Skip to content

Jak zobaczyć naruszenia swojego profilu na Instagramie? – Shadowban

10 de październik de 2021

Jeśli zauważyłeś, że liczba reakcji i komentarzy w Twoich postach na Instagramie spadła, a nie wiesz, dlaczego tak się dzieje, być może uważasz, że może to być kwestia pecha lub nie najbardziej wskazane, ale najprawdopodobniej byłeś Zbanowany bez twojej uwagi na Instagramie, z jakiegokolwiek powodu lub zasady, której nie przestrzegałeś.

Zastanawiasz się, co to jest i jak możesz to rozwiązać, nie rozpaczaj, w tym artykule udzielimy Ci potrzebnych informacji.

Jakie konsekwencje ma zbanowanie dla twojego konta na Instagramie?

Ban to najczęstsze działanie, jakie robi Instagram zablokować użytkownika, który narusza zasady Twojej społeczności internetowej, może się to zdarzyć, nie zdając sobie z tego sprawy, w przypadku Instagrama, gdy stosujesz Shadowban, jeśli pozwala na to, aby Twoje treści były widoczne dla tych, którzy Cię obserwują, ale opóźni, a nawet zatrzyma rozwój Twojego konta, już to nie będzie w stanie dotrzeć dalej niż Twoi obserwatorzy.

Ogranicz interakcje z postami

Faktem jest, że posiadanie konta z tym banem drastycznie zmniejszy liczbę osób, które będą mogły zobaczyć to, co publikujesz, a wraz z tym ilość reakcji i komentarzy, które będziesz mieć na ich temat, shadowban jest do tego stworzony, że Twoje publikacje jako użytkownik są widoczne o bardzo ograniczonym zasięgu.

Nieuwzględnione w wyszukiwaniu hashtagów

Kolejną rzeczą, która spowoduje blokadę, będzie duża trudność w znalezieniu Twoich publikacji przez wyszukiwarkę, ponieważ ograniczy ona Ci pojawianie się w wyszukiwarce z hashtagami, przez co rozwój Twojego konta będzie bardzo ograniczony.

Jak możesz stwierdzić, czy Twoje konto na Instagramie cierpi na Shadowban?

Jeśli uważasz, że masz shadowban na swoim koncie lub Martwisz się, że zostaniesz zbanowany? Nie zdając sobie z tego sprawy, nie martw się, tutaj udzielimy Ci trochę informacji. Aby dowiedzieć się, czy zostałeś ukarany banem, możesz wykonać następujące czynności:

Prześlij nowy post

Spróbuj wejść na swój Instagram, aby przesłać nowy post z popularnymi hashtagami i innymi nie tak bardzo, aby zobaczyć, czy generujesz normalną liczbę reakcji i komentarzy, które otrzymujesz w poprzednich postach, ponieważ wiesz już, że shadowban działa poprzez zmniejszenie liczby osób kto będzie mógł przeglądać Twoje posty, łatwo będzie odróżnić między zbanowanym kontem a innym, które nie jest.

konto zbanowane za używanie botów

Sprawdź, czy Twoje posty pojawiają się w wynikach wyszukiwania

W tym celu będziesz musiał przeszukać drugie konto na Instagramie, Twoje lub nie, lub poprosić kogoś, kto Cię nie obserwuje o przysługę, aby umieścić w wyszukiwarce hashtag, który umieściłeś w swoim poście, jeśli nie możesz go znaleźć z tego Najbezpieczniejszym sposobem jest to, że padłeś ofiarą bana. Wskazówka dla usprawnić wyszukiwanie będzie tak, że podczas przesyłania posta zrobisz to za pomocą kilku popularnych hashtagów, ponieważ może się zdarzyć, że jest wiele publikacji poza twoimi i dlatego nie jest łatwo znaleźć

W jaki sposób Triberr może zostać użyty do wykrycia, czy Twoje konto zostało zbanowane?

Triberr to aplikacja, która służy do zwiększenia widoczności w Internecie, który pokaże, czy Twoje konto na Instagramie zostało zbanowane, w tym celu musisz wykonać następujące czynności:

  1. Wejdz do Strona Triberra.
  2. Tutaj dowiesz się, czy post ma shadowban.
  3. Jeśli w Twojej publikacji jest shadowban, musisz przejść do posta, w którym triberr mówi nam, że mamy błąd i usunąć hashtagi, a teraz nie powinieneś tak często używać swojego Instagrama, musisz poczekać na usunięcie sankcji.

