Skip to content

Jak zmienić język w Discord z komputera? – Skonfiguruj preferencje

21 de listopad de 2021

Discord to platforma, która pozwala łączyć się w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami poprzez czat, rozmowy wideo. Ta aplikacja ma wiele funkcji, ponieważ chociaż jest zorientowana na zajmowanie się tematami dotyczącymi różnych gier wideo, możesz również zajmować się tematami ogólnymi. Jest dostępny w wielu językach, więc możesz umieścić ten dla swojego kraju. Jeśli chcesz wiedzieć, jak możesz to zrobić, zapraszam do dalszej lektury do końca.

Jak umieścić Discord po hiszpańsku z komputera?

Discord to platforma, dzięki której możesz nawiązać kontakt z rodziną i przyjaciółmi za pomocą tekstu, dźwięku lub obrazów. Przed użyciem bardzo ważne jest poznanie platformy Discord i jej użyteczności. Ta aplikacja jest dostępna w wielu krajach, dlatego możesz zmienić język na język swojego regionu. Wykonanie tej czynności jest bardzo łatwe.

Wchodzisz na Discord i klikasz opcję Ustawienia użytkownika, co odnosi się do ustawień użytkownika. Znajdujesz się w Języki, w których pojawiają się wszystkie języki i wybierasz hiszpański, zaznaczając pole obok wybranego języka. Twoje konto natychmiast pojawi się w wybranym języku.

Gdzie są preferencje użytkownika w Discordzie?

W konfiguracji systemu, która umożliwia wprowadzanie różnych ustawień, w tym prywatności. Możesz utworzyć serwery publiczne lub prywatne, utworzyć kanał i zorganizować go jako prywatny, do którego mają dostęp tylko osoby, które przyznałeś lub przyznałeś uprawnienia. Wprowadzając użytkownika na nasz kanał musisz przypisać mu rolę, aby mógł komunikować się bez niedogodności. Możesz łatwo zarządzać rolami w Discord.

Również z ustawień, które możesz połącz swoje sieci społecznościowe z kontem Discord aby mieć na koncie link, który przeniesie Cię bezpośrednio do sieci w internecie. Stwarza to możliwość poznania Cię przez innych użytkowników w grupie. A jakby tego było mało, możesz dokonać korekty głosu, rozmiaru tekstu, dezaktywować i wyciszyć powiadomienia.

Ty także możesz dodaj bota, który pomoże ci z funkcjami. Możesz rozmawiać między wieloma użytkownikami, prowadzić rozmowy wideo, udostępniać ekran i wiele innych opcji, aby lepiej zarządzać swoim kontem Discord.

skonfiguruj preferencje użytkownika w niezgodzie

Ile języków jest dostępnych na Discordzie?

Dzięki Discord możesz rozmawiać w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami, prowadzić rozmowy na określony temat, a jest to możliwe, ponieważ ta aplikacja ułatwia interakcję z różnymi narzędziami, które oferuje. Jedną z najważniejszych atrakcji jest to, że ta aplikacja pokazuje ponad 100 języków i języków lokalnych oraz poleceń tłumaczeniowych do wyboru i które możesz dostosować do swojego obszaru. Z tego powodu jest to platforma powszechnie używana przez wszystkich i każdego dnia coraz więcej użytkowników dołącza do społeczności Discord.

Jaki jest pożytek z opcji językowych w Discordzie?

To, że na platformie Discord możesz dostosować język do swoich preferencji, ułatwia komunikację i wymianę doświadczeń, które możesz mieć z tą platformą. Zobacz, co to znaczy, że Discord ma opcje językowe

język i motyw podłączonych użytkowników

Motywy i języki gości

Powody, dla których ważne jest, aby platforma Discord miała opcje językowe, są wysoce obsługiwane i sprawdzone, a wynikają one z faktu, że serwer oferuje określone motywy związane w szczególności z grami wideo. Co pozwala na tworzenie czatów grupowych dla wchodzić w interakcję na tematy oferowane przez system.

Ponadto platforma umożliwia modyfikowanie języka interfejsu do języka gości i użytkowników, a tym samym zapewnia lepsze wrażenia. Z drugiej strony, zgodnie z naszym obszarem geograficznym, bardzo wygodnie jest dostosować język

Czy język zmienił się w Discordzie tak samo w Androidzie?

tak Zmiana języka na urządzeniu z Androidem nie oznacza, że ​​modyfikujesz go również w aplikacji Discord. Jest to interfejs i aby zmienić język, musisz to zrobić bezpośrednio w Discordzie, a konkretnie w Ustawieniach użytkownika. Kroki są w zasadzie takie same, ponieważ wszystko odbywa się z ustawień, ale na Androidzie. Zobaczmy, jak to zrobić.

pobierz discord na komórkę

Kroki są bardzo podobne do tych, które zostałyby zmienione na komputerze PC. Otwierasz aplikację Discord na telefonie komórkowym, klikasz na zdjęcie profilowe i przechodzisz do Ustawień użytkownika, przesuwasz ekran w dół i klikasz opcję Język. Pojawi się język, w którym jest skonfigurowany, klikasz na ten język i wybierasz swój, a cały system Discord jest natychmiast tłumaczony na wybrany język. Zapraszamy do utworzenia konta Discord na swoim Androidzie.

dołącz do naszego kanału telegram