Skip to content

Jak zmienić lub zmodyfikować rozdzielczość ekranu w telefonie komórkowym z systemem Android bez rootowania

16 de kwiecień de 2021

Dziś człowiek tworzy technologię pomagać na co dzień, aby mieć pełniejsze i łatwiejsze życie. Co prawda człowiek uzależnił się od technologii, ale to tylko powoduje, że z każdym dniem jest bardziej zaawansowany, rozwija naukę i sam w sobie osiąga lepszą jakość życia.

Dlatego tak ważny jest ten człowiek wiedzieć, jak obsługiwać wszystkie te gadżety na pełnych obrotach. Jedną z głównych rzeczy, których ludzie się uczą, jest personalizacja przestrzeni cyfrowych, które mają na swój własny sposób.

To jest może więc wyświetlać się na naszym komputerzeJedną z pierwszych rzeczy, które robimy, jest ustawienie nowej tapety, a tym samym nadanie urządzeniu, które właśnie kupiliśmy, bardziej osobistego charakteru. Dając nawet możliwość przesłania obrazu telefonu na Roku.

Ważne jest, aby wiedzieć, że telefon komórkowy Jest to urządzenie umożliwiające wykonywanie połączeń, wysyłać wiadomości i tak dalej. Wszystko natychmiast, co jest główną przesłanką współczesnej komunikacji międzyludzkiej. Teraz są też smartfony lub smartfony. Te, w przeciwieństwie do zwykłych telefonów komórkowych, pozwalają użytkownikowi na prawie całkowitą modyfikację urządzenia, oprócz tego, że są najnowocześniejszą technologią.

Te mają urządzenia wejściowea raczej części, z którymi wchodzisz w interakcję z urządzeniem technologicznym. Na przykład na komputerach metodami wprowadzania danych są klawiatura i mysz. W telefonach jest to ekran i bez niego nie możesz uzyskać dostępu do informacji na nim, chyba że znasz specjalną sztuczkę, która pozwala wydobyć informacje z telefonu z czarnym ekranem.

Jak działają ekrany telefonów komórkowych?

Istnieją różne typy technologii, wśród których są diody LED (diody elektroluminescencyjne lub diody elektroluminescencyjne w języku hiszpańskim) i LCD (wyświetlacz ciekłokrystaliczny lub ciekłokrystaliczny). Technologie te są chronione specjalnym szklanym ekranem, który jest specjalnym stopem silikonu z aluminium i jest potocznie nazywany Gorilla Glass.

Twój telefon zawiera kilka urządzeń, które pozwalają na przesyłanie informacji wizualnych do czujników na ekranie, które później pokazują informacje w czasie rzeczywistym. Jeśli Twój telefon ma zły ekran i naprawdę chcesz zobaczyć informacje, możesz dowiedzieć się, jak wyświetlić ekran telefonu na komputerze za pomocą kabla USB.

Co mogę zmienić na ekranie mojego telefonu komórkowego?

To ma wiele opcji. Nowoczesne telefony pozwalają przełączyć się z czułości za pomocą którego należy naciskać przyciski, aż zmieni się sposób wyświetlania światła i obrazu programów. Dzieje się tak, ponieważ ekrany działają poprzez system wyświetlania zwany pikselami, które są małymi żarówkami, które generują światło o różnym natężeniu, aby stworzyć szeroką gamę kolorów. Kiedy łączymy razem dość dużą liczbę pikseli, powstaje obraz.

Im mniej pikseli ma obraz, mniej jasne będzie widać. Ekrany naszych telefonów pozwalają nam to pokazać, ponieważ istnieją dwa czynniki, które decydują o tym, ile pikseli będzie miało ekran. Oto możliwości urządzenia wyświetlającego i możliwości oprogramowania urządzenia. Istnieją aplikacje, które mają dużą liczbę pikseli, dlatego ważne jest, aby nauczyć się umieszczać pełny ekran w dowolnej aplikacji na Androida.

Samsung z ekranem

Jak mogę zmienić rozdzielczość ekranu bez rootowania?

Jest to bardzo łatwe, ponieważ jest to opcja jest dostępny od czasu zainstalowania Androida, za darmo i automatycznie. Ułatwia to wielu osobom eksperymentowanie z własnymi sposobami konfiguracji urządzenia, aby jak najlepiej je wykorzystać.

Aby móc modyfikować te wartości rozdzielczości, musimy przejść do sekcji Opcje naszego telefonu komórkowego. Tam zobaczymy kilka opcji dostosowywania.

Jednak naciśniemy tylko przycisk Wyświetl. Po jego naciśnięciu zostaniesz przeniesiony do innego menu, które zawiera wszystkie sposoby konfiguracji ekranu. Na końcu listy znajduje się „Rozdzielczość ekranu”. Po naciśnięciu tego, telefon otworzy menu, które pozwala wybrać liczbę obecnych pikseli.