Skip to content

Jak zgłosić osobę oszukującą lub hakera w Apex Legends?

3 de luty de 2022

Świat gier online ma miliony graczy, którzy chcą zrobić wszystko, aby wygrywać mecze, a ich celem jest zostanie mistrzami. Dlatego nie dziwi fakt, że w Minecraft użytkownicy mają tendencję do blokowania hakerów, a Apex Legends nie jest wyjątkiem od tego typu okoliczności. Ponieważ wiele osób zostaje oszustami, niszczenie reputacji gry i irytowanie graczy którzy naprawdę dążą do zwycięstwa.

Jeśli więc znasz już całą procedurę pobierania Apex Legends, jest bardzo prawdopodobne, że chcesz położyć kres tego typu niedogodnościom w grze. W tym celu istnieją przydatne sposoby zgłaszania oszustów i hakerów, gdy masz wrażenie, że nie grają uczciwie. W tym artykule przedstawiamy wszystkie instrukcje i narzędzia, dzięki którym możesz zrealizować swój cel, jakim jest zgłoszenie tych złośliwych osób.

Co może się stać z graczem Apex Legends, który tworzy fabułę lub jest hakerem?

Z pewnością twórcy gry wideo Apex Legends robią wszystko, co możliwe, aby użytkownicy nie popadają w żadne formy nadużyć, nękania lub oszukiwania. Bo te trzy aspekty radykalnie naruszają podstawowe zasady współistnienia uzgodnione przez ich twórców.

Powód, dla którego Apex Legends jest odpowiedzialny za podejmowanie drastycznych środków przeciwko tego typu osobom w celu ochrony bezpieczeństwa członków gry i w tej sekcji opowiemy Ci o tym wszystko, abyś wiedział, co zrobić, gdy zauważysz, że ktoś nie gra poprawnie.

Zakaz lub wydalenie

To jeden z najważniejszych środków, które biorą pod uwagę twórcy Apex Legends kiedy zdecydują się ukarać oszukujących graczy lub hakerów. Dlatego bardzo często, gdy logują się na swoje konto, widzą baner z informacją, że konto jest zbanowane. Lub po prostu nie mogą wejść do systemu, ponieważ zostali bezceremonialnie wyrzuceni z gry.

Jak zgłosić osobę z Apex Legends poprzez formularz zgłoszeniowy?

Jeśli jesteś zainteresowany potępieniem tych graczy, których uważasz za oszukują i do tej pory nie zostały zbanowane lub wydalony, możesz coś z tym zrobić.

Ponieważ mimo wysiłków twórców Apex Legends nie udało się jeszcze zaspokoić zapotrzebowania na tych pozbawionych skrupułów ludzi, którzy codziennie wchodzą do gry. Dlatego najlepiej jest, abyś przyczynił się do tego zadania i powstrzymał ich za pomocą formularza raportu na stronie Easy Anti-cheat, o której wkrótce porozmawiamy.

Witryna „Easy Anti-cheat”

Jak wiesz, możesz zgłaszać oszustów i hakerów za pomocą strony internetowej Easy Anti-cheat. Po wejściu ważne jest, aby przejść do wypełnienia odpowiedniego formularza, w którym dane muszą być poprawnie odzwierciedlone. Oczywiście konieczne będzie, aby trochę opanować język angielski, aby zrozumieć, dlaczego strona jest w języku angielskim, chyba że użyjesz narzędzia do tłumaczenia, które ci w tym pomoże.

jak zgłaszać oszustów w Apex Legends

Należy pamiętać, że tego typu reklamacje można rozpatrzyć w okres od około 3 do maksymalnie 14 dni. Ze swojej strony zobaczysz bezpłatne pole tekstowe znajdujące się prawie na końcu formularza, w którym możesz przesłać link, który przekieruje Cię do filmu, który pokazuje, że osoba, którą oskarżasz, łamie zasady gry.

Ponieważ do tej pory na tej stronie nie ma narzędzi umożliwiających załączanie plików jako takich. Pamiętaj, że w Apex Legends masz również możliwość naprawienia zawieszania się kodu lub niepowodzenia postępów na PS4.

Ile czasu zajmuje hakerowi lub oszustowi Apex Legends otrzymanie zgłoszenia?

Oszukiwanie w Apex Legends ma swoje konsekwencje i gdy już zdecydujesz się działać na własną rękę, zgłaszając te problemy, hakerzy lub oszuści mogą otrzymać Twoje zgłoszenie w okresie około 3 lub 14 dni. Dzięki temu problem można rozwiązać, choć nie jest to tak niezawodne, jak w przypadku innych metod, które mogłyby być skuteczniejsze i którymi twórcy tej gry już się zajmują.

dołącz do naszego kanału telegram