Skip to content

Jak zmienić słownik, przewidywany tekst lub autokorektę WhatsApp

5 de grudzień de 2022

WhatsApp to największa aplikacja do przesyłania wiadomości błyskawicznych na świecie. Jest używany przez miliony ludzi, aby nadążyć za swoimi znajomymi, przyjaciółmi, krewnymi itp. W końcu jest to znacznie tańsze niż SMS-y. Oprócz posiadania dużą liczbę zalet konfiguracyjnych oraz możliwość przesyłania m.in. dźwięku, zdjęcia i filmy w bardzo prosty sposób. Dlatego nauczymy Cię, jak zmienić słownik autokorekty dla WhatsApp.

Nie wspominając już o możliwości połączeń lub rozmów wideo, które czasami mogą się nie powieść z powodu Internetu, chociaż prawie nigdy się to nie zdarza. Mimo to ta platforma otworzyła nam drzwi po prostu Możliwość komunikowania się przez cały dzień bez żadnych ograniczeń ponieważ jest to oczywiście znacznie tańsze niż chodzenie z SMS-ami.

Zmień słownik WhatsApp

W tej aplikacji mamy oczywiście szeroką gamę funkcji i możliwości. Aplikacja we wszystkim jest bardzo kompletna, chociaż nie zawsze tak było przez jakiś czas był mocno krytykowany właśnie za brak opcjibrak posiadania klienta na komputery itp.

Ale krok po kroku WhatsApp rozwijał się w imponujący sposób, aż stał się tym, czym jest dzisiaj, niezwykle kompletną aplikacją, a jedną z tych opcji jest słownik, ponieważ przewidywanie tekstu na w pełni dotykowych telefonach komórkowych Ważna jest umiejętność poprawnego pisania.

Jak zmienić słownik WhatsApp

  • Przede wszystkim musisz otworzyć aplikację WhatsApp, którą wcześniej pobraliśmy ze Sklepu Play. a po tym trzeba przejdź do części Ustawienia.
  • Teraz musisz wybrać język i wprowadzenie.
  • Tam przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane „Klawiatura”, aw danej kategorii przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane preferencje klawiatury i wprowadzania.
  • Teraz musisz włączyć jaki byłby przewidywalny tekst.
  • Tutaj możesz trochę pobawić się opcjami, aby osiągnąć konfigurację, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Edytuj słownik WhatsApp

Jest to niezwykle Ciekawe w ten sposób, aby móc pisać z większą prędkością. Poza tym możesz to zrobić w dużo wygodniejszy sposób. Jest to funkcja, o której niewielu wie, że WhatsApp ma wyłącznie, pomijając rodzaj posiadanej klawiatury i system operacyjny telefonu komórkowego.

W ten sposób WhatsApp ma dużą liczbę opcji, które w Mira Jak to zrobić, powiedzieliśmy ci prawie wszystkie z nich, z wyszukiwarki możesz znaleźć, jak pobrać WhatsApp Plus, nawet wśród innych niezwykle interesujących rzeczy.

WhatsApp to ważna aplikacja na całym świecie, jest najczęściej pobierana na świecie i bez wątpienia staje się niezbędna dla większości śmiertelników. Dana aplikacja może ci się podobać lub nie, ale prawda jest taka, że ​​​​skoro wszyscy jej używają, musimy w końcu używać jej tak lub tak.

A słownik WhatsApp jest ważny, aby móc pisać poprawnie, aby mieć również większą zwinność podczas komunikowania się z naszymi bliskimi, ale w tym artykule nauczymy Cię, jak zmienić lub edytować dany słownik, abyś mógł nim manipulować w sposób, który wydaje Ci się najwygodniejszy.

Jak zmienić słownik WhatsApp

To, co musisz zrobić, to przejść przede wszystkim do „Ustawień” w WhatsApp. kiedy już tam będziesz Wybieramy „Język i wprowadzenie” a następnie przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Klawiatura”. Teraz możesz aktywować opcję przewidywania tekstu.

Jak zobaczysz, masz wiele opcji w słowniku WhatsApp, ale musisz mieć wersję kompatybilną z tą opcją. wszystko dość ciekawe Zalecamy uważne przeczytanie ich w celu skonfigurowaniar wszystko w sposób najwygodniejszy dla Ciebie. W ten sposób możesz maksymalnie wykorzystać słownik WhatsApp.

jak zmodyfikować autokorektę dla WhatsApp

Edytuj słownik WhatsApp

Słowniki predykcyjne są dziś niezbędne w obecnych telefonach komórkowych. Jakiś czas temu z BlackBerry Curve, przynajmniej dla mnie, pisanie z pełną prędkością na fizycznych klawiaturach QWERTY było stosunkowo łatwe. Do dziś pamiętam moją Sony Xperię Mini Pro z wysuwaną klawiaturą, która sprawiała, że ​​pisanie było przyjemnością, a pogubienie się w słowach, które chciało się dodać do wysyłanej wiadomości było praktycznie niemożliwe.

Obecnie wszyscy mamy urządzenia z klawiaturą dotykową i oczywiście mylimy się znacznie bardziej, niż byśmy tego chcieli. Co oznacza, że ​​w niektórych przypadkach, jeśli nie mamy słownika predykcyjnego, aby oszczędzić sobie problemu ciągłego wracania do poprawiania słów, pisanie kończy się sporym bałaganem.

Słowniki pomagają nam zaoszczędzić dużo czasu, a ponadto możemy znacznie sprawniej wykorzystywać telefon do wysyłania wiadomości. Więc oczywiście stają się one niezbędne, słownik WhatsApp jest interesującym dodatkiem, który umożliwia pisanie wiadomości znacznie szybciej i z mniejszą liczbą błędów niż w innym przypadku.

dołącz do naszego kanału telegram