Skip to content

Jak zmienić i ustawić inny dźwięk alarmu z muzyką na dowolnym telefonie komórkowym z Androidem

26 de marzec de 2023

Chociaż kiedy jesteśmy mali, zwykle mama lub tata są odpowiedzialni za budzenie nas na zajęcia. Kiedy dorastamy i wchodzimy do świata pracy lub idziemy na uniwersytet, jest to niezbędne mieć dobry alarm żeby nie zasnąć.

chociaż po co alarm naprawdę nas budzi, musi mieć dość mocny i niepowtarzalny ton. W idealnym przypadku możesz wybrać ton swojego alarmu, aby w ten sposób wybrać ten, który Twoim zdaniem zadziała, aby Cię obudzić.

Z tego powodu zobaczymy poniżej, jak zmienić i ustawić inny dźwięk alarmu z muzyką w dowolnym telefon komórkowy z Androidem i nawiasem mówiąc, dość interesująca sztuczka, aby brzmiało znacznie głośniej.

Zmień dzwonek alarmu na Androida

Wszystkie dzisiejsze urządzenia mają aplikacja alarmowa, równie przydatne jak latarka czy kalkulator. Rzadko używamy dziś innego urządzenia jako alarmu lub po prostu umieszczamy piosenkę alarmową na Androidzie

Ponieważ z naszym urządzeniem możemy nie tylko organizować coś wygodnie wszystkie alarmy, które chcemy, ale możemy też skonfigurować tak, aby jednego dnia jeden dzwonił o określonej godzinie, a innego dnia o innej godzinie.

Ale zmodyfikuj ton Alarm na Androida Jest to dość łatwe i aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

  • Przejdźmy do menu Aplikacje.
  • Teraz musimy poszukać pliku „appZegar” albo „Alarm”.
  • Po tym zamierzamy utworzyć nowy alarm.
  • Zobaczysz ikonę na kształt dzwonka lub opcja tonu. Musisz go nacisnąć.
  • Następnie będziesz mógł zobaczyć a duża liczba zaprogramowanych dzwonków że możesz wybrać Spróbuj wybrać taki, który jest nieco irytujący, aby spełnił swoje zadanie.
  • Możesz także wybrać pobrany utwór lub dźwięk pobrany z aplikacji. Poniżej zobaczymy aplikację, która jest do tego bardzo przydatna.
  • Po wybraniu żądanego tonu możesz dalej modyfikować parametry, aby mieć gotowy alarm.

Pobierz dźwięki alarmu

Aplikacja, z której będziemy korzystać pobierać utwory lub dzwonki do użycia w naszym alarmie jest Zedge, który można znaleźć w Sklepie Play lub klikając ten link. Ta aplikacja jest całkiem kompletna i możesz pobrać szeroką gamę dźwięków lub piosenek do wykorzystania nie tylko w alarmach, ale także jako dźwiękach powiadomień.

alarm muzyczny na Androida

Jak sprawić, by alarm brzmiał głośniej

Jeśli Twoje urządzenie nie ma wystarczającego poziomu, aby słuchać go rano. Nie martw się, istnieje dość prosty sposób na zwiększenie głośności bez pobierania jakiejkolwiek aplikacji, a nawet modyfikowania jakichkolwiek parametrów mobilnych.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu odejść komórka do filiżanki lub szklanki przed pójściem spać. Wierzcie lub nie, kiedy włączy się alarm, będzie on słyszalny znacznie głośniej niż wcześniej i nie trzeba nawet zwiększać głośności, aby to osiągnąć.

Alarmy na Androida, bardzo łatwe w konfiguracji

Jak już wiemy, wielu używa tzw wczesne budziki rano, aby pamiętać o wydarzeniach, spotkaniach i innych wspaniałych narzędziach. Mają dźwięk, który przez całe moje życie był uważany za naprawdę irytujący. Jednak z czasem, wraz z korzystaniem ze smartfonów, alarmy nie są już tak znienawidzone.

W dowolny telefon komórkowy można ustawić alarm. W większości telefonów z Androidem wystarczy wejść do aplikacji Zegar, tam z łatwością zobaczysz budzik, przypomnienie lub alarm, który chcesz ustawić z wymaganym czasem, a jeśli chodzi o dźwięk, wystarczy wejść w ikonę dzwonek lub w ustawieniach powiadomień, aby ustawić żądany dźwięk. W ten sam sposób możesz dezaktywować lub wyłączyć alarm za pomocą przycisków głośności telefonu komórkowego

Zgodnie z sugestią samych użytkowników, powinieneś nadać nieco irytujący ton, aby uzyskać lepszy efekt, chociaż jeśli łatwo się budzisz, możesz ustaw budzik ulubioną piosenką, pobrany wcześniej. Dzięki temu mamy najlepsze sposoby na to, aby wcześnie wstawać i tym samym wykonywać codzienne czynności.

Korzystanie z alarmu stało się powszechne, do tego stopnia, że ​​wiele osób ma określone aplikacje pobrane ze sklepu Google Play, takie jak „Wstrząśnij alarmem”, „Budzik z puzzlami”, „Wakey” i setki budzików, aby mieć najlepsze dni po być może źle przespanej nocy.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zostaw je w komentarzach, możemy pokazać Ci w ten sam sposób, jak łatwo ustawić alarm na iPhonie.

dołącz do naszego kanału telegram