Skip to content

Jak zmienić sfery w Smartwatch T500 – Dostosuj swój zegarek

12 de lipiec de 2021

Obecnie istnieją różne opcje dostosowania naszych urządzeń Smartwatch T500 w całości, możemy je znaleźć wiele różnych kolorowych pasków i projekty, aby Twój inteligentny zegarek mógł łączyć się ze strojem, który nosisz.

Jednak bardzo niewiele osób korzystających ze Smartwatcha T500 wie, że możliwe jest również pobranie większej liczby tarcz lub tarcz zegarka, aby móc dostosować wizerunek zegarka i że nie muszą się rozliczać tylko ze sferami oferowanymi przez system domyślnie. W tym artykule pokażemy Ci sposób, w jaki możesz zmienić sferę swojego Smartwatcha T500.

Jak dodawać lub usuwać sfery w konfiguracji Smartwatch T500

Smartwatch T500 oferuje wszystkim użytkownikom alternatywę pobierz nowe tarcze i tarcze zegarków, aby uniknąć konieczności korzystania z tych samych, które oferuje urządzenie, możesz użyć do tego strony, na której wgrywana jest duża liczba kulek dla wszystkich typów urządzeń, smartband lub smartwatch smartwatch, Aby uzyskać dostęp do tych sfer, przejdź do Amazfitwatchfaces.

Ponadto możesz również zastosować kulę lub tarczę zegarka z animacją, chociaż zwykle tego rodzaju kule zużywają nieco więcej baterii Twojego Smartwatcha T500.

Aby móc dodawać kule z tej strony, wystarczy pobrać wybraną tarczę zegarka lub kulę i przenieść je do folderu, w którym zapisane są pliki aplikacji Twojego Smartwatcha T500.

Następnie wejdź do aplikacji swojego zegarka i uzyskaj dostęp do sekcji, w której znajdują się kule, pobrana właśnie kula musi znajdować się w tym folderze, więc będziesz musiał ją nacisnąć i kliknąć opcję, aby zastosować ją teraz pojawiać się w tle na smartwatchu.

Zmień tło swojego smartwatcha T500 w ustawieniach tarczy

Będziesz także mógł zmienić tapetę, czyli sferę swojego urządzenia Smartwatch T500 poprzez aplikację na telefonie komórkowym. Dla tego będziesz musiał otworzyć aplikację Hiwatch a następnie wejdź do sekcji ustawień wybieramy opcję konfiguracji wybierania.

W tej sekcji znajdziemy wszystkie sfery lub tarcze zegarka, które są dostępne dla naszego smartwatcha T500, aby go zmienić, będziesz musiał wybrać ten, który chcesz, i nacisnąć przycisk Zastosuj, aby mógł pojawić się na ekranie zegara .

Jakie ekrany lub kule zawiera Smartwatch T500?

Domyślnie wszystkie urządzenia Smartwatch T500 mają różne zabawne tarcze lub tarcze zegarków których możesz używać i aplikować, aby czuć się bardziej komfortowo, wtedy wyjaśnimy każdą ze sfer znajdujących się w repertuarze funduszy Smartwatch T500.

Zegar analogowy

Dla użytkowników, którzy wolą coś prostszego i łatwiejszego, jest analogowa tarcza zegarka, na której po prostu się znajdziesz obraz zegara z animowanymi wskazówkami żeby określić godzinę. Zwykle ta tarcza jest używana przez bardzo zapracowanych ludzi, którzy używają swojego smartwacha jako zwykłego zegarka.

Kula Miki

Jedna z najbardziej uderzających sfer od czasu premiery smartwatcha jest tarczą lub tarczą zegarka Myszki Miki, Symboliczna postać Disneya, ta zabawna postać wykona zadanie zegara, a swoimi dłońmi wskaże, która jest godzina, podobnie jak robią to wskazówki zegara.

mickey watchface

Kula Minnienie

W przypadku, gdy jesteś kobietą, nie ma problemu, ponieważ jest też sfera przystosowana dla kobiet, w której zamiast być myszką Disneya pojawi się jego żona Minnie, który jest jednocześnie emblematyczną postacią firmy Disney.

Zegar analogowy z danymi dotyczącymi zdrowia

Będziemy mogli również skorzystać z analogowej tarczy zegara, która nie tylko poda godzinę, ale również pokaże najistotniejsze dane dotyczące Twojego zdrowia, taki jak ostatni wynik pomiaru tętna i liczba kroków w ciągu dnia.

Zegar cyfrowy

Oczywiście nie mogło zabraknąć tarczy lub tarczy zegarka cyfrowego, opracowanej dla tych osób, które nadal mają komplikacje odczytywać godzinę na zegarze analogowymlub mają problemy ze wzrokiem i nie widzą cyfr, jeśli tak jest w Twoim przypadku, tarcza zegarka cyfrowego jest jedną z najbardziej odpowiednich dla Ciebie.

Meduza

I na koniec znajdziemy animowane tło meduzy, aby ożywić Twój Smartwatch T500 w momencie, gdy zdecydujesz się go włączyć, aby zobaczyć czas, ta kula pokaże meduzę na ekranie, a następnie dostarczy dane o czasie , oraz datę danego dnia.

Jak konfigurowane są sfery z iPhone’a?

Jeśli masz urządzenie iPhone z systemem iOS, nie ma problemu, ponieważ metoda zmiany sfery lub tarczy zegarka na smartwatchu T500 nie różni się tak bardzo od przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Aby móc zmienić tło swojego smartwatcha T500, musisz otworzyć aplikację Hiwatch na swoim iPhonie, a następnie wejść do sekcji, w której znajdują się dostępne sfery, które można zastosować, te sfery mogą być modyfikowane, czyli możesz dostosować niektóre kolory, a nawet pozycję, w której zostanie znaleziony czas.

smartwatch t500

Jak możesz spersonalizować tarczę swojego smartwatcha inaczej niż za pomocą tarcz?

Kule na Smartwatchu T500 są praktycznie jedyna konfigurowalna opcja tych urządzeń, Jednak niezadowolony ze sfer lub zegarków oferowanych przez urządzenie, powinieneś wiedzieć, że możesz znaleźć taki, który Ci się podoba, za pośrednictwem aplikacji zegarka lub strony Amazfitwatchfaces.

Na urządzeniach T500 Smartwatch możesz nawet zastosować nawet zdjęcia, które masz w swojej galerii lub które zrobiłeś za pomocą tego samego urządzenia Smartwatch.