Skip to content

Jak znaleźć osobę na Facebooku bez logowania do mojego konta?

23 de grudzień de 2021

Sieć społecznościowa Facebook zarejestrował wielu użytkowników którzy są w różnym wieku, różnej płci i pochodzą z różnych krajów. To, co sprawia, że ​​Facebook jest tak zabawny, to klimat, który ludzie wprowadzają na platformę. Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby ulepszyć swoją ścianę, jest dodanie większej liczby znajomych.

Jeśli chcesz dodać inne osoby na Facebooku, możesz ich nawet poszukać bez logowania się na swoje konto na Facebooku. Poniżej pokażemy, jak wyszukać osobę na Facebooku bez logowania się na konto, jakie dane można wykorzystać do wyszukiwania i nie tylko.

Co zrobić, aby znaleźć osobę po imieniu na Facebooku bez logowania się na swoje konto?

Istnieją sposoby na znalezienie profilu użytkownika Facebooka bez konieczności bezpośredniego wyszukiwania z naszego konta. Możesz się zastanawiać, jak to możliwe, skoro jest to jedyny sposób na wyszukiwanie osób na Facebooku z wyszukiwarki internetowej.

Możesz jednak nie wiedzieć, że wyszukiwarka „Google” jest w stanie wyszukiwać profile na Facebooku bez konieczności posiadania dostępu do konta na Facebooku. Więc przestań być w stanie przeprowadzić proces które pomogą Ci znaleźć użytkowników Facebooka, będziesz musiał pobrać Google Chrome na swój komputer lub telefon komórkowy.

Jeśli jednak już masz Google Chrome na telefonie komórkowym lub komputerze, wystarczy wykonać następujący proces co do joty.

Z telefonu komórkowego

W przypadku telefonów komórkowych proces ten można łatwo wykorzystać, niezależnie od tego, czy telefon komórkowy ma System operacyjny iOS lub Android. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie przeglądarki Google Chrome:

  1. Po uruchomieniu przeglądarki przejdziesz do paska wyszukiwania
  2. Tam na pasku wyszukiwania będziesz wpisz imię osoby, którą chcesz przeszukać. Na przykład, jeśli imię i nazwisko osoby to „Antonio García”, musisz umieścić w pasku wyszukiwania „Antonio García Facebook”

Google natychmiast rzuci ci duża lista wyników z samymi profilami na Facebooku, w których znajdują się osoby lub konta użytkowników o tej nazwie. Aby zobaczyć wszystko lepiej, możesz nacisnąć jeden z wyników, a tam wyświetlą się użytkownicy o imieniu „Antonio García”.

Jeśli nie wiesz, jeśli zalogujesz się na swoje konto na Facebooku z przeglądarki, będziesz mieć autoryzację Wyślij zaproszenie do znajomych do tej osoby. Ponadto możesz także pisać do tej osoby na Facebook Messengerze, kiedy tylko chcesz.

Z twoim komputerem

Z komputerów musisz wykonać nieco podobny proces wspomniany powyżej. Zwróć uwagę na następujące wskazówki:

dziewczyna korzystająca z facebooka z komputera!

  1. Uruchom komputer
  2. Otwórz przeglądarkę internetową
  3. Umieść mysz w pasku wyszukiwania
  4. Wpisz imię osoby i wpisz „Facebook” jako ostatni. Byłoby mniej więcej tak „Roberto Antonio Facebook”

Podobnie jak w przypadku telefonów komórkowych, przeglądarka Google Chrome dla komputerów wyświetli listę wyniki z ludźmi, którzy mają to imię. Jeśli klikniesz dowolny wynik, który pokazuje Google, zobaczysz na przykład zdjęcie profilowe osób o nazwie „Roberto Antonio”.

Widząc wszystkie te wyniki, nadal istnieje sposób, aby dowiedzieć się więcej na jej profilu, klikając „Wyświetl zdjęcia” i logując się. Musisz pamiętać, że możesz znajdź osobę na Facebooku bez logowania W twoim koncie. Ale jedynym sposobem, aby zobaczyć wszystkie szczegóły profilu tej osoby, jest zalogowanie się na swoje konto.

Jakie inne dane możesz wykorzystać do wyszukiwania osób na Facebooku i jak to zrobić?

Oprócz używania tylko nazwy użytkownika do zlokalizowania go na Facebooku, istnieją dwie inne rzeczy, które mogą pomóc w wyszukiwaniu na Facebooku. Te dwie rzeczy są numer telefonu i e-mail. Z drugiej strony, aby móc wyszukać osobę z tymi rzeczami, konieczne jest zalogowanie się na swoje konto.

Jeśli nie zalogujesz się na swoje konto na Facebooku i nie wykonasz wyszukiwania bezpośrednio z przeglądarki, Google będzie zwróci błędne wyniki. Teraz, po zalogowaniu się na swoje konto na Facebooku, zwróć uwagę na następujące instrukcje.

E-mail

logo gmaila

Prawdę mówiąc, przeszukiwanie Facebooka z e-maili jest nieco trudne. Czasami możesz otrzymać złe wyniki, ale nie zaszkodzi spróbować:

  1. Otwórz aplikację Facebook lub uzyskaj dostęp do swojego konta ze strony Facebook
  2. Będąc na swoim koncie, przejdź do paska wyszukiwania
  3. Wpisz adres e-mail osoby, którą chcesz przeszukać
  4. Na koniec kliknij lub naciśnij „Szukaj”, a zobaczysz powiązane wyniki

Jeśli istnieje jakiekolwiek konto na Facebooku, które korzysta z tego adresu e-mail, który tam umieściłeś, zobaczysz konto w wynikach. Należy między innymi zauważyć, że aby cieszyć się wszystkimi funkcjami Facebooka, możesz pobrać Messengera lub jego wersję Lite.

Twój numer telefonu

Możesz zrobić coś podobnego z numerem telefonu komórkowego. Proces do użycia w przypadku mieć numer telefonu jest taki sam jak e-mail. Musisz więc zrobić to samo, co wspomniano powyżej, tylko że w pasku wyszukiwania wpiszesz numer telefonu, a nie e-mail.

dołącz do naszego kanału telegram