś innego, istnieje możliwość pobierz aplikację o nazwie Snaptube, który pomaga pobierać filmy z platform takich jak Facebook, Instagram i WhatsApp. Snaptube jest dostępny na swojej oficjalnej stronie internetowej i nie zajmuje prawie żadnego miejsca, więc możesz go pobrać w dowolnym momencie.

W jaki sposób możesz zobaczyć, kto widział Twoje Kołowrotki?

Nie ma sposobu, aby zobaczyć, które osoby widziały Twój Rolnik, chyba że zmierzysz liczbę wyświetleń na podstawie reakcji, jakie otrzymuje Rolka. Jednak jeden sposób, aby dokładnie wiedzieć ile osób widziało twój bęben? jest udostępnianie tego samego w swojej historii na Instagramie. Następnie stamtąd zobaczysz liczbę osób, które widziały tę historię.

Jak usunąć film z rolek na Instagramie?

Jedną z najlepszych rzeczy na Instagramie jest to, że pozwala usuwać posty, które Ci się nie podobają. Aby usunąć Rolkę, musisz wprowadzić swój profil, wyszukać go, nacisnąć go, nacisnąć ikonę więcej opcji i na koniec wybierz opcję usuwania. Ta opcja może również nosić nazwę „Usuń”, która różni się w zależności od miejsca, z którego wykonujesz proces.