Skip to content

Jak zmienić aktualne hasło do mojego konta na Instagramie – szybko i łatwo

15 de marzec de 2021

Jak już wspomniano w poprzednich artykułach, platforma społecznościowa Instagram stała się ostatnio jedną z najpopularniejszych. Być może dlatego, że dzięki tej sieci społecznościowej możesz oprócz tworzenia prezentacji produktów, które sprzedajesz.

Możesz także publikować i udostępniać zdjęcia z komputera lub telefonu komórkowego, które mają swój twórczy charakter. Ale co mogę zrobić, jeśli chcę zmienić hasło. Cóż, nie martw się, w następnym artykule Cię nauczymy jak szybko i łatwo zmienić aktualne hasło do mojego konta na Instagramie.

Nie zdarza się to zbyt często, ale możemy odnieść wrażenie, że ktoś skopiował nasze hasło. Albo co gorsza, ktoś wszedł na nasze konto na Instagramie bez naszej zgody. Dlatego przygotowaliśmy ten samouczek, który wyjaśnia jak szybko i łatwo zmienić aktualne hasło do mojego konta na Instagramie.

Dlatego jeśli coś takiego nam się przydarzy, będziemy mogli szybko i łatwo zmienić aktualne hasło do mojego konta na Instagramie. Aby to zrobić, wystarczy wykonać kroki, które pokażemy poniżej. Gwarantujemy, że zastosowanie tego rozwiązania na swoim koncie na Instagramie nie zajmie Ci dużo czasu.

Jak szybko i łatwo zmienić aktualne hasło do mojego konta na Instagramie.

Nie ma wątpliwości, że żadne urządzenie, którego używamy do ochrony naszych kont lub sieci społecznościowych, nie jest szkodliwe. Zwłaszcza jeśli jest to główny sposób uzyskania do nich dostępu i odbywa się to za pośrednictwem hasło. Musi zawierać kod, który jest bardzo skuteczny, aby nie narażać go na ataki nieznajomych.

Te hasła muszą zawierać różnorodne dane, aby system mógł je uznać za odpowiednie. Obecnie menedżerowie haseł proszą użytkowników o wpisywanie w hasłach wielkich liter, cyfr i znaków specjalnych. Tak, aby można było uzyskać kombinację alfanumeryczną, której nie sposób odgadnąć.

Ale nie martw się, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta na Instagramie, ponieważ bardzo łatwo jest odzyskać hasło. Ale tym razem będziemy cię uczyć jak szybko i łatwo zmienić aktualne hasło do konta na Instagramie. W tym celu udamy się na Instagram i zaczniemy sesję, aby wejść.

Będąc na koncie mamy zamiar przejść w lewy dolny róg ekranu w ostatnią ikonę, którą tu widzimy i którą zamierzamy wcisnąć. Natychmiast pojawi się nowe okno z danymi naszego profilu. W nim mamy zamiar wybrać opcję Edytuj swój profil, w tym celu należy nacisnąć, aby przejść do innego okna.

Zmień hasło do mojego konta na Instagramie

Tutaj będziemy obserwować różne opcje, które możemy edytuj z naszego profilu ale zamierzamy wybrać opcję Zmień hasło. Będziemy naciskać na tę opcję i ponownie przeniesie nas to do innego okna, w którym znajdziemy trzy opcje. Pierwsza prosi nas o podanie aktualnego hasła.

Druga opcja prosi nas o wprowadzenie nowego hasła, ważne jest, aby podać takie, które jest łatwe do zapamiętania, mimo że Instagram oferuje opcję dostępu do konta, jeśli z jakiegoś powodu zapomniałeś hasła. Dlatego nie zalecamy umieszczania imion, urodzin ani dat. Mogą to być dane, które, jeśli inni o tym wiedzą, mogą z nich skorzystać.

Po wprowadzeniu nowego hasła należy je teraz wprowadzić ponownie, aby system mógł sprawdzić, czy są one zgodne. Po wykonaniu tych czynności należy kliknąć opcję Akceptuj. W ten sposób zmienisz hasło, a po wyjściu z konta i ponownym wprowadzeniu musisz podać nowe hasło.

Zdjęcia profilowe na Instagramie

Zawsze pamiętaj, że musisz bardzo dobrze chronić to nowe hasło, aby nie stać się ofiarą wpisów, na które nie zezwoliłeś na swoje konto. W ten sposób pokazaliśmy Ci proste kroki, które musisz wykonać, abyś mógł szybko i łatwo zmienić aktualne hasło do swojego konta na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram