Skip to content

Jak zmienić język we wszystkich moich pakietach biurowych? – Wielojęzyczny

12 de grudzień de 2021

Pakiet biurowy to zestaw programów dostarczonych przez firmę komputerową Microsoft. Taki zestaw programów jest bezpośrednio związany z funkcjami biurowymi, z których korzystają studenci, nauczyciele, inwestorzy, menedżerowie finansowi itp.

Innymi słowy, pakiet Office zawiera programy, które są używane do wielu rzeczy i z których korzysta wiele osób. Z tego powodu prawie każdy, kto ma komputer, ma ten pakiet programów. Pokażemy Ci wkrótce jak zmienić język pakietu Office i dlaczego czasami nie można zmienić języka tego pakietu.

Jak zmienić język pakietu Office?

Pakiet Office czasami jest dostępny w językach innych niż te, które rozumiesz dzięki sklepowi Microsoft lub płycie instalacyjnej są z innego języka. Takie problemy można rozwiązać bez konieczności odinstalowywania pakietu i ponownej instalacji, ale z wersją w Twoim języku.

Jedyne dwa sposoby, aby zmienić język pakietu Office Odbywa się to poprzez menu Microsoft, a także za pomocą pakietu językowego. Zobacz, jak te dwie rzeczy są zrobione:

Z menu Microsoft

Zmień język wszystkich programów w pakiecie Office jest to coś naprawdę prostego i nie musisz wchodzić do każdego z programów pakietu Office. Wystarczy zmienić język jednego z programów:

 1. Na przykład wejdź do Worda
 2. Utwórz nowy dokument tekstowy
 3. Znajdź sekcję „Plik”
 4. Kliknij sekcję „Plik”
 5. Wybierz opcję „Opcje”
 6. W oknie, które się otworzy, wybierz sekcję „Język”
 7. Następnie przejrzyj listę języków, wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zapisz zmiany

Zatem, język wszystkich programów został zmieniony pakietu Office bez kłopotów. Czasami tego typu zmiany nie są wprowadzane od razu, w takim przypadku konieczne byłoby ponowne uruchomienie komputera i sprawdzenie, czy zmiany zostały wprowadzone. Jeśli zostali zbawieni, to świetnie, ale jeśli nie zostali zbawieni, wykonaj je ponownie.

Przy okazji należy zauważyć, że oprócz normalny pakiet biurowy, istnieje wersja „Office 365”, z której korzysta niewielu. Jeśli nie wiesz, czym jest Office 365, dobrze byłoby poszukać informacji o jego zaletach, a nawet o aplikacjach, które zawiera. W ten sposób dowiesz się, czy lepiej korzystać z normalnego pakietu Office, czy z pakietu Office 365.

Pobieranie pakietu językowego

Pakiet językowy pakietu Office jest przeznaczony dla zmienić język innych programów niż Microsoft, w tym Office. Ten pakiet powinien być używany, gdy podczas zmiany języka pakietu Office żądany język nie był dostępny. Zobacz jednak, jak to się robi:

 1. Wejdź na stronę Microsoft
 2. Wybierz rok swojego pakietu Office, żądany język i pobierz 64-bitowy lub 32-bitowy pakiet językowy zgodnie z Twoim systemem
 3. Następnie zainstaluj pobrany pakiet na swoim komputerze
 4. Następnie otwórz Word, przejdź do „Plik”
 5. Wewnątrz „Plik” przejdź bezpośrednio do miejsca, w którym jest napisane „Opcje”
 6. Wybierz opcję „Języki”
 7. Ostatnią rzeczą byłoby wybranie żądanego języka i zapisanie zmian

pobierz logo

Od tego momentu wszystkie programy będą mieli język, który wybrałeś. Przy okazji, ten pakiet językowy, który zainstalowałeś, zmieni język na:

 • Interfejs programu
 • Przejdź do sekcji pomocy
 • Do narzędzi do korekty

Te rzeczy są ważne do zrozumienia na czas, kiedy musisz szukaj pomocy z każdym problemem. Należy zauważyć, że aby móc korzystać ze wszystkich funkcji pakietu Microsoft Office, należy wykupić licencję programu. W niektórych miejscach tego typu licencje są dostępne tanio.

Dlaczego nie mogę poprawnie zmienić języka Twojego pakietu biurowego?

Tego rodzaju rzeczy nie można zrobić, ponieważ są ludzie, którzy mówią więcej niż jednym językiem i lubią używać dwóch języków gdy korzystają z dowolnego programu pakietu Office. Z tego powodu nie możesz zmienić języka pakietu w konkretny sposób, ale po wykonaniu niektórych procesów możesz zmienić język na hiszpański lub inny język.

logo tłumacza google

Podczas procesu zmiany języka w pakiecie Office czasami pojawiają się typowe problemy. Jednym z najczęstszych jest to, że język nie jest zmieniany w konkretny sposób. Dzieje się tak, ponieważ w każdej z części wyboru języka musisz wybrać język.

W sekcji językowej do korekty musisz wpisać żądany język, w sekcji pomocy musisz wybrać język. A w sekcji językowej również opcje należy wpisać określony język.

dołącz do naszego kanału telegram