Skip to content

Jak znaleźć i wyświetlić całkowity czas połączeń na telefonie z Androidem

29 de styczeń de 2021

Smartfony nie wyświetlają niektórych informacji, które naszym zdaniem są ważne, takich jak pokazywać on całkowity czas rozmowy. Mowa oczywiście o telefonach z systemem operacyjnym Android. Ale aby to zrobić, konieczne jest korzystanie z aplikacji iz tego powodu nauczymy Cię jak znaleźć i wyświetlić całkowity czas połączeń na telefonie z Androidem.

Posiadając te informacje, możemy śledzić wykonane połączenia i w ten sposób powiązać je z naszym operatorem komórkowym. Niektóre z tych aplikacji, które możemy pobrać bez problemów z Wirtualny sklep Google. Mają funkcje, które wykraczają poza pokazywanie czasu połączenia, pokazują również wykresy i inne interesujące dane.

Używanie aplikacji do rozwiązywania wszelkich problemów w naszych telefonach komórkowych jest bardzo powszechną praktyką. Naszą misją jest nauczenie Cię, które są najlepsze i najczęściej używane przez użytkowników, a także prawidłowego sposobu korzystania z nich. W tych urządzeniach jest wiele sztuczek, ale zawsze je odkrywamy, jak ten, w którym można odblokować telefon za pomocą dotknięć.

Jak znaleźć i wyświetlić całkowity czas połączeń na telefonie z Androidem

Poniższe aplikacje, które pokażemy Ci poniżej, pomogą Ci w ten sam sposób Znajdź i wyświetl całkowity czas połączeń na telefonie z Androidem.

Można je pobrać i zainstalować ze Sklepu Play bez żadnych komplikacji. A teraz powiemy Ci, jak możesz korzystać z każdej z tych aplikacji na telefonie komórkowym Android.

Najciekawsze w tych aplikacjach jest to, że pokazują nam potrzebne informacje w prosty sposób i bez generowania jakichkolwiek komplikacji.

Oczywiście niektóre są prostsze i bardziej praktyczne niż inne, ale wszystkie są skoncentrowane podaj nam całkowity czas połączeń wykonywanych w ramach abonamentu miesięcznego oferowanego przez nasz operator komórkowy.

Niektóre aplikacje, które pomagają nam znaleźć i zobaczyć całkowity czas połączeń

Na początek udamy się do wirtualnego sklepu i będziemy pisać Call Meter NG, instalujemy aplikację na telefonie komórkowym i po zakończeniu procesu otwieramy aplikację.

Kiedy jest otwarty, musisz kliknąć opcję Połączenia, kiedy to zrobisz, całkowity czas połączeń wykonanych za pomocą telefonu z Androidem zostanie wyświetlony na ekranie, co jest łatwiejsze.

Inną interesującą aplikacją, którą możesz pobrać, zainstalować i używać jest Statystyki za darmo, po wykonaniu normalnych czynności związanych z instalacją aplikacji na telefonie komórkowym.

Musisz udać się tam, gdzie jest jego ikona i nacisnąć, aby otworzyć. Po otwarciu aplikacji na ekranie wyświetli się całkowity czas wykonanych i odebranych połączeń.

Kolejna świetna opcja, której możesz użyć do znalezienia i wyświetlenia całkowitego czasu połączenia na telefonie z Androidem. Jest PhoneUsageGdy już masz tę aplikację, otwórz ją iw jej interfejsie musisz wybrać opcję Połączenia. Znajduje się w górnym menu, a tutaj zobaczysz szczegółowo całkowity czas połączeń wykonanych w ciągu miesiąca.

przeglądać połączenia z Androidem

Jak widać, są to proste aplikacje, które możesz Ściągnij i zainstaluj z wirtualnego sklepu Google i chociaż są inne. Są to, jak już wspomnieliśmy, najczęściej używane i praktyczne, aby uzyskać oczekiwany efekt. Znajdź i wyświetl całkowity czas połączeń na telefonie z Androidem.

I w ten sposób kończymy ten prosty artykuł, w którym mogliśmy poruszyć bardzo interesujący temat dla wielu użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem. Ponieważ bardzo przydatne jest posiadanie tych danych, których te telefony nie oferują natywnie. Moglibyśmy cię łatwo nauczyć jak znaleźć i wyświetlić całkowity czas połączeń na telefonie z Androidem.