Skip to content

Jak zmienić i dostosować dźwięk lub tony powiadomień na Androidzie

26 de styczeń de 2022

Jeśli masz terminal z Androidem, będziesz wiedział, że domyślnie instalowane są na nim niektóre aplikacje, które mogą się różnić w zależności od firmy, która opracowała urządzenie, a z kolei będzie wiele innych, które sam pobrałeś.

W każdym razie interesujące w tym względzie jest to, że każda z tych aplikacji ma inny sposób powiadamiania nas o nowościach, to znaczy system powiadomień dzięki której dowiadujemy się, co się dzieje pod względem jej zawartości.

Co to są powiadomienia Androida?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, powiadomienia na Androidzie lub w jakimkolwiek innym środowisku operacyjnym, do którego mamy dostęp, są niczym innym jak powiadomieniami, które wysyłają różne aplikacje poinformuj nas, że są nowości. Na przykład, jeśli ktoś wysłał nam wiadomość na WhatsApp, jeśli nadeszła nasza kolej, aby odpowiedzieć w Trivia Crack itp. Każde ostrzeżenie to powiadomienie.

I chociaż wszyscy jesteśmy świadkami tego wygląd powiadomień, Nawet w niektórych przypadkach, takich jak grupy WhatsApp do znudzenia, niewielu musi wziąć pod uwagę, że powiadomieniami można zarządzać jak każdą inną treścią.

Dlatego przy tej okazji chcemy porozmawiać o aplikacji, która pozwoli Ci wszystko uporządkować w związku z tymi powiadomieniami, z jego wykorzystania jako swego rodzaju nowego ekranu blokady. Mowa oczywiście o App Echo Notification LockScreen.

Dajemy Ci informacje o tej aplikacji, ponieważ wiemy, że zawsze chcemy mieć tak spersonalizowane, jak to możliwe nasze urządzenie i wiele razy powiadomienia mają dźwięki, które wcale nam się nie podobają.

W tym przypadku istnieje wiele sposobów ich zmiany, dostosowania, a nawet wyłącz dźwięk, ale tym razem chcemy skupić się na tej aplikacji, która z pewnością stanie się jedną z Twoich ulubionych.

Przedstawiamy aplikację Echo Notification LockScreen

W tym kontekście wiemy, że istnieje wiele aplikacji innych firm, które zostały: specjalnie zaprojektowany aby dać nam szansę na maksymalne zarządzanie tymi powiadomieniami, a jednym z nich jest Echo Notification Lockscreen.

Powiemy Ci, jak działa Echo Notification LockScreen

Od prostego użycia jako ekran blokady, dzięki temu możemy ustalić kategorie dla naszych powiadomień, wskazując jedne jako priorytetowe, inne jako związane z pracą itp., aby w jednym czasie je ominąć i tak dalej.

wtedy to samo dostęp do każdej z kategorii Jest to dość proste, ponieważ możemy to zrobić, klikając bezpośrednio ikonę aplikacji po zainstalowaniu jej na naszym Androidzie po pobraniu jej z tego artykułu. Ponadto, ponieważ ma system podglądu, możemy poznać szczegóły powiadomień i wiedzieć, czy naprawdę są tego warte, czy też faktycznie pozwolimy im przejść, aby zobaczyć je później.

Jak krok po kroku dostosować alerty na ekranie blokady powiadomień echa?

Aby dać ci znacznie bardziej szczegółowe wyobrażenie o tym, jak działa ekran blokady powiadomień echa, uważamy, że warto byłoby ci wtedy pokazać niektóre funkcje które ta aplikacja może wykonać, myśląc przede wszystkim o dostosowywaniu alertów za pośrednictwem tej samej platformy.

Jest to, jak powiedzieliśmy, naprawdę proste zadanie, nawet dla użytkowników, którzy nie są ekspertami w tej dziedzinie, ponieważ po otwarciu aplikacji znajdziemy się z możliwością ustalenia tych kategorii, które są idealne dla tych osób – większość – którzy używają swoich telefonów komórkowych zarówno w środowisku rodzinnym, jak i dla te związane z zatrudnieniem.

W ten sposób wystarczy założyć profil i aktywować go po powrocie do domu, aby nie przeszkadzały nam powiadomienia związane z aplikacjami do pracy. bawimy się z naszymi dziećmi.

To samo dzieje się na odwrót, jeśli udajemy, że chwilę jesteśmy w biurze, wiadomości WhatsApp od naszych znajomych nie sprawiają, że tracimy zbyt dużo czasu.

Jak krok po kroku wyczyścić alerty w Echo Notification LockScreen?

Nawet zaleta tej aplikacji polega na tym, że skoro posiada system podglądu, o którym wspominaliśmy wcześniej, możemy ocenić, czy powiadomienie, które właśnie zostało filtrowanie przez system naprawdę jest ważne i chcemy go otworzyć w tym momencie lub jeśli zamierzamy pozwolić mu przejść, aby wpaść do niego nieco później.

