Skip to content

Jak znaleźć czyjś profil na Facebooku na Instagramie — zrób to w ten sposób

22 de listopad de 2021

Facebook i Instagram to obecnie dwie największe sieci społecznościowe, więc prawdopodobnie większość znajomych ma konto na jednej lub obu platformach. Jeśli masz przyjaciela lub znajomego, który tego nie robi obserwujesz na Facebooku, możesz go znaleźć przez Instagram. Aby dowiedzieć się, co powinieneś zrobić, czytaj dalej ten artykuł.

Jak znaleźć osobę po jej numerze telefonu na Facebooku?

Na Facebooku możesz znaleźć wiele osób, które znałeś w poprzednich latach iz którymi straciłeś kontakt. Jego platforma umożliwia lokalizowanie znajomych na różne sposoby, na przykład jeśli znasz tylko imię osoby, możesz umieścić ją na pasku szkła powiększającego, aby rozpocząć wyszukiwanie.

Wadą tej metody jest to, że możesz uzyskać wiele dopasowań, ale masz inne opcje, aby znaleźć konkretnego przyjaciela. Jeśli masz numer telefonu tej osoby W związku z tym możesz rozpocząć wyszukiwanie od tych informacji, ponieważ jeśli istnieje konto na Facebooku zarejestrowane z tym numerem, pojawi się ono w wynikach.

Powinieneś wiedzieć, że konto pasuje do danych osoby, takich jak zdjęcie lub informacje ogólne. Ponieważ może się zdarzyć, że ten telefon jest powiązany z cudzym kontem.

Co zrobić, aby znaleźć kogoś na Facebooku za pomocą lokalizacji?

Jeśli chcesz kogoś zlokalizować, a nie masz jego numeru telefonu ani adresu e-mail, nie rozpaczaj, myśląc, że nie będziesz w stanie go znaleźć. Istnieją jeszcze inne metody, z których możesz skorzystać. Jeśli masz jego imię i wiesz, gdzie mieszka, masz dane, które mogą Ci pomóc.

Wystarczy umieścić nazwisko osoby na pasku lupy, dzięki czemu platforma zlokalizuje wszystkie osoby, które pasują do wprowadzonych danych.

Teraz musisz przewinąć pasek u góry z różnymi zakładkami, aż znajdziesz ten, który mówi o miejscach, będzie to jak filtr, dzięki czemu na liście wyszukiwania pozostaną tylko osoby mieszkające w tym mieście o tej nazwie.

Inne dane, z których możesz skorzystać to: zatrudnienie, wykształcenie osoby lub znajomych wspólnie. Te informacje pomogą Ci upewnić się, że wyniki są pomyślne. Facebook wykorzystuje te informacje do filtrowania kont, które mają podobne dane.

Jeśli dochodzenie jest dla Ciebie trudne, możesz skorzystać z innych sieci, takich jak Instagram, i zlokalizować osobę za pośrednictwem tej platformy. Jeśli ci się uda, możesz zsynchronizować kontakty tej sieci z Facebookiem. Oznacza to, że masz większe szanse na wykonanie swojej misji.

znajdź osobę na instagramie

Jak znaleźć osoby na Facebooku bez posiadania konta?

Facebook jest tak kompletną i kompetentną siecią, że daje wiele możliwości uzyskania tego samego rezultatu. Ponieważ firma Facebook ma na rynku wiele produktów, zapewnia synchronizację między nimi, aby mieszać wszystkie sieci w swojej mocy i wzmocnić jego trwałość w czasie.

Jedną z jego zalet jest szukanie znajomych na Facebooku, którzy będą śledzić Cię na Instagramie, osiągając wynik korzystny między nimi a użytkownikiem. Inną rzeczą, którą umożliwia, jest wyszukiwanie osób na Facebooku bez konieczności posiadania konta.

Chociaż wydaje się to nielogiczne, jeśli to możliwe. Wystarczy wejść do przeglądarki i pisać w pasku szukaj Facebook.com plus nazwa użytkownika. Spowoduje to automatyczne wyświetlenie wszystkich wyników związanych ze stroną lub osobą.

Z pewnością na ekranie wśród wyników będziesz mieć kilka opcji, możesz wpisać każdą z nich, aby sprawdzić, która z nich należy do osoby, której szukasz.

Jak zobaczyć obserwujących znajomego na Instagramie, aby znaleźć wspólnego znajomego?

Jak wspomnieliśmy wcześniej Platforma Facebook i Instagram są połączone, co daje możliwość przyjemniejszego doznania, gdy chcesz komunikować się z innymi ludźmi.

szukaj osób na facebooku

Jeśli chcesz wiedzieć, które z nich, jeśli jeden z Twoich znajomych na Instagramie ma wspólnego znajomego wśród swoich obserwujących, wystarczy wejść na jego profil ze swojego konta. Następnie musisz kliknąć na listę obserwujących i po prawej stronie górnej części ekranu znajdziesz zakładkę: wzajemni znajomi. Dzięki temu będziesz wiedział, którymi znajomymi się dzielisz.

Teraz, jeśli chcesz poszukać wśród obserwujących znajomego, aby sprawdzić, czy mają wpisz swoją listę do osoby, której szukasz, następnie przesuń pasek i obok wspólnych znajomych pojawi się zakładka obserwujących, a poniżej zobaczysz pasek wyszukiwania. Na tym pasku możesz umieścić imię danej osoby, a jeśli podąża za twoim przyjacielem, platforma odzwierciedli to w wyniku. Możesz spróbować tego ze wszystkimi znajomymi.

dołącz do naszego kanału telegram