Skip to content

Jak zmienić nazwę mojego profilu na Facebooku z iPhone’a (przykład)

3 de luty de 2021

Facebook był jedną z pierwszych sieci społecznościowych, która zdołała się katapultować i wywrzeć globalny wpływ, mając miliony użytkowników rozproszonych w każdym zakątku planety. Został scharakteryzowany, aby dać swoim użytkownikom dostęp do tysięcy ustawień, w tym do zmiany nazwy ich profilu tyle razy, ile chcą. I właśnie w tym poście pokażemy jak zmienić nazwę mojego profilu na Facebooku z iPhone’a.

Po co zmieniać nazwę mojego profilu na Facebooku z iPhone’a?

Podejmij decyzję zmienić nazwę swojego profilu na Facebooku, to może być naprawdę trudne. Ale z pewnych powodów może być to, że masz pseudonim lub osoby w Twojej społeczności znają Cię pod innym imieniem i wolisz je umieścić, aby mogli Cię łatwo zlokalizować. Jeśli wiesz, które osoby odwiedzają Twój profil, łatwiej będzie Ci wybrać nazwę, którą chcesz umieścić.

Inną o wiele bardziej delikatną sytuacją byłoby, jeśli jesteś kobietą, przechodząc przez rozwód. Najlepszym sposobem na przezwyciężenie tego procesu raz na zawsze jest usunięcie nazwiska żonatego. Krótko mówiąc, powodów i sytuacji jest wiele, ale w każdym z nich konieczne jest nauczenie się zmiany nazwy swojego profilu na Facebooku.

Jak zmienić nazwę mojego profilu na Facebooku z iPhone’a?

Aby raz na zawsze zmienić nazwę swojego profilu na koncie Facebook, potrzebujesz tylko telefonu komórkowego iPhone i kilku minut swojego czasu, ponieważ jest to prosty proces. W rzeczywistości zrobienie tego wymaga prostych kroków:

Kroki do podjęcia:

  • Po pierwsze, musisz uzyskać dostęp do swojego konta na Facebooku z iPhone’a. W tym celu kliknij ikonę aplikacji na smartfonie.
  • Drugą rzeczą, którą powinieneś zrobić po uzyskaniu dostępu do swojego konta, jest zlokalizowanie paska w pliku dół ekranu, gdzie znajdują się m.in. ikony aktualności, powiadomień.
  • Tuż obok ikony powiadomień znajduje się około trzech pasków, w które należy kliknąć. Te paski lub linie zapewniają dostęp do wszystko związane z Twoim profilem. Możesz nawet uzyskać dostęp do informacji, które być może powinieneś zaktualizować, takich jak szkoła, do której uczęszczasz lub Twoja romantyczna sytuacja.
  • Gdy tam będziesz, pojawi się wiele opcji, musisz przesuwać się, aż dojdziesz do opcji Ustawienia i prywatność> Ustawienia konta>Informacje osobiste.
  • W tej ostatniej sekcji możesz zaktualizować nazwę swojego profilu. Pojawi się sekcja o nazwie Dane osobowe, wyszukaj opcję Nazwa a pojawią się spacje z aktualną nazwą Twojego profilu, usuń je i wprowadź swoje imię, drugie imię i nazwisko. Następnie kliknij Sprawdź zmianę, a Twoje imię i nazwisko zostanie zapisane i zaktualizowane.

W tej sekcji możesz również zmodyfikować swój pseudonim na Facebooku, jeśli go masz, lub skorzystać z okazji, aby go dodać, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej.

O czym należy pamiętać, zmieniając nazwę profilu na Facebooku z iPhone’a?

Chociaż prawdą jest, że Facebook swobodnie pozwala użytkownikom zmieniać nazwę swojego profilu tyle razy, ile jest to konieczne, ta sieć społecznościowa zapewnia ograniczenia tego procesu. Teoretycznie zmieniając nazwę swojego profilu na Facebooku nie będzie można go zmienić ponownie przez następne 60 dni, ale są sposoby, aby ponownie zmienić swoje imię i nazwisko bez czekania tych 60 dni.

Inną sugestią przedstawioną przez Facebooka jest to nie umieszczaj bez wielkich liter, znaków interpunkcyjnych, dziwnie wyglądających znaków lub przypadkowych słów. Dzieje się tak, ponieważ jeśli umieścisz w swoim profilu losowe znaki i słowa, Twoim znajomym będzie trudniej uzyskać Twój profil na Facebooku.

Profil na Facebooku w telefonie komórkowym

W każdym razie, nawet z ograniczeniami, możesz w razie potrzeby umieścić nazwę swoich preferencji w swoim profilu, a teraz, gdy Ci to wyjaśnimy łatwe kroki, możesz to zrobić już teraz i uczyć innych, jak to robić w zaciszu swojego iPhone’a.

dołącz do naszego kanału telegram