Skip to content

Jak zmienić okno udostępniania plików, aby przesyłać pliki z jednego telefonu do drugiego

11 de maj de 2021

Dostęp do pamięci i informacji dwa zasadnicze elementyponieważ pierwszy łączy je z naszą stroną emocjonalną, a drugi aktualizuje, oba elementy są zjednoczone w postaci obrazów, filmów, fotografii, dokumentów itp., które zachowujemy z wielką powagą i niejednokrotnie nawet z udawanie.

Chcieć przesyłać pliki z jednego telefonu do drugiegoMoże to stać się bólem głowy, zwłaszcza jeśli znajdujesz się w określonym miejscu, zwanym sejfem. Istnieje wiele sposobów udostępniania plików, takich jak przenoszenie plików z pamięci wewnętrznej na kartę SD, a następnie na inny telefon komórkowy lub przesyłanie plików na Dysk Google, a stamtąd na inne konto.

W rzeczywistości środków jest wiele i różnorodnych, niektórzy decydują się użyć komunikatory internetowe, jak Telegram, który również bardzo łatwo jest utworzyć w nim konto lub używać go z komputera do takich mediów. Ale zmiana pola udostępniania plików w celu przesyłania plików z jednego telefonu komórkowego na inny jest czymś, co należy przede wszystkim zrobić, a pokażemy Ci, jak to zrobić.

Co to jest pudełko i czy mają je wszystkie telefony komórkowe?

Firmy mobilne, aby chronić prywatność swoich użytkowników, oferują mechanizmy ochrony plików przechowywać przedmioty, które mogą być godne obnażeniaPrzykładem tego przypadku jest tak zwane pudełko na telefon komórkowy Huawei, lub znane również jako pudełko EMUI. W innych firmach telefonii komórkowej podobne pojęcia i różne nazwy są stosowane w odniesieniu do przestrzeni tego rodzaju.

W zależności od operatora telefonii komórkowej ten rodzaj przestrzeni będzie się różnić lub nie będzie brany pod uwagę, dlatego konieczne jest utworzenie skrzynki, w której można udostępniać pliki, osiąga się to poprzez formę folderów, które można być bardziej ukryte w segmencie plików wewnętrznychlub przy użyciu specjalnych aplikacji do takich celów.

Proces zmiany pola udostępniania plików

Proces będzie się różnił w zależności od miejsca i metody przechowywania plików, ale ponieważ jest to pudełko, znajdujemy je z tą typologią w Telefony Huawei. Aby zmienić skrzynkę lub ją edytować, należy ją najpierw utworzyć.

Proces tworzenia pudełka

  • W telefonach Huawei jest to jak plik zintegrowana funkcja w ustawieniach, więc odnosimy się do tej przestrzeni
  • Udaj się do strefy bezpieczeństwa, gdzie wybierzesz „bezpieczny
  • Wybierz Włącz opcję
  • Powinno wybierz miejsce, w którym będzie przechowywany, a także możliwość założenia blokady dostępu za pomocą hasła lub odcisku palca
  • Po zakończeniu jesteś zakończył proces tworzenia pudełkalub bezpieczny na urządzeniu Huawei

konfiguracja mobilna

Zmień pole udostępniania plików

Możesz przedstawić okazję, w której chcesz udostępnić plik z jednego telefonu komórkowego na inny, albo w sposób, o którym wspomnieliśmy na początku, albo w inny, który zostanie uznany za odpowiedni do tego celu. W takim przypadku będzie to konieczne zmienić okno, przenosząc pliki. Osiąga się to w bardzo prosty sposób.

Stanie się przestrzenią, w której przechowywane są pliki, albo z niego, przenosząc je lub z ogólnej lokalizacji pliku i chcąc przenieść go do pudełka. Po utworzeniu staje się nowa opcja urządzenia, w momencie chęci przeniesienia plików.

Aby zmienić skrzynkę i móc udostępniać pliki, jest to konieczne wyślij je w wolne miejsceczyli po wyjęciu z pudełka. Na przykład, jeśli chcesz udostępnić zdjęcie z jednego telefonu komórkowego na inny i znajduje się ono w pudełku, musisz je stamtąd wyjąć i zabrać do miejsca takiego jak wewnętrzna przestrzeń dyskowa.

Aby to zrobić, wystarczy uzyskać dostęp do skrzynki, a jeśli zostało umieszczone hasło lub odcisk palca, podaj je. Naciśnij i przytrzymaj plik do przeniesienia, wybierz opcję „ruszaj się„I określ nową przestrzeń, gdy już się tam znajdziesz, możesz przejść z telefonu komórkowego na telefon komórkowy zgodnie z mechanizmem preferencji właściciela.