Skip to content

Jak zmienić język Instagrama z telefonu komórkowego lub komputera? – Z angielskiego na hiszpański

22 de styczeń de 2022

Za każdym razem, gdy Instagram rozwija się i pozostawia nas bez słowa ze wszystkimi funkcjami, które integrował, oprócz tego, że stał się jedną z sieci społecznościowych najpopularniejszy na świecie. Z drugiej strony Instagram dostosowuje się do wszystkich języków świata, co ułatwia nam korzystanie z niego i dostosowanie się do języka naszego kraju.

Podobnie, w niektórych przypadkach, gdy pobieramy aplikację, musimy dokonać krótkiej konfiguracji, która odpowiada naszym preferencjom i dlaczego musimy być bardzo ostrożni. Teraz Instagram pozwala nam skonfigurować go na swój własny sposób z otrzymywanych powiadomień do tego, kto może nas śledzić.Jednak inne konfiguracje, które możemy wykonać, to ustalenie języka naszych preferencji.

Jeśli jednak nie wiesz, jak to zrobić, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj nauczymy Cię, jak w bardzo prosty sposób zmienić język Instagrama z komputera lub telefonu komórkowego.

Jak zmienić język paska powiadomień na Instagramie?

Zwykle, gdy instalujemy Instagram na telefonie komórkowym lub korzystamy z niego bezpośrednio ze strony internetowej na komputerze, platforma ta ma już ustawiony w nim język. zgodnie z lokalizacją i kraj, w którym się znajdujesz. Podobnie, gdy otrzymamy powiadomienie i wprowadzimy ogólne powiadomienia, pojawi się ono w ustawionym przez Ciebie języku. Jeśli jednak nie podoba Ci się ten język, możesz go zmienić w ustawieniach konta.

Jeśli pobrałeś Instagram na telefon komórkowy lub używasz go na komputerze, zauważyłeś, że powiadomienia lub pasek powiadomień nie są w języku, który lubisz, możesz zmienić język. Podobnie, aby zmienić język paska powiadomień na Instagramie i dostosować go do preferowanego języka, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie.
 2. Następnie przejdź do „Ustawienia”.
 3. Następnie w „Konto”.
 4. Teraz wpisz „Język”.
 5. Na koniec wyszukaj i wybierz język, który chcesz skonfigurować, i to wszystko.

Jak zmienić język całego konta na Instagramie?

Instagram dostosowuje się w sposób uniwersalny, który pozwala użytkownikom korzystającym z tej platformy skonfigurować ją według własnych upodobań. Co jest ogromną zaletą, ponieważ w ten sposób będą mogli zobacz to dla własnego bezpieczeństwa na Instagramie. Jeśli chodzi o język, Instagram został bardzo dobrze zaprojektowany, dzięki czemu można go modyfikować i dostosowywać do języka użytkownika.

Teraz, aby zmienić język na platformie Instagram, będziesz musiał przeprowadzić bardzo prosty proces, który zajmie tylko kilka sekund, a może minutę. Ponadto taką konfigurację można wykonać z dowolnego urządzenia, o ile znajduje się ono w obrębie platformy.

Na urządzeniach z Androidem

Dla osób, które mają telefony z systemem operacyjnym Android, będą mogli wykonać tę konfigurację za pomocą aplikacji mobilnej Instagram, a kroki do wykonania są niezwykle proste, te kroki są następujące:

dokonaj zmiany języka z telefonu komórkowego

 1. najważniejsze będzie aktualizować aplikację mobilną aby móc dokonać zmian, więc jeśli nie masz najnowszej wersji, nie będziesz mógł tego zrobić lub pojawi się błąd, gdy to zrobisz. Dlatego musisz go zaktualizować ze sklepu z aplikacjami Google Play.
 2. Po zaktualizowaniu aplikacji Instagram możesz przystąpić do konfiguracji języka, a pierwszą rzeczą jest jego wprowadzenie.
 3. Następnie musisz wejść na swój profil na Instagramie znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu.
 4. Następnie będziesz musiał nacisnąć trzy poziome linie.
 5. Wejdź w opcję „ustawienia”.
 6. Teraz wpisz „Konto” znajdujące się w menu opcji.
 7. Na koniec wybierz opcję „Język” i wybierz preferowany język, w ten sposób język zostanie ustalony.

Z telefonami komórkowymi iOS

Konfiguracja języka Instagrama na telefonie z systemem operacyjnym iOS jest bardzo podobna do tej na telefonie z Androidem. Procedura do przeprowadzenia będzie następująca:

 1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Instagram.
 2. Po wejściu będziesz musiał przejść do swojego profilu na Instagramie.
 3. Po wejściu na swój profil na Instagramie musisz wybrać trzy poziome paski, które pojawiają się w prawym górnym rogu.
 4. Następnie należy wejść w opcję „Ustawienia”.
 5. Następnie wejdź w opcję „konto”, która pojawia się w menu opcji.
 6. Teraz poszukaj opcji „Język” i wprowadziłem ją.
 7. Na koniec znajdź i wybierz język, który chcesz ustawić na swoim koncie na Instagramie.

zrób to ze swojego komputera

Jak zmienić język na hiszpański na Instagramie z komputera?

Dobrą rzeczą w Instagramie jest to, że jest to platforma, której można używać na różnych urządzeniach i którą można skonfigurować. Teraz, jeśli chodzi o język Instagrama, możesz dokonać zmiany ze swojego komputera, wykonując kilka kroków. Ważne jest również, aby pamiętać, że Instagram dostosowuje język do lokalizacji, w której się znajdujesz, oraz tego, który podaje urządzenie, z którego korzystasz.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli korzystasz z Internetu na Instagramie na swoim komputerze, wybierze on język kraju, w którym się znajdujesz, ale jeśli nie ma języka Twojego kraju lub tego, który lubisz, możesz go skonfigurować z Twój komputer. To, co powinieneś zrobić, to skonfigurować język swojego komputera i wybrać język, który lubisz, a następnie po wejściu na stronę Instagram ta platforma dostosuje się do ustalonego języka.

Dzieje się tak, ponieważ Instagram jednocześnie dostosowuje się do zmian wprowadzanych z komputera, to znaczy, jeśli zmienisz język swojego komputera z hiszpańskiego na angielski, wtedy Instagram i inne strony internetowe dostosują się do języka ustalonego na komputerze. Również pasuje lokalizacja podana przez komputer.

dołącz do naszego kanału telegram