Skip to content

Jak ustawić alarm w Google Nest Hub? – Muzyka i multimedia

5 de styczeń de 2022

Rynek cyfrowy to idealna przestrzeń do poznania najbardziej innowacyjnych propozycji i postępu technologicznego. Niezliczone inteligentne urządzenia trafiły na rynek, aby uprościć Twoje życie. W ten sposób możesz teraz sterować różnymi urządzeniami w domu za pomocą sprzętu Google Nest Hub. Zespół ten zrewolucjonizował środowisko, oferując bardziej zaawansowane i pomysłowe funkcje i narzędzia. Teraz możesz ustawić alarm w Google Nest Hub za pomocą poleceń głosowych i bezpośrednio z ekranu urządzenia. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej ten artykuł.

Dlaczego Google Nest Hub jest bardziej rewolucyjną propozycją niż Google Home?

Niewątpliwie postęp technologiczny wyraźnie widać na rynku technologicznym. Coraz więcej interaktywnych zespołów jest projektowanych zgodnie z linią inteligentne urządzenia. Tak stało się z Google Home, dzięki któremu za pomocą głosu możesz powiedzieć, czego chcesz, aby to urządzenie zrobiło, na przykład, który film z platformy strumieniowej chcesz zobaczyć. Ale pojawiło się również inne urządzenie, które proponuje być bardziej rewolucyjną propozycją niż Google Home, jest to Google Nest Hub. Dowiedz się, jak używać Google Nest Hub do sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi.

To urządzenie Google Nest Hub to bez wątpienia urządzenie, które nie tylko reaguje na komunikaty głosowe, ale ma też mocniejsze głośniki i mikrofony o szerokim zasięgu, którymi można sterować z ekranu. Jeśli chodzi o ekran, jest to łatwy w obsłudze ekran dotykowy, który pozwala sterować pozostałymi urządzeniami w domu które skonfigurujesz za pomocą tego urządzenia i które możesz wykorzystać również jako element dekoracyjny swojego domu, gdy go nie używasz. Dodatkowo możesz słuchać muzyki i uzyskiwać dostęp do aplikacji z poziomu ekranu i to nie tylko za pomocą komendy głosowej.

Jak ustawić alarm Google Nest Hub na różne sposoby?

Jak już wspomnieliśmy, Google Nest Hub to urządzenie najnowszej generacji, za pomocą którego możesz sterować obiektami, które podłączyłeś w swoim domu, aby mogły wchodzić w interakcję z tym urządzeniem i być sterowane z Twojego Nest Hub. Ponadto, że możesz uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji wbudowanych w urządzenie komendą głosową lub bezpośrednio z posiadanego ekranu dotykowego. Jedną z tych aplikacji jest alarm, zobacz, jak to się robi z Google Nest Hub.

Jak umieścić alarm z ekranu w Nest Hub?

Najpierw powinieneś wiedzieć, że dostęp do aplikacji z ekranu jest bardzo łatwy, możesz ustawić alarm z ekranu Google Nest Hub. Aby to zrobić, musisz postępować zgodnie z tymi instrukcjami: przesuniesz ekran w górę i zobaczysz kilka ikon, musisz kliknąć na zegar. Następnie kliknij drugą ikonę, aby wprowadzić alarm. Tam wybierasz dokładną godzinę i minuty i klikasz Ustaw.

ustaw alarm z ekranu huba Google Nest

Jeśli chcesz go usunąć, wystarczy kliknąć godzinę, a następnie symbol X. Z drugiej strony, jeśli chcesz słuchać muzyki za pomocą Google Nest Hub, przesuń ekran komputera w prawo i kliknij aplikację ustawioną na muzykę. Po naciśnięciu utworu zostanie on odtworzony.

Czy można ustawić alarm Google Nest Hub za pomocą poleceń głosowych?

Teraz możesz także ustawić alarm Google Nest Hub za pomocą polecenia głosowego i nie martw się o język, jeśli nie jest w Twoim, możesz łatwo zmienić i skonfigurować Google Nest Hub w języku hiszpańskim. Aby można było ustawić alarm, a ten proces jest również bardzo łatwy do wykonania. Aby ustawić alarm głosowy, procedura jest następująca: najpierw musisz wydać rozkaz swojej drużynie, wypowiadając te słowa: Ok Google, ustaw alarm. W ten sposób Google Nest Hub odbierze zamówienie i skieruje Cię do sekcji alarmów gdzie musisz podać godzinę i minutę, którą chcesz dodać, aby alarm został ustawiony.

Jak widać, jest to bardzo łatwe i szybkie. Pamiętaj tylko, że za każdym razem, gdy używasz polecenia głosowego, musisz zacząć od wyrażenia „OK, Google”, a następnie wskazać czynność do wykonania. Na przykład, jeśli chcesz słuchać muzyki za pomocą polecenia głosowego, wystarczy wskazać głosem, co ma zrobić Google Nest Hub. Po wypowiedzeniu słów „OK, Google, wstaw…” podajesz nazwę utworu, aby mógł go odtworzyć. Natychmiast otworzy się aplikacja i rozpocznie się odtwarzanie muzyki.

inteligentne urządzenie google nest hub

Alarmy to doskonały system przypominający, który wskazuje, że musimy wstać, aby wykonać akcję o określonej godzinie. A teraz, dzięki technologii, możesz używać alarmów multimedialnych i planować je według własnego uznania. Chociaż alarmy ogólne i multimedialne pełnią tę samą funkcję, różnią się od siebie.

Różnica ta polega na tym, że dźwięki alarmu multimedialnego można zmieniać i są one łatwo odtwarzane na głośnikach i ekranie, natomiast dźwięk alarmów ogólnych nie można zmienić tonów w głośnikach. Ponadto alarmy multimedialne można dostosować do dźwięku wybranej stacji radiowej i aktywować za pomocą polecenia głosowego.

Czy Google Nest Hub pozwala też ustawić alarm głosami postaci?

To urządzenie Google Nest Hub umożliwia ustawienie alarmu głosami ulubionych postaci. Wystarczy zaimplementować polecenie głosowe, aby ustawić alarm. Pamiętaj, aby wymówić słowa „OK, Google” ustawia alarm, a następnie sygnalizuje imię i godzinę postaci. Wśród opcji głosowych postaci w Google Nest Hub są: żółwie ninja, przyjaciele Lego, Fafael, Donatello, April O´Neil. W ten sposób zamiast piosenki zabrzmi głos postaci. Jak widać, to urządzenie jest bardzo ciekawe i istnieje wiele funkcji, które można wykonać, np. wykonywać połączenia głosowe za pomocą Google Nest Hub.