Skip to content

Jak zidentyfikować wyskakujące okienko WhatsApp? – Z telefonu komórkowego

2 de styczeń de 2022

Jeśli szukasz dobrej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, najlepszą opcją posiadania konta jest wspaniała aplikacja WhatsApp. Ta aplikacja jest zawsze innowacyjna aby użytkownicy bardziej się tym cieszyli a także po to, aby działała znacznie lepiej bez przedstawiania nawet drobnej wady podczas użytkowania.

Taka aplikacja ma rodzaj wyskakujących okienek, które można zidentyfikować, aby wiedzieć jakieś szczegóły dotyczące wiadomości czy jakoś tak. W tym objaśnieniu dowiesz się, jak uzyskać wyskakujące okienka w WhatsApp, jak aktywować wyskakujące powiadomienia WhatsApp i inne rzeczy.

Czym są wyskakujące okienka WhatsApp?

Zanim przejdziesz dalej, konieczne jest, aby z góry wiedzieć, czym jest „Okno wyskakujące”, ponieważ znając tego typu dane, zrozumiesz wszystko, co będzie omawiane. Teraz wyskakujące okienka są rodzaj małych obrazków które pojawiają się od czasu do czasu na ekranie, aby powiadomić Cię o czymś.

Urządzenia mobilne z systemem Android mają tę funkcję, urządzenia z systemem iOS mają tę funkcję, a nawet komputery mają tę funkcję. Systemy operacyjne, takie jak Android i iOS mają tę funkcję aktywowaną w fabryce, ale tylko dla rzeczy związanych z systemem.

W przypadku aplikacji, które pobierasz na telefon, możesz również aktywować tego typu funkcję, aby: bądź bardziej świadomy informacji że przez to otrzymujesz. Należy zauważyć, że dzięki aplikacji WhatsApp możesz już wiedzieć, kiedy zostawiłeś otwartą sesję na innym telefonie komórkowym.

Byłoby wygodnie aktywować tę funkcję w WhatsApp, aby osiągnąć zadbaj o bezpieczeństwo i prywatność czatów.

Jakie są korzyści z włączenia powiadomień w wyskakujących okienkach w tej aplikacji?

Zaletą aktywacji powiadomień WhatsApp w wyskakujących okienkach jest to, że będziesz bardziej połączony ze swoimi kontaktami. Dzieje się tak, ponieważ aktywując tego rodzaju powiadomienia, zawsze będziesz wiedzieć, kiedy ktoś wyśle ​​Ci wiadomość na WhatsApp.

Na przykład, jeśli używasz telefonu komórkowego i w tej chwili ktoś wyśle ​​Ci wiadomość na WhatsApp, aplikacja umieści nieco duże powiadomienie na górze więc wiesz, że masz wiadomość. Jeśli w momencie otrzymania wiadomości nie korzystasz z telefonu komórkowego, telefon będzie wibrował, a po włączeniu ekranu zobaczysz okienko, które ostrzega o wiadomości.

To jest dobra rzecz włącz wyskakujące okienka WhatsApp, zawsze będziesz wiedzieć, kiedy dana osoba wysłała Ci nową wiadomość. Oprócz powiadamiania Cię o wszystkich nowych wiadomościach, które otrzymujesz, WhatsApp umożliwia nawet tworzenie automatycznych odpowiedzi.

dziewczyna używająca telefonu komórkowego

Z odpowiedzi automatyczne, nie będziesz musiał zadać sobie trudu odpowiadania na wiadomości do wszystkich, którzy je wyślą.

W jaki sposób wykorzystywane są wyskakujące okienka udostępniane przez tę aplikację?

Wyskakujące okienka WhatsApp są bardzo łatwe w użyciu. Gdy pojawi się jedno z tych okien, wystarczy je nacisnąć, jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji. Naciskając go, wejdziesz na czat, aby odpowiedzieć na wiadomość. Zamiast tego, jeśli chcesz nie odpowiadaj w tej chwili na wiadomość, po prostu przesuń ten wyskakujący pasek lub poczekaj, aż zniknie.

Inna sprawa, jeśli robisz coś bardzo ważnego, a nie możesz otwórz aplikację WhatsAppCóż, wystarczy nacisnąć opcję „Odpowiedz” i stamtąd możesz odpowiedzieć na wiadomość. Jeśli nie chcesz odpowiadać tej osobie, możesz po prostu nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „Oznacz jako przeczytane”.

Ta funkcja WhatsApp jest bardzo dobra, ale nie więcej niż ta, która pozwala na grupowe rozmowy wideo. Do bądź bliżej swoich najlepszych przyjaciółByłoby dobrze, gdybyś od czasu do czasu wykonał połączenie grupowe.

Jaka jest procedura w WhatsApp, aby aktywować wyskakujące okienka?

We wszystkich powyższych wyjaśniono, czym są wyskakujące okienka, w jaki sposób są używane, a nawet czym są zalety ich aktywacji. Poniżej przedstawiono sposób ich aktywacji:

  1. Uruchom telefon komórkowy
  2. Wyszukaj i otwórz aplikację WhatsApp na telefonie komórkowym

aplikacje do przesyłania wiadomości

  1. Teraz naciśnij ikonę ze swoim zdjęciem profilowym, aby zobaczyć wszystkie szczegóły aplikacji
  2. Tam przejdź, aby wybrać miejsce, w którym jest napisane „Powiadomienia”
  3. Aby zakończyć, przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Spersonalizowane powiadomienia”, przesuń przełącznik, aby aktywować funkcję, i wybierz „Powiadomienia w wyskakujących okienkach”

Dlaczego nie możesz otrzymywać powiadomień o wyskakujących okienkach na WhatsApp?

Kiedy skończysz robić wszystko, o czym wspomniano, za każdym razem, gdy otrzymasz wiadomość, zobaczysz powiadomienie w wyskakującym okienku. Jeśli napotkasz problemy z uruchomieniem takiej funkcji, możesz: spróbuj przejść do ustawień mobilnych, przejdź do właściwości aplikacji i wyczyść dane z pamięci podręcznej.

Z tym wszystkim powinieneś być w stanie naprawić problem. Jeśli tak nie jest, powinieneś iść do ustawienia mobilne i sprawdź, czy powiadomienia WhatsApp są zablokowane. Jeśli żadne z powyższych nie działa, w ostateczności musisz przejść do strony pomocy technicznej WhatsApp.