Skip to content

Jak zmienić swoją aplikację Snapchat na czarny na iPhonie i Androidzie?

9 de październik de 2021

Aplikacje mobilne zdecydowały się oferować swoim użytkownikom różne funkcje, które zapewniają lepsze wrażenia podczas korzystania z nich. W tym sensie Snapchat, obecnie bardzo popularna aplikacja, robi krok do przodu i udostępnia nowy tryb ciemny dla każdego. A potem ci powiemy Jak możesz umieścić Snapchata w kolorze czarnym zarówno na iPhonie, jak i Androidzie?.

Snapchat to platforma, która wprowadziła innowacje dzięki użyciu różnych filtrów ze smartfona. Ale możliwe jest również pobranie, zainstalowanie i korzystanie z aplikacji i jej filtrów na komputerze, abyś mógł z niej korzystać bez problemów w nocy, zaimplementowano tryb ciemny. Funkcja, która pozwoli Ci pozostać przyklejonym do ekranu przez długie dni.

Jak wiadomo jasność emitowana przez ekrany telefonów komórkowych zwykle powoduje dyskomfort, a nawet nieodwracalne uszkodzenie oczu. A ten efekt jest bardziej uwydatniony w nocy, kiedy jasność się nasila. Ale nie będziesz już miał tego problemu, ponieważ wskażemy kroki, które należy wykonać, abyś mógł umieść czarny kolor lub ciemny tryb Snapchata na telefonie komórkowym.

Jak włączyć tryb ciemny Snapchat na iPhonie i Androidzie?

Tryb ciemny to funkcja, która jest obecna we wszystkich aplikacjach i przeglądarkach i możemy zobaczyć na przykład, jak tryb ciemny jest aktywowany na wszystkich stronach z Chrome. Ale w tym artykule pokażemy, jakie to będzie proste włącz tryb ciemny Snapchata W tym celu zaczniemy od wskazania kroków, które należy wykonać, jeśli masz telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android.

W tych urządzeniach funkcja jest nadal testowana i dlatego nie jest dostępna, ale jeśli wpiszesz Tryb programisty Androida, będziesz mieć dostęp do trybu ciemnego Snapchata. Aby rozpocząć, przejdź do ustawień telefonu, a następnie przejdź do sekcji „Ekran”. Następnym krokiem jest wybranie opcji 'Dark mode’ iw ten sposób aktywujesz funkcję na telefonie komórkowym.

Następnym krokiem jest ponowne wejście w ustawienia telefonu i tam odnalezienie i wybranie opcji „O telefonie”. Teraz powinieneś poszukać opcji „Informacje o oprogramowaniu”, a następnie poszukać opcji „Numer kompilacji ’. A na nim naciśniesz kilka razy i w ten sposób aktywujesz tryb programisty.

Teraz musisz wrócić do „Ustawień”, a następnie znaleźć i wybrać opcję „Opcje programisty”. W tym nowym oknie będziesz szukał opcji „Wymuś tryb ciemny”, a następnym krokiem jest ustawienie przełącznika na „Włącz”. I voila, po wejściu na Snapchata będziesz mógł sprawdź, czy został włączony tryb ciemny.

Snapchat w trybie ciemnym

W przypadku użytkowników korzystających z iPhone’a będą mogli: aktywuj tryb ciemny Snapchat następująco. Wejdź i zaloguj się do Snapchata, gdy jesteś w swoim profilu, musisz kliknąć ikonę koła zębatego, aby móc wejść do ustawień aplikacji. Następnym krokiem jest znalezienie i wybranie sekcji „Moje konto”, a następnie naciśnięcie opcja „Wygląd aplikacji” i teraz są trzy opcje do wyboru.

„Zawsze jasny” ta opcja pozwala Snapchatowi zawsze wyświetlać jasny motyw, następną opcją jest „Zawsze ciemny”. W ten sposób aplikacja zawsze pokaże ciemny motyw w każdym momencie. I wreszcie jest opcja „Dopasuj system”, która będzie zgodna z konfiguracją aktywowaną przez telefon, jeśli tryb ciemny jest aktywowany na telefonie komórkowym, będzie podążał za nim.

Co możesz zrobić, aby włączyć tryb nocny we wszystkich aplikacjach mobilnych jednocześnie?

Aby tryb nocny lub tryb ciemny można było zastosować we wszystkich aplikacjach zainstalowanych na telefonie komórkowym, konieczne jest, aby wcześniej aktywuj tę funkcję na telefonie komórkowym. W ten sposób nie będziesz musiał wykonywać tej operacji w każdej aplikacji. Zobaczmy więc, jaki krok musimy wykonać, aby aktywować tryb ciemny na swoim iPhonie.

snapchat w aplikacji mobilnej

Pierwszym krokiem jest przejście do „Ustawienia”, następnie należy wybrać sekcję „Ekran”, a następnie kliknąć opcję „Jasność”. Wreszcie, aby aktywować tryb ciemny Musisz wybrać opcję Ciemny i voila, ta funkcja będzie aktywna na całej Twojej aplikacji mobilnej i zainstalowanej. W przypadku posiadania telefonu z systemem Android należy wykonać następujące czynności, aby aktywować tryb ciemny.

Wprowadź konfigurację swojego telefonu komórkowego i wejdź w „Ustawienia systemu”, następnym krokiem będzie kliknięcie sekcji „Ekran”. Tutaj będziesz miał możliwość włącz tryb ciemny lub nocny na urządzeniu mobilnym. Wystarczy go wybrać i to wszystko, już włączyłeś tę funkcję we wszystkich zainstalowanych aplikacjach.