Skip to content

Jak zobaczyć polubienia swoich stron na Facebooku? – Poznaj swoje statystyki

16 de Listopad de 2021

Obecnie sieci społecznościowe są ważne w codziennym życiu wielu ludzi, ponieważ dzięki nim wiele osób utrzymuje kontakt. Podczas gdy inni używają ich do spraw, aby Twoja firma była bardziej produktywna i rozpoznawane za pośrednictwem tych platform.

Jedną z najlepszych opcji publikowania niektórych treści jest korzystanie ze stron na Facebooku. Dzięki temu wiele osób tworzy filmy i dużą liczbę publikacji, które są interesujące dla innych osób, dzięki czemu użytkownicy mogą udostępniać i cieszyć się treściami, które przesyłasz na tę stronę. Tutaj pokażemy Ci jak możesz zobaczyć statystyki twojej strony na Facebooku, aby zobaczyć reakcje i liczbę obserwujących.

Gdzie możesz zobaczyć statystyki polubień Twoich stron na Facebooku?

Jeśli interesuje Cię liczba polubień, które zdobywa Twoja strona na Facebooku, w tym celu musisz otworzyć aplikację Facebook, a kiedy tam będziesz, będziesz musiał nacisnąć trzy linie po prawej stronie. Następnie dotkniesz stwierdzenia „Pages”, teraz będziesz Kliknij nazwa Twojej strony nieruchomości.

Po wejściu na stronę klikniesz w trzy punkty po prawej stronie, a teraz w tej sekcji musisz kliknąć słowo „Statystyka”. Tam będziesz mógł zegarek wszystkie statystyki Twojej strony. Kiedy jesteś w statystykach, musisz kliknąć „Lubię to”. Tutaj wyświetlane są wszystkie statystyki dotyczące tego.

Ta statystyka, którą możesz obserwuj na wykresie opisowym, w którym zostaną pokazane daty, w których liczba reakcji wzrosła najbardziej. W ten sposób będziesz mógł dokładnie zobaczyć, kiedy liczba „polubień” na Twojej stronie wzrosła w przesłanych publikacjach.

Gdzie można sprawdzić miejsce, w którym pojawiły się „Lubię to”?

Jeśli to, co naprawdę Cię interesuje na Twojej stronie na Facebooku, to wiedzieć statystyki reakcji możesz to zrobić. Przejdziesz do publikacji, której chcesz zobaczyć statystyki otrzymanych „polubień”. Na dole posta będzie dokładna liczba reakcji, które otrzymał ten post. Jeśli klikniesz na to stwierdzenie, zostaną pokazane polubienia publikacji i będziesz mógł zobaczyć, kto dokonał tych reakcji.

Jak możesz sprawdzić, ile osób wskazało, że podoba im się Twoja strona?

Aby zaobserwować liczbę osób, które powiedziały, że podoba im się Twoja strona, musisz przejść do aplikacji Facebook i dotknąć ikony trzech poziomych kresek. Wpisz „Strony” i kliknij na stronę swojej nieruchomości, następnie należy kliknąć na trzy punkty i wybrać z listy opcji i przejść do 'Ludzie i strony’. Będą wszystkie statystyki dotyczące tego.

W jaki sposób aktywowane jest pole „Lubię to” na Twoich stronach na Facebooku?

Facebook na urządzeniu mobilnym

Jeśli słyszałeś o polu Like Box na stronach na Facebooku, ale Twoja strona nie ma tego narzędzia, możesz to dodać w ten sposób. Celem tego pola jest to, aby każda osoba, która wchodzi na twoją stronę, mogła wskazać, że podoba im się tam treść.

Aby go aktywować, zrobisz to tak: Musisz wejść na swoją stronę i wejść do edytora. Kiedy tam jesteś, musisz dotknąć symbolu (+) na ekranie. Następnie klikniesz „Sieci społecznościowe”, tutaj musisz kliknąć symbol (+), aby został dodany do Twojej strony i aby można było umieścić go w części strony, która Twoim zdaniem jest najwygodniejsza.

Gdy to zrobisz, wybierzesz język, w którym to polubione pole będzie wyświetlane na Twojej stronie, a teraz proces dodawania zostanie zakończony do Twojej strony na Facebooku.

Co powinieneś zrobić, aby zobaczyć obserwujących Twoje strony na Facebooku?

Aby zobaczyć liczbę obserwujących, które ma twoja strona na Facebooku, przejdź do sekcji swojej strony i niezależnie od tego, w jakim jesteś profilu, musisz poszukać oświadczenia, które mówi o obserwujących i naciśniesz to. Kiedy się otworzy, będziesz mógł zobaczyć liczbę osób, które obserwują tę stronę i którzy są jej obserwatorami.