Skip to content

Jak zmienić nazwę i hasło na Facebooku z telefonu komórkowego lub komputera

7 de październik de 2023

Chcesz wiedzieć jak zmienić swoje imię i nazwisko na Facebook Z telefonu? Prawda jest taka, że ​​jest to jeden z głównych tutoriali, o który zwykle proszą nas nasi użytkownicy, chociaż prawie zawsze odnoszą go bezpośrednio do swojego komputera. Dzieje się tak, że jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać dostępu do Facebooka z komputera, ten przewodnik krok po kroku z pewnością będzie dla Ciebie niezwykle przydatny.

Poniżej pokażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące zmiany nazwy na Facebooku z telefonu komórkowego, biorąc pod uwagę, że istnieją pewne różnice w porównaniu z procedurą na komputerze. Powinieneś to wiedzieć w ten sam sposób Za każdym razem, gdy zmieniasz swoje imię i nazwisko, musisz poinformować o tym innych, w przeciwnym razie mogą się zdezorientować lub Cię nie znaleźć. w ramach tej platformy.

Jak zmienić nazwę na Facebooku z telefonu komórkowego

Jak powiedzieliśmy wcześniej, proces dla czmień swoją nazwę na Facebooku na komputerze To bardzo proste, ponieważ wystarczy przejść do Ustawień, w prawym górnym rogu ekranu kliknąć swoje imię i nazwisko, a następnie kliknąć opcję sprawdź zmianę. System poprosi Cię o podanie hasła w celu sprawdzenia, czy to Ty, a po jego wprowadzeniu modyfikacja zostanie zapisana.

Jednakże, zmiana nazwy na Facebooku z telefonu komórkowego jest nieco bardziej skomplikowanaa poniżej chcemy pokazać wszystkie kroki, które musisz wykonać w tego typu sytuacji, aby zrobić to poprawnie:

 • Otwórz aplikację Facebook.
 • Zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła.
 • Przewiń w dół i poszukaj opcji Ustawienia.
 • Następnie przejdź do opcji Ogólne i Imię.
 • Wpisz swoją nową nazwę i kliknij Zapisz.
 • System poprosi Cię o podanie hasła.
 • Wpisz go, kliknij OK, a za kilka sekund będziesz mieć nową nazwę na Facebooku.

Szczegół, który uważamy za ważny dla Ciebie w przypadku tego typu poradnika, wiąże się z faktem, że ze względów bezpieczeństwa Facebook nie pozwala na zmianę imienia i nazwiska dwa razy z rzędu. Dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność i to dlatego będziesz musiał poczekać dwa miesiące, lub 60 dni, aby powrócić do poprzedniej nazwy. Dlatego rób to krok po kroku bardzo spokojnie.

Inne wątpliwości podobne do tych, które analizowaliśmy w tym artykule, które udało nam się odkryć zarówno w sieciach społecznościowych, jak i na forach, są następujące: zmienić moje imię i nazwisko na Facebooku przed upływem 60 dni, jak zmienić nazwę na Facebooku z telefonu komórkowego, jak zmienić użytkownika Facebooka na telefonie komórkowym, jak zmienić nazwę na Facebooku z telefonu komórkowego 2017, zmienić nazwę na Facebooku Android, jak zmienić nazwę mojego Facebooka profil z telefonu komórkowego, jak zmienić alternatywną nazwę na Facebooku z telefonu komórkowego, jak zmienić nazwę na Facebooku Lite. Jeśli masz więcej pytań w tym zakresie, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli pomóc Ci w tym zakresie.

Zmień nazwę i hasło na Facebooku za pomocą telefonu komórkowego

Jak zmienić hasło na Facebooku z telefonu komórkowego

Aby zmienić hasło do Facebooka za pomocą telefonu komórkowego, wykonaj następujące czynności:

 • Do aplikacji Facebook możesz wejść ze swojego telefonu komórkowego lub wejść z przeglądarki. Tam będziesz musiał kliknąć trzy równoległe linie, które znajdują się po prawej stronie, na pasku ikon, znajdziesz to tuż pod niebieskim paskiem. To jest skrót do menu.
 • Poszukaj opcji Ustawienia i prywatność które znajdziesz na końcu listy.
 • Kliknij Ustawienie.
 • Następnie kliknij Bezpieczeństwo i logowaniedokładnie w dziale Bezpieczeństwo.
 • Chociaż zauważysz kilka sekcji, trzecia będzie loginem, tam znajdziesz Zmień hasło którego ikona jest kluczem, musisz tam kliknąć.
 • Aby móc zmienić hasło, musisz podać swoje aktualne hasło. Musisz dwukrotnie wprowadzić nowe hasło i nacisnąć Zapisz zmiany.
 • Zauważysz powiadomienie z pytaniem, czy chcesz sprawdzić, czy chcesz się wylogować na innych komputerach, na których masz załadowane konto. W zależności od tego, czego chcesz, wybieraj tak, aby móc dawać Kontynuować. Na Twoje konto e-mail powiązane z Facebookiem otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o takiej zmianie i to wszystko zmienił hasło na Facebooku z urządzenia mobilnego.

dołącz do naszego kanału telegram