Skip to content

Jak zlokalizować lub znaleźć zgubiony telefon komórkowy z moim paskiem Xiaomi Mi Band

18 de Maj de 2021

Są takie firmy i firmy wiedzieli, jak ewoluować na przestrzeni lat i osiągnęli znaczący wzrost w świecie technologii, wprowadzając na rynek wszelkiego rodzaju całkowicie przydatne i interesujące produkty, takie jak urządzenia mobilne, komputery, laptopy, tablety, inteligentne zegarki i wiele innych terminali, które są dziś całkowicie niezbędne.

Te oferują nam ogromną liczbę opcjinarzędzia, funkcje i narzędzia, które są niezbędne, niezbędne lub powszechnie używane na co dzień, pomagając nam we wszelkiego rodzaju działaniach i czynnościach, takich jak praca, wypoczynek, edukacja i nie tylko. Te terminale stały się uzupełnieniem naszego życia w różnych aspektach.

Bez wątpienia jednym z najczęściej używanych elementów, które zostały wymienione powyżej, są oczywiście urządzenia mobilne. Są one uważane za najczęściej kupowane akcesoria na świecie, dlatego bardzo dobre liczba ludzi na całej planecie masz własny smartfon, dzięki któremu możesz swobodnie korzystać ze wszystkich jego funkcji.

Smartfony jako takie odniosły niesamowity sukces na rynku i zdołały ogromnie ewoluować w ostatnich latach, prezentując swoim użytkownikom wszelkiego rodzaju funkcje i specyfikacje, których nigdy wcześniej nie widzieli, demonstrując w ten sposób nowa era zmian i technologii ustępującej przyszłości.

Z drugiej strony, wraz z tym ciągłym wzrostem, dodano wdrożenie akcesoria do smartfonów. Wśród najczęściej spotykanych produktów możemy znaleźć AirPods (słuchawki bezprzewodowe), głośniki czy tuby Bluetooth i oczywiście smartwatch, który jest jednym z najczęściej kupowanych ostatnio akcesoriów.

Co to jest inteligentny zegarek?

To jest o ciekawe nowe narzędzie do którego możemy się połączyć z naszym urządzeniem mobilnym. Jak sama nazwa wskazuje, inteligentne zegarki są całkowicie zmienione i zaktualizowane terminale, dzięki którym będziemy mieli dużą liczbę opcji i narzędzi oprócz możliwości sprawdzenia czasu. Mają wygląd bardzo podobny do zwykłego zegarka, ale zawierają ważne szczegóły.

Z tych urządzeń możemy sterować różnymi funkcjami zarówno bezpośrednio połączonymi z naszym telefonem komórkowym (aplikacje i powiadomienia), jak i bardziej skoncentrowanymi na nas, nasze czynności i nasz codzienny rytm. Zgadza się, dzięki inteligentnym zegarkom możemy również szeroko monitorować nasze działania przez cały dzień.

Z inteligentnymi zegarkami Możemy zobaczyć spalone kalorie, niezależnie od tego, czy ćwiczymy, czy nie, liczbę kroków wykonanych w ciągu dnia lub, jeśli to nie wystarczy, liczbę przejechanych kilometrów, możemy zmierzyć tętno i wiele innych opcji skupionych na nas i wszystkim, co robimy normalnie.

Na rynku pojawiło się wiele renomowanych firm własne wersje inteligentnych zegarków w którym możemy wymienić ważne firmy, takie jak Samsung, Huawei, Motorola, Apple, Xiaomi i inne. Ale z drugiej strony, jeśli musimy wybrać najlepszą wersję inteligentnych zegarków spośród któregokolwiek z nich, Xiaomi może być na pierwszym miejscu.

Xiaomi Mi Band (inteligentne zegarki).

Od połowy 2014 roku, Xiaomi było odpowiedzialne za wprowadzenie na rynek bardzo dobrej serii inteligentnych zegarków, przy czym rok 2020 jest datą ostatniej prezentacji tych odpowiednich terminali. Opaska Xiaomi Mi Band udowodniła, że ​​ma świetną jakość i szeroką listę opcji i funkcji, które mogą zaoferować swoim użytkownikom o każdej porze dnia.

Te inteligentne zegarki są wyposażone w system i całkowicie intuicyjny, elegancki i łatwy w użyciu interfejs dzięki którym będziemy mieć wszystkie możliwe narzędzia, do których użytkownicy będą mieli całkowitą swobodę użytkowania i dostępu.

opcje rytmu

Jak zlokalizować lub znaleźć zgubiony telefon komórkowy za pomocą opaski Xiaomi Mi Band?

  • Naszym pierwszym krokiem będzie przesuwanie wszystkich ikon naszego Mi Band, aż znajdziemy sekcję „jeszcze”.
  • Na miejscu pojawi się długa lista opcji, takich jak stoper, funkcja budzika Mi Band, minutnik, cisza, między innymi, w których mamy wybierzemy „Znajdź telefon”.
  • Po wybraniu tego przycisku zostanie wyświetlony przycisk, za pomocą którego możemy aktywować alarm. Generuje to dość głośny i irytujący hałas, dlatego idealnie będzie znaleźć nasz telefon, jeśli z jakiegoś powodu zgubiliśmy go gdzieś w domu.