Skip to content

Jak nie być „mistrzem skoku” podczas gry w Apex Legends — proste sztuczki?

16 de luty de 2022

Rola Jumpmastera lub Jump Leadera w popularnej grze wideo Battle Royale, Apex Legends, może być dość trudna i w konsekwencji budzić strach. Cóż, ta postać będzie musiała się opiekować podejmuj trudne decyzje w super zwinny sposóbco może być trudne.

To zrozumiałe, że chcesz uniknąć odpowiedzialności za prowadzić cały skład podczas lądowaniachociaż ta rola jest losowo przydzielana przez grę, ocenimy różne aspekty, które możesz zastosować, aby pozbyć się tego zadania.

Jaki jest główny cel „Jumpmastera” w Apex Legends?

Jeśli interesuje Cię gra, która stawia sprawdź swoje umiejętności walki, bez wątpienia musisz pobrać Apex Legends, zrozumiesz poruszenie, jakie wywołuje wśród nowicjuszy, amatorów i profesjonalistów. Za każdym razem, gdy zaczynasz grę, zauważysz, że początkowa faza następuje wraz z lądowaniem.

Ma to kluczowe znaczenie w rozwoju sesji, ponieważ może dać dużą przewagę lub wręcz przeciwnie. Przed skokiem ze statku, jeden z graczy jest przypisany lub legendy, takie jak Jumpmaster gry, odpowiada za kontrolowanie skoku wszystkich członków zespołu i miejsca lądowania na mapie.

Ta rola ma zdolność lub cechę przyzwolenia jednocześnie przeprowadzić wdrożenie wszystkich zawodników drużyny, o ile jest to uzgodnione i nie decyduje się na ręczny skok ani nie odłącza się od drużyny, co skutkuje pozycją o dużej odpowiedzialności w świecie Apex Legends

Jakie zagrożenia i wady są w roli „Jumpmastera”?

Aby mieć lepsze wrażenia z gry, ważne jest sprawdzanie i rozwiązywanie błędów w DNS, Lag i Ping, a także ocena umiejętności i ćwicz do maksimum z legendami. Abyś, kiedy nadejdzie czas, wiedział, jak zmierzyć się z doświadczeniem bycia Liderem Skoku, abyś mógł odpowiedzieć za siebie i swój zespół.

Wyzwania, które mogą pojawić się w procesie lądowania są różne, ale najbardziej istotne są związane z: mniej doświadczeni koledzy, którzy grupują się bez strategii, za odmowę oddzielenia się od zespołu przez przesunięcie w razie potrzeby. Kolejne wielkie ryzyko stwarza sama niezdolność Jumpmastera do oderwania się od zespołu, co powoduje całkowity chaos.

dobry punkt zrzutu dla wszystkich w legendach apex

Zmniejsza szanse na dobry wynik

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieją różne teorie, wynikające z doświadczeń społeczności użytkowników, które potwierdzają, że pewne zachowania w grze, predysponować jako idealnego kandydata zostać mistrzem skoków w meczu. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem jednej z nich, powiemy Ci, że jest ona związana z wyborem Twojej legendy.

Wybierając swoją postać, musisz wiedzieć, że masz minutnik, aby to zrobić. Cóż, jeśli jesteś jednym z tych, którzy wcześniej zaplanowali swojego ulubionego zawodnika i szybko pospiesz się, aby go wybrać, bez utraty czasu, jest praktycznie pewne, że zostaniesz przydzielony jako Jumpmaster.

Tak więc łatwą metodą na zmniejszenie szans, że Apex Legends przydzieli ci rolę przywódcy skoków, jest upewnienie się, że podczas wybierania postaci zużywasz czas. Chociaż jest to świetna pomoc, może wszyscy twoi koledzy to stosująwięc nie zaniedbuj komunikowania swojej niepewności, aby wziąć na siebie odpowiedzialność, aby mogli zdefiniować alternatywy jako zespół.

Mało czasu na wybór postaci

Jeśli chcesz uniknąć odpowiedzialności w tej grze wideo, to dlatego, że Nie rozwinąłeś jeszcze niezbędnych umiejętności. czuć się pewnie. W takich przypadkach ćwiczenie najprostszych ruchów, jak chowanie broni w Apex Legends, znacznie przyczynia się do poprawy wydajności.

Zakładając, że nadszedł moment, w którym zostałeś wyznaczony na Jumpmastera, być może dlatego, że się nie zgłosiłeś zasada czasu w wyborze postaci, będziesz szukał sposobu, aby wyprzedzić drużynę. Pamiętaj, że zawsze jest opcja „Rezygnuj”, z której możesz skorzystać, chociaż wygodniej jest porozmawiać ze swoją drużyną i ujawnić sytuację.

zawsze istnieje ryzyko, że trolle staną na drodze apex legend

Na twojej drodze zawsze stoją trolle

Może być fajnie dla ciebie wybijanie drzwi wrogów, walka wręcz, szybowanie swoją postacią w powietrzu, ale dla innych użytkowników sieci fajnie jest sabotować grę. Nie zdziw się, dopóki udostępniasz grę online z nieznajomymispotykasz ludzi, którzy robią bzdury.

Od unicestwienia całego oddziału tylko dlatego, że nie mogą znieść stresu, po doprowadzenie zespołu do niewygodnego lądowania, są to użytkownicy zwani trollami. oni naprawdę nie mają określonego celu w grze, ale mogą naprawdę zirytować moment.

Czy istnieje sposób na ominięcie roli „Jumpmastera” w Apex Legends?

To normalne, że za pierwszym razem, gdy przydzielona jest rola Jumpmastera, odczuwasz strach i nerwy, jednak najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest to, że naciśnij przycisk „rezygnuj” i powierzyć komuś bardziej zdolnemu odpowiedzialność za lądowanie sprzętu w najbardziej dogodnym miejscu.

Spójrz w niebo, kiedy je nosisz

Niektóre teorie sugerują sztuczki, takie jak patrzenie w górę, kończenie czasu przy wyborze postaci itp. Ale prawda jest taka, że ​​każde z tych rozwiązań można w każdej chwili usunąć z oprogramowania. Więc najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć, to dowiedzieć się trochę o tym podstawowa fizyka, studiuj i ćwicz swoją strategiędzięki czemu następnym razem będziesz dobrym mistrzem skoków.

dołącz do naszego kanału telegram