Saltar al contenido

Jak zmienić nazwy list odtwarzania w Spotify z telefonu komórkowego lub komputera?

17 de diciembre de 2021

Przez lata muzyka ewoluowała w niespotykany dotąd sposób. Dziś jest wiele piosenek i artystów, którzy zawsze wprowadzają innowacje piosenki do rozrywki dla publiczności.

Istnieje również wiele sposobów na słuchanie muzyki, a jednym z najpopularniejszych są aplikacje mobilne platform takich jak Deezzer, Apple Music i Spotify. W nich możesz tworzyć swoje listy odtwarzania i ciesz się ulubionymi utworami. Dlatego teraz pokażemy Ci, w jaki sposób możesz zmienić nazwę swoich list odtwarzania Spotify.

Jak zmienić nazwy list w bibliotece Spotify?

Jedną z najczęstszych rzeczy w Spotify jest tworzenie naszych list odtwarzania. Jest to najczęściej używane, aby mieć już zamówioną grupę piosenek twoich ulubionych wykonawców, aby kiedy idziesz posłuchać ta playlista wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania i zaczyna grać.

Ale jedną z rzeczy, które zawsze musisz zrobić, jest nazwanie listy, aby móc ją zidentyfikować, gdy chcesz jej posłuchać. Możesz również zmienić nazwę tej listy, jeśli zawsze mylisz się z inną i będziesz musiał w zależności od używanego urządzenia.

Z iPhone’a

Aby edytować nazwę listy odtwarzania, którą utworzyłeś w Spotify ze swojego iPhone’a, musisz to zrobić. Wejdź do aplikacji Spotify, na na dole ekranu będzie pasek w którym zobaczysz opcję „Biblioteka” i ją dotkniesz. Tutaj będą twoje listy odtwarzania.

Zamierzasz wpisać ten, który chcesz edytować. Będzie to miało trzy punkty, które jest menu dla tej listy. Po ich naciśnięciu zobaczysz serię opcji i dotkniesz tej, która mówi „Edytuj listę odtwarzania”. W ten sposób już będziesz miał wszystkie dostępne opcje edycji a wśród tych opcji jedna, aby zmienić nazwę listy odtwarzania.

Korzystanie z Androida

Z telefonu z Androidem bardzo łatwo jest zmienić nazwę „Playlisty”, którą utworzyłeś w aplikacji Spotify. Po wejściu do aplikacji musisz przejść do sekcji „Twoja biblioteka”. Następnie dotkniesz trzech kropek obok nazw Twoich playlist. Tutaj dotkniesz „Edytuj listę odtwarzania”, a następnie możesz zmień nazwę listy.

Na moim komputerze z systemem Windows lub Mac

laptop Mac

Jeśli korzystasz z aplikacji Spotify na komputerze i chcesz zmienić tylko nazwę listy odtwarzania musisz wejść do Spotify. Na ekranie pojawi się pasek boczny po lewej stronie, a na dole zobaczysz małą sekcję z napisem „Lista odtwarzania”. Pojawią się nazwy twoich list i klikniesz tę, której nazwę chcesz zmienić.

Teraz otworzy się lista odtwarzania, tutaj zobaczysz trzy kropki obok przycisku „Odtwórz”. Po kliknięciu trzech punktów będziesz mieć kilka opcji, wśród których będzie opcja „Edytuj listę odtwarzania”. Stamtąd będziesz mógł zmień nazwę swojej listy odtwarzania Spotify.

Co zrobić, aby zmienić nazwy list za pomocą głosu asystenta?

Jeśli chcesz użyć asystenta głosowego w telefonie komórkowym do zmiany nazwy swojej listy odtwarzania w Spotify, możesz to zrobić. wschód włącz swój telefon Pomoże Ci wykonać dowolne działanie, po prostu mówiąc.

Aby zmienić nazwę listy odtwarzania w Spotify za pomocą tego asystenta głosowego, wystarczy wskazać kroki, które należy wykonać. Na przykład możesz powiedzieć „Otwórz Spotify” i ten kreator przystąpi do uruchamiania aplikacji.

Następnie będziesz musiał powiedzieć „Wejdź do biblioteki”. W ten sposób będziesz już w sekcji swoich list odtwarzania. Tutaj wystarczy wypowiedzieć słowo „Menu”, a następnie „Edytuj listę odtwarzania”. W ten sposób będziesz mógł napisz nowe imię z listy odtwarzania Spotify.

Ile razy można zmienić nazwy list odtwarzania Spotify?

Bardzo częstym pytaniem osób korzystających ze Spotify jest wiedza, ile razy można zmienić nazwa playlisty, którą utworzyłeś. Dzieje się tak, ponieważ czasami niektóre aplikacje nakładają na ciebie ograniczenia podczas wykonywania tej czynności.

Ale Spotify jest wyjątkiem, jak możesz zmień nazwę listy odtwarzania które stworzyłeś tyle razy, ile chcesz to zmienić.

dołącz do naszego kanału telegram