Skip to content

Jak zmienić i zorganizować kolejność moich zdjęć w albumie na Facebooku

30 de styczeń de 2021

Wielokrotnie jesteśmy ze znajomymi i zdajemy sobie sprawę, że ich organizacja różni się od tej, którą mam na swoim profilu na Facebooku. Zastanawiam się, jak mogę zrobić to samo, nie wyglądając, jakbym chciał się kopiować.

Możemy jednak powiedzieć, że jest to bardzo proste, a następnie wskażemy, jakie kroki należy wykonać zmienić i uporządkować kolejność moich zdjęć w albumie na Facebooku.

Chociaż dla niektórych użytkowników, którzy używają Facebookwolą, aby organizacja ich zdjęć w albumach była nadal wykonywana przez samą aplikację. Ale inni użytkownicy wolą to robić sami, a prawda jest taka, że ​​jest to niezwykle łatwe. Więc bądź na bieżąco i czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienić i uporządkować kolejność moich zdjęć w albumie na Facebooku.

Ponieważ korzystamy z tej sieci społecznościowej na co dzień, sprawiedliwe jest, abyśmy nauczyli się jej pełnego funkcjonowania, a tym samym uniknęli niepowodzeń. Poświęć trochę czasu, aby nauczyć się korzystać z niektórych funkcji, takich jak uporządkuj swoją stronę główną a przede wszystkim wprowadzaj w nim zmiany, które chcesz.

I oczywiście funkcja, która z pewnością przyciągnie Twoją uwagę, to ta, która pozwoli Ci pobrać obrazy lub zdjęcia w ich rzeczywistym rozmiarze, a tym samym mieć pełne albumy na Facebooku bez konieczności przycinania zdjęć.

Jak zmienić i uporządkować kolejność moich zdjęć w albumie na Facebooku

Zrozumiesz, że wykonanie tej operacji na koncie na Facebooku jest łatwiejsze niż strzelanie w ziemię. Nie znajdziesz żadnych komplikacji, a kiedy się tego nauczysz, zrobisz to samo we wszystkich swoich albumach ze zdjęciami. Nie traćmy więc więcej czasu i zacznijmy od prostego wyjaśnienia, jak zmienić i uporządkować kolejność moich zdjęć w albumie na Facebooku.

Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, jest przejście do Strona na Facebooku a potem się zalogujemy, zrób to tak, jak zwykle.

Gdy znajdziesz się na stronie głównej, wykonaj następujące czynności. Ale zanim przejdziesz dalej, musisz pamiętać, że tę procedurę należy wykonać na komputerze, ponieważ w tej chwili nie można tego zrobić na telefonie komórkowym.

Proste kroki, aby zmienić i uporządkować kolejność moich zdjęć w albumie na Facebooku

Teraz przejdź bezpośrednio do swojego profilu, a tam znajdziesz opcję Zdjęcia, a następnym krokiem jest kliknięcie opcji Albumy. Będą wyświetlane na ekranach wszystkie albumy które stworzyłeś i musisz wybrać jedną, aby to zorganizować. Gdy to zrobisz, zdjęcia, które zawierają wspomniany album, zostaną wyświetlone, a Ty możesz przenieść lub uporządkować.

Następną opcją, którą musisz wybrać, jest Edytuj album, a następnie kliknij pasek z kropkami, który pojawi się po lewej stronie zdjęcia, które zamierzasz przenieść.

Następną rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest przeciągnij zdjęcie w lewo lub w prawo. Zgodnie z kolejnością, w jakiej ma się teraz znajdować w tym albumie, po zakończeniu porządkowania zdjęć kliknij przycisk Zapisz.

Ponadto, jeśli chcesz, możesz przenosić zdjęcia z jednego albumu do drugiego i zrobisz to w następujący sposób, wykonuj poprzednie kroki, aż znajdziesz się na swoim profilu na Facebooku. Następnie wykonaj następny Zdjęcia drogowe i wtedy Albumy, Następną rzeczą jest znalezienie albumu, w którym znajduje się zdjęcie do przeniesienia, zaznacz zdjęcie i kliknij.

Następnie w prawym dolnym rogu wybierz Opcje, wyświetli się menu, z którego wybierzesz opcję Przenieś do innego albumu. Pojawi się kolejne menu, w którym wybierzesz album docelowy dla zdjęcia, a następnie klikniesz opcję Przenieś zdjęcie. I voila, operacja jest zakończona i teraz, jeśli chcesz, możesz zamówić to zdjęcie w albumie docelowym.

sortować zdjęcia na Facebooku

Zdajesz sobie sprawę, jak łatwo i szybko może być wprowadzanie zmian w swoim profilu, a zwłaszcza w albumach ze zdjęciami. Bez żadnych komplikacji i postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym samouczku, już się nauczyłeś jak zmienić i uporządkować kolejność moich zdjęć w albumie na Facebooku.