łamanie zasad społeczności

Jak zapobiec sankcjonowaniu Twojego profilu na Instagramie przyszłymi publikacjami?

Bycie siecią społecznościową, w której będziesz mógł wchodzić w interakcje z wieloma osobami, Instagram ma ograniczenia na niektóre rzeczy, aby wszyscy jego użytkownicy byli w harmonii, jeśli nie zastosujesz się do tych ograniczeń, ta aplikacja może nałożyć na ciebie sankcje, aby tak się nie stało, możesz tego uniknąć w następujący sposób:

Nie używaj za każdym razem tych samych hashtagów

Hashtagi można nazwać hiperłączami, ponieważ sprawią, że Twoja publikacja poprowadzi Cię bardziej pod tym samym numerem, aby skategoryzować zadanie. Oznacza to, że jeśli wpiszesz #emotion, pojawi się więcej publikacji z tymi samymi hashtagami. Ich ilość jest liczona w milionach, staraj się ich nie umieszczać, aby nie zostać ukaranym.

Sprawdź zabronione hashtagi

Ponieważ jest bardzo obszerny liczba słów lub fraz które są używane jako hashtagi, są na to różne ograniczenia, a jest nawet wiele, których nie można użyć, są to tak zwane hashtagi zabronione.

Pamiętaj, jakie są tego rodzaju hashtagi, ponieważ jeśli ich użyjesz, możesz zostać ukarany w tej sieci społecznościowej, możesz uzyskać dostęp do aplikacji Instavast i sprawdzić, czy hashtag, którego chcesz użyć, jest dozwolony.

Konto na Instagramie zbanowane

Nie rób powtarzających się czynności

Sieć społecznościowa szuka treści wysokiej jakościDlatego jeśli zrobisz ten sam protokół w swoich działaniach na Instagramie, pojawi się możliwość sankcji. Staraj się różnicować treści, używaj różnych fraz, nagrywaj filmy, montuj zdjęcia i pozostaw monotonię, aby nie ryzykować kary.

Nigdy nie używaj botów

Bot jest zwany także robotem komputerowym. W aplikacji odpowiedzialnej za uzyskanie konta w celu zautomatyzowania pracy polegającej na obserwowaniu lub przestawaniu obserwowania pewnej liczby osób, boty wykorzystują ją, aby firmy lub osoby uzyskiwały więcej obserwujących, więcej polubień i więcej wyświetleń. Innymi słowy, bot to sposób na oszukanie użytkowników tej sieci społecznościowej, dlatego Instagram, odkrywając konta, które wykorzystują tego typu strategię do zdobywania obserwujących, karze ich.

Nie kupuj obserwujących

Dziś istnieją strony, na których możesz kupić obserwujących na Instagramie, staraj się ich nie używać, ponieważ jeśli to zrobisz, możesz otrzymać karę nałożoną przez tę samą sieć społecznościową.

Co powinieneś zrobić, jeśli Twoje konto jest karane?

Jeśli odkryłeś, że popełniłeś naruszenie na swoim koncieMusisz przestać generować dla niego treści, nie możesz komentować lub polubić publikacji innych użytkowników, musisz poczekać na usunięcie sankcji.

Poczekaj rozsądny czas

Musisz trochę poczekać, aby móc korzystać z sieci społecznościowej, ponieważ sankcje na Instagramie są tymczasowe, normalne jest to, że za 2 lub 3 tygodnie możesz z niego normalnie korzystać, ale zależy to od twojego wykroczenia.

Usuń interweniowaną publikację

Spróbuj przejrzeć całą zawartość aby sprawdzić, czy na Twoim koncie jest więcej naruszeń. Możesz przeszukiwać swoje hashtagi, aby sprawdzić, czy nie ma takiego lub innego, które jest zabronione.

Skonsultuj się ze specjalistami Instagram

Jeśli to widzisz Twoje konto jest karane i że w miarę upływu czasu nie ma poprawy, spróbuj skontaktować się z obsługą Instagrama, zawsze będą chętni wysłuchać twoich zgłoszeń problemów w odniesieniu do aplikacji.