Skip to content

Jak zmienić, zmodyfikować lub usunąć moją lokalizację w WeChat

5 de kwiecień de 2021

Obecnie sieci społecznościowe są zasobem niezbędne w społeczeństwie zwłaszcza u młodych ludzi, każdego dnia coraz więcej użytkowników decyduje się na przynależność do sieci społecznościowych, dlatego też spowodowało to powstanie dużej liczby aplikacji, których celem jest dostarczanie ludziom umiejętność komunikowania się z innymilub do przekazywania jakichkolwiek wiadomości, pomysłów lub myśli użytkownikom z tego samego kraju lub z różnych krajów. Wśród najczęściej używanych dziś możemy znaleźć Instagram, Facebook, Twitter, TikTok i Snapchat.

Istnieją jednak inne aplikacje, które pozwalają użytkownikowi komunikować się z wybraną osobą w prostszy i bardziej bezpośredni sposób. Aplikacje do przesyłania wiadomości Wśród nich możemy znaleźć WhatsApp, Telegram, Messenger i WeChat, z których ten ostatni na początku zdołał przyciągnąć uwagę dużej liczby osób dzięki prostemu i uderzającemu systemowi operacyjnemu oraz różnorodnym opcjom, które WhatsApp miał później przewyższyć.

Mimo to WeChat nie został całkowicie zapomniany, ponieważ nadal istnieje znaczna liczba osób, które używają tej platformy jako domyślnej aplikacji do przesyłania wiadomości na swoich smartfonach.

Co to jest WeChat?

Jeśli tego nie wiesz, WeChat jest aplikacją Usługa posłańca różnego przeznaczenia ponieważ jest w stanie zaoferować różnorodną ilość usług, takich jak usługi połączeń telefonicznych, bezpłatne wiadomości, system płatności online i sieci społecznościowe, a wszystko to tylko w jednej aplikacji.

Aplikacja została stworzona przez firma technologiczna Tencent w Chinach, uruchomiona publicznie w 2011 roku, która do 2018 roku odniosła wielki sukces w Chinach i była jedną z najpopularniejszych aplikacji z ponad miliardem aktywnych użytkowników miesięcznie w aplikacji.

Aplikacja do przesyłania wiadomości WeChat może być również dostosować w naszym Smartwatch umożliwiając użytkownikom pobieranie go w tym samym, aby mieć dostęp do powiadomień za pośrednictwem urządzenia Smartwatch, a nawet pisać z niego.

Podobnie jak wszystkie aplikacje do przesyłania wiadomości WeChat, ma pewne ustawienia i opcje, których użytkownicy nie wiedzą, jak ich używać ani jak uzyskać do nich dostęp, na przykład lokalizacja wyświetlana w informacjach naszego kontaktu WeChat, której użytkownik chce z dowolnego powodu , zmiana. W takim razie nie martw się już, czytaj dalej, aby się dowiedzieć. jak zmienić lub usunąć swoją lokalizację w WeChat.

aplikacja wechat

Kroki, aby zmienić, zmodyfikować lub usunąć moją lokalizację w WeChat

Lokalizacja w WeChat umożliwia aplikacji modyfikowanie systemu wyszukiwania osób, tak abyś mógł znajdź najbliższych, a także pozwala tym samym osobom wiedzieć, czy Twoja lokalizacja jest blisko nich, aby mogli się z Tobą skontaktować. W tych opcjach użytkownicy często rejestrują niewłaściwą lokalizację z powodu błędu lub niedawnego ruchu.

Niestety ci użytkownicy nie są tego świadomi jak modyfikować dane o lokalizacji że się zarejestrowali, więc mają więcej problemów, jeśli chodzi o kontakt z bliskimi osobami. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienić, zmodyfikować lub usunąć moją lokalizację w WeChat, wykonaj kroki, które pokażemy poniżej:

Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę, że w tym celu musisz pobrać wersję przed 6.0 z WeChat W związku z tym, że w tej wersji i później wprowadzili nowe funkcje i opcje, które nie pozwalają na modyfikację lokalizacji, zalecamy nie aktualizować aplikacji lub jeśli masz już tę wersję, pobierz plik APK poprzedniej wersji.

  • Zaloguj się na swoje konto Wechat w aplikacji
  • Następnie otwórz aplikację Mapy Google i aktywuj usługi GPS
  • Znajdź swoją aktualną lokalizację i wróć do aplikacji WeChat
  • Kiedy ponownie otworzysz aplikację, zauważysz, że lokalizacja jest tą, którą wcześniej ustawiłeś w Google Maps GPS
  • I gotowy! możesz teraz poznać nowych ludzi, którzy są w tej samej lokalizacji, pamiętaj o tym nie powinieneś aktualizować aplikacji na wypadek, gdybyś chciał ponownie zmienić swoją lokalizację.

dołącz do naszego kanału telegram