Skip to content

Jak poznać swój ping w Apex Legends? – Pomoc Szybkie polecenia

9 de luty de 2022

W dzisiejszych czasach dzięki ogromnej różnorodności programów i aplikacji, które pomogły nam w prostszy sposób radzić sobie z codziennym życiem, znajdujemy te przeznaczone do zabawy. Programy do gier, w ostatnim czasie są używane częściej, w rzeczywistości istnieją specjalne urządzenia do ich ciągłego korzystania. Poza tym jeden z najczęściej używanymi programami jest Apex Legends.

W grach wieloosobowych wykrywanie trafień jest ważne, aby zapewnić zwycięstwa podczas meczu. Dlatego program staje się jego częścią i w tym celu musisz pobrać Apex Legends z jego oficjalnej strony. Ping został określony jako czas serwer potrzebuje odpowiedzi na komputerze, dlatego jest to jeden z najważniejszych wariantów gry w kilka osób na żywo.

Jakie są kroki, aby poznać mój ping w Apex Legends?

Jak wspomniano, Ping odgrywa zupełnie ważną rolę w wieloosobowych grach wideo. Ponieważ sygnał, który zostanie odebrany, jest ważny, aby móc grać zespołowo i wygrywać na czas, bez opóźnień. Jednak nie znając ping naszych Apex Legends, możemy mieć problemy i tak naprawdę nie wiemy, jak je zidentyfikować.

Jest tak, że sposoby na poznanie Ping Zostaną one wymienione poniżej, a głównym celem jest to, aby nie zmieniać serwera Apex Legends i pingować bez naprawdę wiedzy, na czym polega problem.

Przez komputer

Za pośrednictwem komputera jest to jeden ze sposobów poznania Ping Apex Legends. Aby to zrobić, musisz najpierw uruchomić grę i po jej załadowaniu, zostaną wykonane następujące czynności:

  1. Po uruchomieniu musi pozostać nieaktywny w ciągu 90 sekund.
  2. Po tym czasie musisz kliknąć „ESC”
  3. Na ekranie pojawi się opcja wyjścia z gry, jednak klikniesz „Anuluj” i pojawi się tam opcja „Centrum danych”
  4. Po wpisaniu tam lista pojawi się z wszystkimi zawartymi w niej danymi, wraz z pingiem.
  5. Należy wybrać i połączyć z najniższym pingiem w centrum danych.

Z PS4

Dzięki PS4 możesz również poznać Apex Legends Ping. W zasadzie, podobnie jak poprzednie kroki, grę należy uruchomić w konsoli.

  1. Po uruchomieniu poczeka, aż się załaduje i poczeka dwie minuty.
  2. Po upływie tych minut klikniesz opcję „Dostępność” i musisz z niej wyjść.
  3. Następnie musisz kliknąć przycisk R3.

sprawdź swój ping na konsoli playstation

Z Xbox One

Za pomocą konsoli Xbox One, aby móc zweryfikować Ping, wystarczy kliknąć opcję „Joytick”, a pojawi się menu z opcją „Centrum danych”. W tym pojawi się sposób na wizualizację ping.

Jak uniknąć niskiego pingu w Apex Legends?

Istnieją sposoby, aby zapobiec zbyt niskiemu pingowi programu Apex Legends. W wielu przypadkach ustalono, że uciszenie moich kolegów z drużyny w Apex Legends jest jednym z najbardziej odpowiednich sposobów na zrobienie tego. Jednak poniżej znajdują się najskuteczniejsze sposoby na uniknięcie niskiego pingu.

Połącz się z pobliską siecią internetową

Jeśli jesteś podłączony do sieci bezprzewodowej, a w Twoim przypadku jest ona daleko od miejsca, w którym grasz, z pewnością Twój ping jest bardzo niski. Dzieje się tak, ponieważ sygnał internetowy będzie spotykany rzadko. Idealnie jest grać w pobliżu obszaru, w którym znajduje się sieć lub jeśli jest to komputer podłączony bezpośrednio kablem do sieci.

Należy pamiętać, że gry, w których uczestniczy kilka osób jednocześnie, rozmawiają i grają zespołowo, wymagają stabilnego internetu. Jeśli tak nie jest, najprawdopodobniej ping nie ładuje się w najbardziej efektywny sposób i stworzyć słabość w przetworzonym sygnale.

Zamknij wszystkie używane aplikacje

Innym sposobem na uniknięcie opóźnienia Ping jest próba rozwiązania błędów w DNS, Lag i Ping. W wielu przypadkach można to rozwiązać, zamykając wszystkie używane aplikacje. Spowoduje to większą nieefektywność lub opóźnienie na sygnał, obciążając urządzenie, z którym się bawisz.

popraw ping z dobrym połączeniem sieciowym

Zaleca się, aby po uruchomieniu gry wieloosobowej z Apex Legends zamknąć wszystkie aplikacje, które wcześniej otwierałeś, lub przestać pobierać cokolwiek innego. Ping będzie działał wydajniej aby wygrać mecz.

dołącz do naszego kanału telegram