Skip to content

Jak zmienić Outlooka na klasyczną wersję Hotmaila — skonfiguruj pocztę e-mail?

4 de wrzesień de 2021

Nie wszyscy użytkownicy Hotmail, Live lub MSN są zadowoleni z nowej wersji programu Outlook. Na szczęście dla nich istnieje dość prosta metoda, dzięki której mogą wrócić do klasycznej wersji Hotmail.

Powrót do poprzedniej wersji jest zrozumiały, ponieważ wielu użytkowników było całkiem zadowolonych z jego narzędzi, opcji i interfejsu. Jeśli jesteś jednym z nich, masz szczęście, ponieważ wtedy nauczymy jak to zrobić.

Jak zmienić widok swojego wpisu e-mail?

Jest całkowicie zrozumiałe, że przyzwyczajając się do klasycznej wersji skrzynki odbiorczej, chcą do niej wracać. Zmiana widoku wpisu e-mail jest w rzeczywistości dość łatwa. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, postępuj zgodnie z instrukcjami, a zobaczysz, jakie to proste:

Najpierw zaloguj się na swoje konto Hotmail. Następnie w prawym górnym rogu znajdziesz ikonę w kształcie koła zębatego. Pochodzi z „Ustawienia” i musisz go nacisnąć.

Tam przewiń w dół, aż znajdziesz opcję „Zobacz wszystkie informacje o programie Outlook”. Wybierz pole z napisem „Projekt”.

Stamtąd, przejdź do „Priorytetów”. Zobaczysz opcje „Sortuj wiadomości w Priorytecie i innych”, a poniżej „Nie zamawiaj moich wiadomości”, które musisz wybrać. Kliknij Zapisz i voila!

Outlook ma wiele różnych opcji zmiany układu i organizowania skrzynki odbiorczej, jednak nie wszystkie z nich są tak praktyczne w starej wersji.

Więc jeśli chcesz przełącz się z powrotem do projektu interfejsu HotmailMusisz przejść do koła zębatego „Ustawienia”, a następnie przewijać, aż znajdziesz opcję „Wróć do starej wersji poczty Hotmail”, wybierz ją i to wszystko.

Z tym możesz kontynuować za pomocą układu Hotmail z Outlook. Możesz również zmienić adres e-mail na swoją starą domenę. Aby rozpocząć, musisz usunąć aktualny adres e-mail w następujący sposób:

Najpierw przejdź do strony i zaloguj się do poczty e-mail programu Outlook, a następnie przewiń w dół, gdzie znajdziesz „Inne adresy e-mail”. Pojawi się Twój aktualny adres e-mail, a pod nim przycisk „Usuń”.

jak korzystać z Outlooka i Hotmaila

Po wybraniu będziesz musiał potwierdzić, klikając „Usuń”. Otrzymasz powiadomienie, że „Usunąłeś adres e-mail ze swojego konta Microsoft”.

Stamtąd pozostaje już tylko utworzyć nowy adres. Teraz przejdź do Microsoft Live. Iść do „Utwórz nowy adres e-mail”

Następnie wybierz pole „Nowe konto Microsoft”, gdzie i gdzie wskazuje, wpisz swój stary adres e-mail. Wybierz Hotmail lub Live, w zależności od używanej domeny.

Kliknij „Zapisz”, a gdy otrzymasz powiadomienie, że „Zmieniłeś swoje konto Microsoft ” a Twoje nowe konto Microsoft to [la dirección que ingresaste] oznacza, że ​​jest gotowy.

Może minąć nieco ponad godzinę, zanim nowy adres zostanie odzwierciedlony w używanych usługach firmy Microsoft. Ważny, ta opcja nie jest dostępna dla kont Hotmail lub Live, które zakończyły się w MSN.

jak korzystać z klasycznej wersji programu Outlook

Dowiedz się, jak korzystać z klasycznej wersji sieci Web programu Outlook

Jeśli nie jesteś pewien lub nie pamiętasz zbyt dobrze, jak działa klasyczna wersja sieci Outlook, nie martw się, jest to łatwe, a wyjaśnimy Ci to poniżej.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest Stwórz konto w trzech prostych krokach. Zaloguj się do programu Outlook, wprowadź adres e-mail i hasło do konta, a następnie wybierz opcję „Zaloguj się”.

Jeśli chcesz wysyłać wiadomości, musisz wybrać + Nowa wiadomość ” na górze strony. Następnie wpisz imię i nazwisko lub adres e-mail odbiorcy w wierszu „Do”..

Dodaj krótki opis w „Temat”, następnie naciśnij „Załącz”, aby dołączyć pliki do wiadomości i na koniec po uzupełnieniu wiadomości wybierz „Wyślij” i gotowe.

Jeśli chcesz wysłać później, musisz napisać wiadomość, tak jak w poprzednim formularzu, wybierz ˇ na krawędzi przycisku Wyślij > Wyślij później. Wybierz datę i godzinę, którą chcesz wysłać. Kliknij Prześlij.

Do Prześlij dalej maila, musisz wybrać wiadomość, którą chcesz wysłać z listy wiadomości. W prawym górnym rogu panelu wiadomości wybierz ˇ > Wyślij ponownie. Jednocześnie można przesłać tylko jedną wiadomość.

Aby odpowiedzieć wybierz wiadomość, na którą chcesz odpowiedzieć. W górnym rogu panelu wybierz ˇ> Odpowiedz lub Odpowiedz wszystkim. Wiadomość, na którą odpowiadasz, nie pojawi się, chyba że klikniesz ˙˙˙.

Aby wydrukować wiadomości wybierz wiadomość, którą chcesz, wybierz ˙˙˙ u góry strony, a następnie Drukuj. Po otwarciu podglądu wiadomości ponownie wybierz Drukuj. Wybierz żądaną drukarkę i wybierz Drukuj.

Aby się wylogować, U góry ekranu wybierz zdjęcie profilowe swojego konta. Wybierz Wyloguj się i voila!

zalety i wady wersji Hotmail

Zalety i wady wersji Hotmail

Chociaż Outlook i Hotmail mają podobne funkcje, takie jak zmiana języka platformy, prawda jest taka, że ​​wersja Hotmail nie jest w 100% korzystna. Jednak jest preferowany przez wielu.

Tak jak wersja Outlooka ma zalety i wady, tak klasyczna wersja Hotmaila ma swoje własne. Jeśli nie jesteś do końca pewien, czy przejść na tę wersję, to dajemy Ci listę zalet i wad które mogą pomóc w podjęciu decyzji:

Wśród zalet, wiemy, że wersja Hotmail ma dużą pojemność, dzięki czemu możesz przechowywać do 5 GB informacji w twojej poczcie.

Ponadto ma bardzo dobre opatentowany system bezpieczeństwa specjalnie dla Hotmaili jest jednym z najlepszych zabezpieczeń poczty e-mail. Aplikacje i akcesoria obejmują kalendarz, w którym można zapisywać zadania. Ponadto możesz czytać dokumenty bez konieczności ich pobierania.

Wady krążą wokół jego mała pamięć, pod względem plików do wysłania to. A to jest przepełnione reklamami, dzięki Hotmail otrzymujesz reklamy nawet z witryn, do których nigdy nie wchodziłeś.

Pamiętaj jednak, że ważne jest, aby korzystać z wersji, która najlepiej odpowiada Twoim gustom i potrzebom.