Skip to content

Jak znaleźć i dodać lub dodać znajomych na Valorant – zaproś lub wyślij prośbę o dodanie do znajomych

4 de kwiecień de 2021

Valorant to strzelanka pierwszoosobowa opracowana przez Riot Games, z której można korzystać za darmo. Ta wciągająca gra wideo oferuje graczom wiele godzin zabawy dzięki swojej dynamice i nieskończonym możliwościom w grze. Najlepsze w Valorant jest to, że możesz dodawać znajomych, więc nie grasz sam. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to wiedzieć, zostań tutaj i dowiedz się jak znaleźć i dodać lub dodać znajomych w Valorant – Zaproś lub wyślij zaproszenie do znajomych.

Jak znaleźć i dodać lub dodać znajomych w Valorant

Granie w pojedynkę w dowolnej grze wideo jest czasami nudne, a bardziej w Valorant, gdzie wygrywanie gier czasami idzie w parze z posiadaniem sojusznika lub wsparcia w grach, a także daje więcej emocji grze. Zdecydowanie bardzo ważna jest wiedza, jak dodawać znajomych do Valorant poprawić wrażenia z gry, więc zobaczmy krok po kroku, jak możesz to zrobić.

Poszukaj opcji Dodaj znajomych

Aby rozpocząć proces dodaj znajomych do gry, Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest zlokalizowanie przycisku Dodaj znajomych, znajdującego się w pobliżu głównego menu gry, czyli w prawej dolnej części ekranu urządzenia.

Po wybraniu tej opcji gra poprosi Cię o podanie danych znajomego, którego chcesz dodać do swojej gry. Riot ID i tag osoby, którą dodasz.

Wprowadź Riot ID i tag

Riot ID to nazwa, którą osoba, którą dodasz do gry, zdecydowała się umieścić się w Valorant, ale to to nie to samo, co nick której dana osoba używa, aby uzyskać dostęp do gry, ponieważ oba są różnymi terminami.

Z drugiej strony tag to numer przypisany przez Riot Games do Twojego Riot ID gdy jeden zostanie wybrany w grze. Jeśli nie wiesz, jaki jest Twój tag, możesz się tego dowiedzieć, najeżdżając kursorem myszy na swój identyfikator Riot ID, który znajduje się w menu głównym Valorant w prawym górnym rogu ekranu.

Po dodaniu informacji o osobie, którą zaprosisz do gry, musisz kliknąć symbol + obok miejsca, w którym należy umieścić tag znajomego, którego dotyczy problem. Robiąc to, wyślesz zaproszenie oficjalnie swojego przyjaciela, musisz go tylko zaakceptować, abyś mógł go zobaczyć na swojej liście znajomych i zaprosić go do swoich gier.

Dlaczego nie mogę dodawać znajomych do Valorant?

Udało Ci się już pobrać i zainstalować Valorant, udało Ci się stworzyć i zalogować się do Valoranta, wykonałeś podane przez nas kroki, ale nie mogłeś dodawać znajomych do swoich gier. Jeśli tak się stanie, nie martw się, ponieważ poniżej szczegółowo powiemy Ci, co możesz zrobić, jeśli tak się stanie, abyś mógł rozwiązać ten błąd.

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że chociaż często zdarzają się błędy w Valorant, ten problem z dodawaniem znajomych nie jest związany z problemami z połączeniem w Valorant. Raczej ten problem jest związany z faktem, że Valorant jest stale w etap rozwoju beta, więc niektóre funkcje, takie jak dodawanie znajomych, mogą czasami powodować problemy i błędy.

postacie zamknięta beta gra wideo waleczna

Społeczność graczy Valorant zgłosiła, że ​​problem wynika głównie z tego wysyłane są zaproszenia do znajomych w grze, ale nigdy nie docierają do odbiorcy, co uniemożliwia nawiązanie relacji między graczami. Jednak dzięki wysiłkom tych graczy odkryto obejście, podczas gdy Riot Games rozwiązuje problem.

Gracze odkryli, że Riot Games udostępnia tę samą listę znajomych z innymi grami firmowymi, w szczególności z Legends of Runeterra. Możesz więc dodać znajomych do tej gry, a pojawią się oni na Valorant, co jest rzeczywiście dziwnym rozwiązaniem, ale jak na razie bardzo efektywnym.

Valorant to gra wideo, w którą naprawdę warto zagrać, a tym bardziej, jeśli masz kilku znajomych, aby cieszyć się grą i przy odrobinie szczęścia, nawet wygraj ją i ciesz się wspólnym zwycięstwem.

dołącz do naszego kanału telegram