Dlatego mówimy, że usuwanie alertów w Echo Notification LockScreen jest absolutnie proste, a nawet jeśli ich nie otworzysz ani nic w tym stylu, będziesz wiedzieć, jakiego rodzaju zawartość zawierała.

Android to najczęściej używany mobilny system operacyjny na świecie, a system operacyjny który jest obecny w 9 na 10 telefonów komórkowych sprzedawanych na całym świecie, poza odmiennym traktowaniem przez każdego z producentów, którzy decydują się na niego postawić.

W każdym przypadku, nW Twoim interesie jest, aby wszyscy nasi czytelnicy mieli jak najpełniejsze doświadczenie, jeśli chodzi o poznanie dzwonki powiadomień na Androida, aw tym przypadku zwłaszcza możliwość ich zmiany w dowolnym momencie.

Zasadniczo tym razem postaramy się nauczyć Cię, jak to zrobić zmień dźwięk powiadomienia na Androidzie, więc prawdopodobnie znajdziesz wiele informacji, które możemy Ci przekazać, w takich artykułach, jak te bardzo przydatne, które są absolutnie przydatne dla wszystkich użytkowników.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią zmień dźwięki powiadomień na co dzień, a przynajmniej chcesz spróbować nowych, nie wątp, że powinieneś kontynuować czytanie tego artykułu.

pobierz aplikację zedge

Jak krok po kroku zmienić dźwięk powiadomień różnych aplikacji.

Powiadomienia są bardzo ważne dla nasze urządzenia mobilne dlatego często lubimy je personalizować i zmieniać ich tonację.

Czy powiadomią nas o nowym połączeniu, wiadomości, którą otrzymaliśmy, czy o tym kimś spróbuj się z nami skontaktować, powiadomień używamy na co dzień.

Chociaż normalnie zmieniamy tony połączeń lub wiadomości z naszego urządzenia, aplikacje wysyłają też powiadomienia i niejednokrotnie otrzymujemy kilka w ciągu dnia.

Istnieją aplikacje, które pozwalają zmienić ton powiadomień, takie jak WhatsApp, dzięki czemu możesz mieć spersonalizowaną aplikację, a gdy usłyszysz dźwięk, będzie wiele przyjemnośći

Z kolei, jeśli masz używać wielu aplikacje społecznościowe i tym podobne, musisz wiedzieć, że niektóre z nich, takie jak Facebook, WhatsApp, Instagram czy Gmail, mają wiele ważnych informacji do rozważenia w tym zakresie, w tym zmianę dzwonków i inne.

W przypadku WhatsApp, aby przytoczyć jeden z najbardziej kompletnych przykładów, które musimy wziąć pod uwagę, wystarczy kliknąć trzy punkty, które są częścią menu w prawym górnym rogu, a następnie Ustawienia i Powiadomienia, aby móc określić, jaki jest dźwięk połączeń, które chcemy.

Teraz, jeśli nie szukasz zmiany dzwonka, ale odzyskania utraconych powiadomień, z przykrością informujemy, że w tym samouczku go nie znajdziesz, ale jest inny, w którym mówimy o tym wszystko.

Jak krok po kroku zmienić nowy dzwonek na Androida?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zmienić dzwonek na Androida, jest otwarcie Ustawienia Twojego urządzenia mobile, wyjaśniając w tym względzie, że będziesz mógł zobaczyć, jak w rzeczywistości proces ten może mieć kilka minimalnie różnych etapów u niektórych producentów.

Co do reszty, powinieneś wiedzieć, że musisz przejść do Ustawień Androida, aby rozpocząć, oprócz Dźwięku i powiadomień, a następną rzeczą jest przejście bezpośrednio do opcji Domyślne powiadomienia, gdzie się pojawią dźwięki domyślne, nazwać je czymś. Chociaż w ten sam sposób możesz pobrać najlepsze dzwonki, dzięki czemu możesz trochę się różnić w dźwiękach.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy tylko lista różnych dźwięków powiadomienia, jest rozpoczęcie dotykania różnych tonów, aby móc ich słuchać, klikając opcję OK, gdy jeden z nich skończy Cię przekonywać.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, możliwe jest, że w niektórych terminalach z Androidem ścieżka dotarcia do tych opcji jest zupełnie inna, CJak na przykład w sprzęcie LG, gdzie musimy przejść do Ustawień, dzwonki i powiadomienia, dźwięki.

Jednocześnie wielu czytelników niejednokrotnie mówi nam, że jeśli chodzi o dzwonki i inne dźwięki, musimy zwrócić uwagę na możliwość pobrania z innych aplikacji firm trzecich.

A wśród nich nie mamy wątpliwości, że Zedge jest jednym z najlepszych. W tym względzie musimy podkreślić, że Zedge to jedno z wielu zastosowań to pozwoli Ci uzyskać dostęp do dużej liczby dźwięków powiadomień za darmo i możesz je bez problemu pobrać ze sklepu Google Play.

Czy udało Ci się zmienić ton powiadomień lub połączeń na Androidzie za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram