Skip to content

Jak zmienić kolor tła w czatach telegramu? – Zastosuj motywy

30 de listopad de 2021

Ostatnio najbardziej popularne w cyfrowym świecie są komunikatory internetowe, ponieważ są szybkim sposobem na: komunikować się w czasie rzeczywistym, a to jest Telegram. Ale ta aplikacja służy nie tylko do komunikowania się i prowadzenia rozmów i interakcji z grupami lub kanałami, ale także do tworzenia botów do gier, quizów, słuchania muzyki, pobierania plików multimedialnych, dokonywania płatności i przelewów.

Ponadto Telegram jest dostępny na wszystkich platformach dla dowolnego urządzenia mobilnego do użytku osobistego lub służbowego, z gwarantowanym bezpieczeństwem rozmów; ponieważ są zaszyfrowane za pomocą zastrzeżony protokół szyfrowania end-to-end aby wszyscy użytkownicy mieli prywatność i mogli dostosować swój profil i motyw w aplikacji.

Jak tworzone są motywy do użycia w Telegramie?

Możliwość dostosowywania platformy Telegram za pomocą żądanych kolorów, tła i stylów bąbelków jest jedną z atrakcji, która sprawia, że ​​każdego dnia dołącza do niej coraz więcej osób. używać aplikacji jako komunikatora, ponieważ pozwala zachować odrobinę stylu każdej osoby na każdym czacie.

Teraz wygenerowanie motywu w Telegramie wcale nie jest trudne, wystarczy otworzyć aplikację Telegram na smartfonie, a jeśli jej nie masz, możesz ją pobrać w sklepie z aplikacjami i zalogować się za pomocą swojego numeru telefonu.

Po wejściu do interfejsu poszukaj ikony trzech poziomych pasków ≡ w lewym górnym rogu, a następnie Ustawienia> Czaty, tam możesz wybrać i ustaw domyślne motywy przez system; Możesz jednak utworzyć nowy motyw od zera, klikając ikonę trzech kropek ⁝ «Utwórz nowy motyw» w prawym górnym rogu.

Po naciśnięciu otworzy się pływające menu, które poprosi o podanie nazwy motywu, a następnie zamknie się i pojawi się ikona pływającej palety kolorów, dotknij go, a to zabierze Cię do Edytor motywów telegramu gdzie musisz edytować każdą sekcję, jak według warstw. Musisz dotknąć każdą ikonę, którą chcesz skonfigurować, a następnie przejść do palety i zlokalizować ton, który najbardziej Ci się podoba, po zakończeniu kliknij „Zapisz”.

W jaki sposób umieścić kolorowe tło w Telegramie?

Możesz dostosować tło czatu do swoich upodobań, Możesz wybrać jednolite kolory, Tapety, które aplikacja dostarcza domyślnie lub wgraj swoje, zobaczmy, jak to się robi w zależności od urządzenia.

Korzystanie z urządzenia z systemem iOS

Wejdź do aplikacji i menu Ustawienia na dole ekranu w systemie iOS, a następnie Wygląd> Tło czatu; Tam wybierasz tło, którego chcesz użyć, z galerii telefonu komórkowego lub w opcjach „wybierz kolor” lub z galerii Telegram. Dzięki dwóm ostatnim opcjom możesz zaprojektować, zmienić wzór i kolor, który ma mieć nowe tło.

Zrób to z Androida

W systemie Android poszukaj ikony z trzema poziomymi paskami ≡ w lewym górnym rogu, a następnie Ustawienia> Czaty> Zmień tło czatu i tam masz te same poprzednie opcje do wyboru i dostosowania do swoich preferencji.

interfejs telegramu

Jak pobierać motywy do czatów Telegram?

Jeśli chcesz czerpać inspirację z innych motywów stworzonych przez innych użytkowników lub pobrać i zainstalować je w swoim projekcie, możesz to zrobić dzięki wiele funkcji Telegrama, podobnie jak ich kanały.

Kanały w Telegramie to narzędzie w aplikacji do wysyłania wiadomości publicznych do dużej liczby subskrybentów, którzy mogą zobaczyć wszystko, co zostało napisane na czacie przed wejściem. Aby zainstalować motywy, musisz użyć oficjalny kanał Telegram „Kanał motywów na Androida” na pasku wyszukiwania.

Tam to udostępniaj projekty użytkowników Androida; Aby go pobrać, wystarczy wybrać plik „.attheme” znajdujący się nad każdym przykładowym obrazem projektów. Musisz tylko potwierdzić zastosowanie motywu, a automatycznie dołączy on do listy wszystkich motywów na Twoim koncie.

dołącz do naszego kanału telegram