Skip to content

Jak zmienić hasło na Instagramie z komputera lub aplikacji mobilnej?

19 de listopad de 2021

Od swoich początków po dzień dzisiejszy Instagram jest obecnie jedną z najbardziej wirusowych aplikacji ze względu na łatwość, jaką oferuje, jeśli chodzi o tworzenie publikacji i opowiadań, a przede wszystkim ze względu na liczbę filtrów, które oferuje do edycji zdjęć. Ale ta aplikacja zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa, jeśli chodzi o ochronę danych. Wkrótce pokażemy Ci, jak możesz zmień swoje hasło do Instagrama.

Jakie kroki należy wykonać, aby zmienić hasło do Instagrama z komputera?

Jeśli chcesz zmienić swoje hasło do Instagrama i podejrzewasz, że ktoś je zna, tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić. Przede wszystkim musisz wejść na stronę Instagrama i tutaj wejdź na swoje konto. Na ekranie głównym po prawej stronie ekranu pojawi się małe okrągłe zdjęcie profilowe, które klikniesz.

Teraz przejdziesz do konfiguracji, aw lewym panelu bocznym pojawi się opcja 'Zmień hasło’, którą również klikniesz. Teraz pojawią się trzy paski pisania, w których w pierwszym musisz wpisać hasło, którego używasz do tej pory. Następnie w pozostałych dwóch będziesz musiał napisz nowe hasło chcesz dla swojego konta.

Jak zmienić hasło do Instagrama, jeśli zapomniałeś starego hasła?

W większości przypadków, gdy dana osoba chce zmienić swoje hasło, dzieje się tak dlatego, że zapomniała ustawionego. Jeśli to jest problem, który przedstawiasz, możesz zmień hasło w ten sposób niezależnie od tego, czy jesteś z komputera, czy z telefonu komórkowego.

Wejdziesz na stronę Instagram lub do aplikacji i będzie ekran logowania. Poniżej przycisku logowania znajduje się opcja z napisem Nie pamiętasz hasła? Dotkniesz go, a teraz przejdziesz do innego menu, w którym musisz wpisać swoją nazwę użytkownika, numer telefonu lub adres e-mail zarejestrowany na Twoim koncie.

Następnie będziesz musiał zaakceptować prośbę o przesłanie kodu numerycznego na Twój numer telefonu SMS-em. Teraz wpiszesz otrzymany kod w odpowiedniej sekcji i klikniesz dalej. Dzięki temu będziesz mógł wpisać swoje nowe hasło i będziesz mógł wejść na swoje konto. Zalecamy zapisanie tego hasła w bezpiecznym miejscu, aby nie robić tego za każdym razem, gdy zapomnisz hasła.

Jak zmienić hasło do Instagrama, jeśli jest połączone z Facebookiem?

logo Facebooka

Jeśli chcesz zmienić hasło do swojego Instagrama, jeśli to, którego używasz do wejścia na początku z Facebookiem możesz to zrobić w ten sposób. Wejdziesz na swoje konto na Instagramie i wejdziesz do swojego profilu, klikając zdjęcie, które znajduje się na dole ekranu na pasku narzędzi.

Teraz dotkniesz „Zmień hasło” i tutaj będziesz musiał wpisać aktualne hasło, które ma wejść na Facebooka. Następnie możesz wpisać nowe hasło, które chcesz ustawić, kliknij zmień hasło i to będzie Twoje nowe hasło do Instagrama i nie będziesz już potrzebować logowania przez Facebooka.

Jak możesz wylogować się z Instagrama na innych urządzeniach?

Jeśli szukasz na ten temat, to dlatego, że otworzyłeś swoje konto na Instagramie na innym telefonie lub komputerze i nie masz pewności, czy go zamknąłeś. Jeśli chcesz anulować wszystkie logowania na innych urządzeniach, niezależnie od tego, czy jesteś z komputera czy telefonu, zrobisz to.

Wejdziesz na swoje konto na Instagramie i przejdziesz do swojego profilu. Dotkniesz trzech punktów po prawej stronie i tutaj wejdziesz do konfiguracji. Teraz wejdziesz w „Aktywność logowania” i tutaj będziesz mógł zobaczyć i zamknąć wszystkie sesje otwarte na innych urządzeniach.

Jak możesz chronić i zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta na Instagramie?

Jeśli uważasz, że bezpieczeństwo Twojego konta nie jest wystarczające i chcesz zwiększyć bezpieczeństwo, możesz to zrobić. Jednym ze sposobów jest użycie aplikacji zabezpieczającej na telefonie. Dzięki temu możesz umieścić wzór lub pin dostępu podczas wchodzenia do aplikacji i tylko ci, którzy znają ten dostęp, mogą wejść.

dołącz do naszego kanału telegram