Skip to content

Jak zmienić harmonogram i strefę czasową zegarka Apple Watch? – Ustawienie

5 de styczeń de 2022

Od czasu wprowadzenia inteligentnych zegarków Apple korzysta z nich wiele osób na całym świecie, w rzeczywistości coraz więcej osób korzysta z tego zegarka dzięki jego zaawansowanym funkcjom i funkcjom. Nie ma wątpliwości, że wielkie postępy technologiczne pozwalają małym przyrządom na wykonywanie tak wielu czynności.

Jeśli chodzi o jego funkcje, to jest w stanie słuchać muzyki, pobierać aplikacje, np. portale społecznościowe, czytać wiadomości i dzwonić, co ma związek ze zdrowiem, mierzyć poziom glukozy za pomocą smartwatcha. Są naprawdę praktyczne i przydatne. Jednak tym razem chcemy porozmawiać jak zmienić czas i strefę czasową swojego zegarka Apple Watch, a także o tym, jak dostosować tarczę tego zegarka. Dowiedz się, jak to zrobić szybko i łatwo.

Co możesz zrobić, aby dostosować tarczę zegarka Apple Watch?

Kupując smartwatch Apple, jest on dostarczany z domyślnym projektem, ale doceniamy, że nie jest on zaprojektowany w unikalnym stylu, ponieważ jeśli nie podoba ci się jego oryginalny projekt, możesz go dostosować do własnych upodobań. Tak jak w zegarku Andrew Wear możesz zmienić tapetę, w ten sam sposób możesz dostosować tarczę swojego Apple Watch. Zobaczmy jak!

W smartwatchu możesz wybrać kilka wzorów, modyfikować zarówno kolory, jak i dodawać inne elementy do ekranu. A prawda jest taka, że ​​nie trzeba podejmować szeregu kroków, aby to przeprowadzić. Tylko z przesuń palcem po ekranie w prawo Po lewej stronie zobaczysz, jak zmienia się wygląd tarczy zegarka, gdy zobaczysz różne modele, wybierz ten, którego chcesz użyć.

Należy pamiętać, że nie wszystkie inteligentne zegarki mają to ustawienie we wszystkich krajach i regionach, dlatego jest to zalecane sprawdź, czy wersja Twojego zegarka Apple Watch dostępne są pokrowce. Jeśli Twój zegarek je posiada, możesz wybrać różne dostępne twarze, takie jak analogowe, cyfrowe, artystyczne, astronomiczne, kalifornijskie i wiele innych, wszystkie z innym projektem, który pokazuje różne elementy na ekranie. sprawi, że będziesz nosić piękny zegarek.

Jak stworzyć nową twarz na swoim smartwatchu?

Dostosuj swój zegarek Apple Watch tak, jak chcesz, aby wyglądały komplikacje, w rzeczywistości możesz edytować jego funkcje, modyfikować zegar drugiej ręki; lub znaki na tarczy, aby Twój zegarek był trochę bardziej przyciągający wzrok i oryginalny. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć Digital Crown, przytrzymać ekran i przesunąć palec na boki, aby wybrać wybraną okładkę.

Apple inteligentny zegarek i telefon

Z drugiej strony, jeśli chcesz utworzyć nową twarz dla swojego smartwatcha, kroki, które musisz wykonać, są podobne do tych wymienionych powyżej, aby dokonać dostosowań. W takim przypadku powinieneś zrobić: naciśnij cyfrową koronę, a następnie naciśnij i przytrzymaj ekran, przesuń palcem w prawo, a następnie dotknij „Dodaj” (+).

W tej sekcji wybierz twarz, a następnie obróć cyfrową koronę, czyli koronę znajdującą się na zewnętrznej stronie zegarka, i wybierz tapetę, której chcesz użyć, aby dostosować ją do własnych upodobań, naciśnij ponownie ekran i kliknij „Edytuj”.

Jaka jest procedura zmiany czasu wyświetlanego na zegarku Apple Watch?

Teraz, gdy wiesz, jak wprowadzać ustawienia dostosowywania, ważne jest, abyś nauczył się zmieniać czas wyświetlany na smartwatchu. Warto wspomnieć, że aby dokonać tej modyfikacji musisz zrobić to ze swojego iPhone’a, dlatego tak ważne jest zsynchronizowanie smartwatcha z Androidem lub iPhone’em. Mając to na uwadze, wykonaj czynności opisane w: modyfikować czas zegarka z urządzenia mobilnego a także z ustawień inteligentnego zegarka.

dwa urządzenia mobilne iphone

Z telefonem komórkowym iPhone

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest upewnienie się, że zegarek Apple Watch jest zsynchronizowany z telefonem. W związku z tym, przejdź do ustawień swojego iPhone’aW środku kliknij „Ogólne”, przesuń ekran w dół, aż zobaczysz opcję „Data i godzina”.

Następnie, jeśli przycisk „automatycznej regulacji” jest włączony, przesuń palcem w lewo, aby go wyłączyć. Teraz kliknij czas, aby umieścić nowy. Aby dokonać tych zmian, musisz: potwierdź operację za pomocą swojego iPhone ID. Dopóki to zrobisz, czas na zegarku Apple Watch zmieni się automatycznie.

Korzystanie z ustawień smartwatcha

Z drugiej strony możesz również dostosować czas swojego smartwatcha za pomocą jego ustawień. Aby to zrobić, przejdź do Aplikacja Ustawienia wewnątrz zegarka , a następnie stuknij Zegar. Teraz naciśnij tam, gdzie widzisz + 0min. Następnie obróć Digital Crown i wybierz, o ile minut chcesz przejść dalej.

Powinieneś jednak wiedzieć, że wykonując ten proces, podniesiesz tylko czas, który pojawia się na twarzy, więc zarówno alarm, zegar światowy, jak i powiadomienia pozostaną takie same, odpowiadające czasowi rzeczywistemu.

smartwatch na czyimś nadgarstku

Jak dodać czas innych krajów na tarczy swojego smartwatcha?

Ustawienia iPhone’a umożliwiają także zmianę strefy czasowej zegarka Apple Watch, jeśli znajdujesz się w innym kraju lub regionie. Jeśli w dowolnym momencie będziesz musiał podróżować do innego miejsca z inną strefą czasową, znajomość tej procedury będzie bardzo przydatna.

Dlatego wykonaj czynności wymienione poniżej, aby dodaj czas innych krajów na tarczy! Twojego smartwatcha. Najpierw przejdź do ustawień swojego urządzenia mobilnego i przejdź do sekcji „Ogólne”, a następnie do daty i godziny. Upewnij się, że przycisk automatycznej regulacji jest wyłączony, a jeśli nie, przesuń palcem w lewo, aby go wyłączyć.

Ale już, kliknij „Strefa czasowa” a na pasku wyszukiwania wyszukaj miasto i kraj, których chcesz użyć. W ten sposób zmiana czasu w wybranym kraju zostanie automatycznie zmodyfikowana na zegarku. Aby uzyskać więcej informacji na temat smartwatcha, odwiedź stronę pomocy Apple Watch.

dołącz do naszego kanału telegram