Skip to content

Jak zmienić adres URL mojej strony na Facebooku? – Dostosuj swój adres internetowy

18 de listopad de 2021

W ostatnich latach znacznie wzrosło tworzenie nowych funkcji w sieciach społecznościowych. Wynika to z dużego zapotrzebowania ze strony każdego z użytkowników, aby kreatywność pracowników i dobre zrozumienie nowych funkcji.

Z Facebookiem można tworzyć strony osobiste że w prawdziwym i wirtualnym życiu czasami jest bardzo pomocny lub użyteczny. Służą one na przykład poprawie wizerunku ludzi, a nawet sprzedaży produktów lub promocji usług.

W skrócie wyjaśnimy, jakie to przynosi korzyści dostosuj swoją witrynę, jak dostosować adres URL strony na Facebooku i jakie są wymagania, aby to zrobić.

Jakie korzyści przyniesie mi dostosowanie adresu URL mojej strony na Facebooku?

Dostosuj stronę internetową przynosi korzyści wszystkim na nieskończone sposoby. Jest wiele aspektów, w których dobrze zorganizowany Fanpage może pomóc człowiekowi. Jednak tym razem nie będziemy mówić o wszystkich korzyściach, jakie tego typu strony przynoszą ludziom, ponieważ jest ich wiele.

Porozmawiamy jednak o dwóch najważniejszych rzeczach, że tak powiem, dwie najważniejsze korzyści co gwarantuje stronę na Facebooku.

Zwiększ profesjonalizm

Jeśli chcesz być kimś ważnym w dziedzinie, w której się specjalizujesz, musisz pokazać wszystkim Twój profesjonalizm i Twoje talenty. W przypadku stron na Facebooku tego typu rzeczy mogą być podkreślone.W jaki sposób? Cóż, to bardzo proste, wszystko, co musisz zrobić, to zawsze przesyłać zdjęcia swojej pracy.

Jeśli specjalizujesz się w relacjach z komputerem, możesz przesłać zdjęcia niektórych najlepszych prac, które wykonujesz, wraz z oceną od klienta. W ten sposób wszyscy ludzie, którzy Cię śledzą strona zrozumieją, że faktycznie pracujesz bardzo dobrze. W ten sposób strony na Facebooku zwiększają Twój profesjonalizm.

Jeśli więc są osoby, które szukają pomocy w rozwiązaniu problemu, będą w stanie: znajdź na swojej stronie na Facebooku z niestandardowym adresem URL.

Łatwiej będzie zlokalizować

Strony niestandardowe są znacznie łatwiejsze do znalezienia, gdy adres URL strony na Facebooku nie jest spersonalizowany, nie każdy będzie mógł go zlokalizować. Jednocześnie, jeśli nikt nie znajdzie Twojej strony, jak możesz pokazać cały swój talent? To z powodu tego rodzaju rzeczy bardzo ważne jest, aby jeśli liczyć ze stroną na Facebooku dostosować adres URL.

logo Facebooka

W czasie dostosuj stronę na FacebookuMożesz to zrobić za pośrednictwem strony Facebook lub pobierając aplikację mobilną.

Jakie kroki należy wykonać, aby dostosować adres URL mojej strony?

Kiedykolwiek chcesz zmodyfikuj adres URL swojej strony internetowej Ważne jest, abyś zastosował pewne kroki, które pozwolą Ci uzyskać dobry wynik. Te kroki to te, które pokażemy poniżej:

  • Wprowadź ustawienia swojego fanpage’a na Facebooku, korzystając z adresu internetowego „facebook.com/nameofyourpage/settings/?tab=page_info”. Zmiana „nazwy Twojej strony” przez użytkownika Twojego Fanpage.
  • Tutaj znajdziesz informacje, które możesz edytować na temat swojej strony.Przejdź do pola „nazwa użytkownika” i stamtąd możesz zmodyfikować adres URL swojej strony na Facebooku.

Należy zauważyć, że znacznie łatwiej jest skonfigurować adres URL strony na Facebooku, gdy ją ostatnio tworzysz. Po utworzeniu jest to bardzo trudne i równomierne wielokrotnie niemożliwe. Dlatego od momentu utworzenia strony na Facebooku ważne jest, aby wybrać dobrą nazwę dla adresu URL.

Odkąd wiesz jak dostosować adres URL strony Facebooka, musisz wiedzieć, jakie wymagania należy spełnić podczas dostosowywania adresu URL strony. Znajomość tego typu rzeczy nie będzie miała problemów z platformą Facebook.

logo linku do adresu URL

Jakie wymagania muszę spełnić, aby dostosować adres URL mojej strony na Facebooku?

Wymagania, które musisz spełnić, aby dostosuj adres URL do swojej strony Facebooka są po prostu proste. Poniżej zobaczysz, co to jest:

  • W adresie URL można umieszczać tylko znaki od A do Z oraz cyfry od 1 do 9.
  • Poszczególne strony muszą zawierać tylko nazwisko osoby, czyli użytkownika.
  • Aby zmienić adres URL Twojej strony, musi ona mieć co najmniej 25 obserwujących.
  • Jeśli wpiszesz adres URL marki, która jest już zarejestrowana, będziesz musiał powiadomić o tym regulatorów Facebooka.

Jeśli spełniasz każdy z tych wymagań, możesz zmienić adres URL do Twojej strony bez żadnych niedogodności. Jeśli zamierzasz zacząć używać tej strony na Facebooku do pracy, musisz nauczyć się korzystać z Marketplace do sprzedaży produktów i nauczyć się planować przesyłanie publikacji.

dołącz do naszego kanału telegram