Skip to content

Jak definitywnie dezaktywować wszystkie alarmy na moim iPhonie lub iPadzie?

28 de grudzień de 2021

Telefony komórkowe zawierają bardzo przydatne funkcje do codziennych czynności, takie jak: kalkulator, kalendarz, zegar, budzik i inne. Korzystanie z każdego z tych narzędzi zależy od gustu osoby, jeśli należysz do tych, którzy często używają i chcą wyłącz utworzone alarmy, pokażemy Ci, co robić.

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do menedżera alarmów na iPhonie lub iPadzie?

Wszystkie smartfony posiadają podstawowe funkcje dla wszystkich modeli i systemów operacyjnych. Można je dostosować do potrzeb każdego użytkownika. Na przykład kalkulator może wykonywać podstawowe operacje matematyczne, takie jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie.

Dzięki najnowszym aktualizacjom możesz użyć kalkulator w bardziej skomplikowanych operacjach jak określić obszar, długość, temperaturę i inne procedury. W ten sam sposób alarm na iPhone’ach zawierał nowe aktualizacje w celu ulepszenia i rozszerzenia usługi.

Dla tych, którzy trudno im wstać rano Możesz ustawić budzik z narastającym dźwiękiem, aby podczas dzwonienia głośność stopniowo zwiększała się i nie powodowała nagłego uruchomienia.

Inną nowością tego systemu operacyjnego jest to, że iPhone’a można wyłączyć i jednocześnie kontynuuj alarm. To bardzo wygodna opcja dla tych, którzy potrzebują przypomnienia, nawet jeśli ich telefon nie jest włączony.

Dla tych, którzy mieszkają w okolicy z zmiany klimatu lub pora deszczowaMogą pobrać aplikację, która za pomocą GPS i alarmu iPhone’a może wskazać prognozę pogody. Dzięki tym informacjom mogą wiedzieć, czy muszą się przygotować do wyjścia, czy przyspieszyć swoje działania.

Aby uzyskać dostęp do tego narzędzia w telefonie, musisz znaleźć ikonę aplikacji Zegar, w której znajdziesz sekcję alarmów. Po otwarciu możesz tworzyć, modyfikować, aktywować, dezaktywować lub usuwać przypomnienia.

Możesz nawet użyć nowego narzędzia Czas snu, aby śledzić godziny snu, które masz, aby: naucz swoje ciało zdrowego nawyku z serią przypomnień, dzięki którym wiesz, kiedy iść spać i wstać.

Jaka jest procedura wyłączania wszystkich alarmów na iPhonie lub iPadzie?

Wiele osób używa tego narzędzia nie tylko do ustawiania czasu potrzebnego na wstawanie, ale także w razie potrzeby. pamiętaj o podjęciu leczenia w określonych godzinachInni ustalają czas, w którym powinni otworzyć lub zamknąć swój sklep, czas, w którym powinni przygotować się do wyjścia na ćwiczenia lub na jakąkolwiek inną okazję.

Faktem jest, że czasami mamy zaprogramowane tyle godzin na uruchomienie alarmu, że chcemy wyczyścić tę sekcję lub z jakiegoś powodu zmieniły się okoliczności i nasz styl życia nie działa według tego samego harmonogramu. Dlatego konieczne jest dezaktywowanie lub nawet wyeliminowanie niektórych z tych alarmów.używaj alarmów na iPhonie

Aby wykonać tę procedurę, musisz otworzyć ikonę zegara i zlokalizować sekcję alarmów na końcu. Następnie musisz zlokalizować przypomnienie, które chcesz dezaktywować, w tym celu wystarczy przesunąć przełącznik w lewo, aby przybrał szary kolor. Wskazuje to, że alarm został wyłączony.

Musisz jasno powiedzieć, że jedną rzeczą jest dezaktywacja, a drugą usunięcie alarmu. Alarm jest usuwany, gdy nie musisz już go używać, na przykład w przypadku leczenia tymczasowego stanu.

Alarmy można wyłączyć, gdy często korzystasz z przypomnienia lub w te same dni, jednak w niektórych przypadkach nie będzie to konieczne. Może to być przydatne, gdy zaplanowałeś godziny pracy, aby iść do pracy i nadchodzą święta.

W tamtych dniach nie trzeba będzie wstawać wcześnie, ale w miarę upływu dni musisz wrócić do rutyny. W takich przypadkach możesz wyłączyć alarm, dopóki nie będziesz go ponownie potrzebować.

Pamiętaj, że wiele osób zdecydowało się dezaktywować swoje alarmy, zwłaszcza te, które rozpoczynają dzień. Robią to, ponieważ uważają, że negatywny wpływ alarmów na ich życie jest większy. Biorą pod uwagę, że obniża jakość snu, wpływa na zdrowie psychiczne i wzrokowe.aktywuj alarm na iPhonie

Jak ponownie aktywować alarm na iPhonie lub iPadzie?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, możesz na chwilę wyłączyć alarm jeśli nie musisz go używać. Może to pomóc, jeśli chcesz odpocząć i wyjść z codziennej rutyny. Nie oznacza to, że gdy wszystko wróci do normy, nie będziesz mógł z niego korzystać.

Ten pomiar może być tymczasowy i możesz kontrolować, jak długo będzie trwał dezaktywowany alarm. Mogą to być dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata, prawda jest taka, że ​​możesz ją dezaktywować tyle razy, ile chcesz, w zależności od potrzeb.

Ale już, jeśli chcesz aktywować alarm Wystarczy wpisać ikonę zegara i nacisnąć alarm, w tej sekcji będziesz mógł wyświetlić wszystkie przypomnienia, które wcześniej utworzyłeś. Aby go włączyć, wystarczy przesunąć palcem przełącznik w prawo. Gdy to zrobisz, alarm będzie działał ponownie.

Jeśli wyłączyłeś alarm, próbując ćwiczyć swój umysł, aby przypominać ci za każdym razem, gdy masz coś do zrobienia i okazało się, że nie możesz ufać swojej zdolności do zapamiętywania, najlepiej jest ponownie użyć alarmów, aby nie zwlekać.wyłącz alarm na iPhonie

Co zrobić, aby odzyskać wszystkie usunięte alarmy?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jedną rzeczą jest dezaktywacja, a zupełnie inną jest eliminacja alarmów. Gdy usuniesz alarm nie ma żadnego rekordu, który możesz odzyskać przez iCloud, podobnie jak w przypadku kontaktów lub innych przechowywanych tam informacji.

Coś, co możesz zrobić, to wykonać masowe usunięcie za pomocą asystenta Siri, wystarczy powiedzieć, że chcesz usunąć wszystkie alarmy, a umieszczą cię w polu, jeśli chcesz potwierdzić akcję. To samo możesz zrobić, gdy chcesz dezaktywować lub aktywować konkretny alarm, zawsze musisz pamiętać o wyraźnym wydaniu asystentowi poleceń.

dołącz do naszego kanału telegram