Skip to content
Mac

Jak zmienić tapetę pulpitu mojego komputera PC MAC

27 de kwiecień de 2023

W wielu sytuacjach mamy wątpliwości technologia. Ponieważ każdy dzień postępuje gigantycznymi krokami, komputery stały się rewolucyjnym narzędziem; Że stało się nieodzowne dla społeczeństwa.

Z tego powoduspołeczeństwo i technologia to dwie zmienne elementarne, które idą ze sobą w parze. Należy zauważyć, że zarządzanie urządzeniami technologicznymi stało się niezbędne w większości uznanych organizacji.

Również kilkadziesiąt lat temu dostęp do technologii miała tylko część populacji, głównie firmy i rządy. Należy zauważyć, że dziś komputery z wyższej półki są dostępne dla każdego.

W rezultacie wszyscy możemy łatwo mieć komputer w domu lub w miejscu pracy. Z tego powodu dzisiaj pokażemy, jak to zrobić spersonalizuj mojego Maca z tapetą, z kilkoma prostymi krokami, dzięki którym nigdy się nie zgubisz. Możesz ustawić wideo jako tapetę na swoim iPhonie, w ten sam sposób, w jaki można ustawić wideo jako tapetę na komputerach Mac,

Jak spersonalizować mojego Maca za pomocą tapety

od perspektywa ewolucyjna ten komputer zapewnia szybki system operacyjny w stanie ułatwić korzystanie z wielu.

Teraz ten innowacyjny narzędzie do pracy lub rozrywki Nie został pozostawiony w tyle dzięki zaktualizowanemu systemowi operacyjnemu.

Dzisiaj nie ma zaawansowanej wiedzy o tym, jak korzystać z naszego komputera. ponieważ procent populacjiDopiero zaczynamy korzystać z tych produktów.

Jest więc wiele pytań dotyczących korzystania z komputera Mac pod względem funkcji i wyglądu. Jedną z wielu obaw jest jak spersonalizować mojego Maca za pomocą tapety? Tutaj podamy kilka prostych kroków. Ale także wprowadź post, jak usunąć, zmienić lub usunąć tapetę mojego telefonu komórkowego z Androidem lub iOS

Kroki

Przede wszystkim, aby wykonać projekt dostosowywania tapety, do którego idziemy „menu” od Apple’a. Następnie naciśnij opcję „Preferencje systemu”.

Przejdź więc do sekcji pt „Wyświetlacz”. Znajdziesz tam ikonę, którą musisz wybrać tam, gdzie jest napisane: „Pulpit i wygaszacz ekranu”.

Ponadto będziesz musiał kliknąć małą kartę u góry z napisem „Wygaszacz ekranu”. W ten sposób możesz wybrać opcję „Preferencje wygaszacza ekranu”.

Stale w lewej części panelu znajdują się wszystkie obrazy, które są domyślnie na komputerze Mac.Tak samo w prawej części panelu znajduje się zakładka z napisem „Zapowiedź”.

Później, jeśli nie ma żadnego, który Cię przekonuje, możesz wybrać „Dowód” aby zobaczyć, jak to wygląda bezpośrednio po projekcji.

Jeśli w inny sposób chcesz ręcznie zaprojektować prezentacje, istnieje opcja, która mówi „Preferencje wygaszacza ekranu”. Pojawi się połączona ikona iPhoto gdzie będziesz mógł zaprojektować swoje przepustki z wybranymi przez siebie obrazami.

Z łatwością dostosuj pulpit komputera Mac

Obecnie miliony ludzi na świecie mają dostęp do komputerów PC, jednak korzystanie z nich jest czymś, czego wielu nie zdaje sobie sprawy, wynika to zwykle z faktu, że technologia rozwija się w taki sposób, że ludzie nie przyzwyczajają się do tego. Jest to powszechne na komputerach takich jak Mac.

Ponieważ MacOS nie jest tak przyjazny dla użytkownika jak Windows czy Linux, jest to system preferowany przez wielu szybkość i wydajność i wielu szuka sposobu, aby go dostosować. Jednak ignorancja zwykle płata figle wielu.

Jeden z najczęstsze dostosowania to aplikacje które pozwalają nie tylko poprawić wydajność sprzętu, ale także lepiej wykorzystać jego możliwości. Jednak wielu użytkowników woli coś prostszego i bardziej estetycznego, na przykład tapety.dostosować tapetę

Można to zrobić za pomocą sekcji preferencji system w menu Apple, tam szukają opcji pulpitu, która pozwala im wybrać dowolny obraz przechowywany w pamięci. Pozwala to na wiele opcji dostosowywania pulpitu Mac.

Sposób użycia tapeta ma zwykle unikalny kształt gdzie użytkownicy określają swój komputer jako swój, jest to coś, co wszyscy użytkownicy zawsze chcą robić dla swoich komputerów. Jeśli tak spersonalizujesz swoją przestrzeń, możesz to łatwo zrobić.

Na koniec chcielibyśmy wiedzieć, czy oferowane narzędzia są interesujące? Mac dla wygaszaczy ekranu? Czy uważasz, że posiadanie tego rodzaju narzędzi na komputerze jest przydatne? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram