Skip to content

Jak planować szybciej w Apex Legends? – Podróżuj na większe odległości

25 de luty de 2022

W dzisiejszym świecie istnieje wiele różnych aplikacji, które mają na celu zabawę, pomoc w zdobyciu dokumentu, nauce itp. W ostatnim czasie gry wideo online są jedną z rzeczy najczęściej wykorzystywanych przez internautów. Dzieje się tak, ponieważ na ogół za ich pomocą możemy bawić się na żywo z innymi ludźmi i rozmawiaj podczas gry.

Jedną z najczęściej używanych platform gier online przez ludzi jest Apex Legends, dzięki której możemy się dobrze bawić, generować monety w aplikacji i dostosowywać funkcje gry. Jedną z opcji, z których użytkownicy na ogół nie wiedzą, jest szybkie planowanie. W tym celu musisz pobrać Apex Legends na PC i postępować zgodnie z instrukcjami, które zostaną wymienione w tym artykule.

Co musisz wiedzieć, aby szybciej planować w tej grze?

Pamiętaj, że dzięki Apex Legends możesz robić różne rzeczy, które pozytywnie generują poprawę poziomów. Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać, jest zdobywanie metali rzemieślniczych, jest to jedna z walut w grze, która pozwala ludziom po zdobyciu dużej ilościkupuj nowe postacie i artefakty by ich w nim używać.

Z drugiej strony, kolejną rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, zanim zaczniesz szybko planować w grze Apex Legends, są funkcje, o których wspomnimy poniżej:

Sztuczka działa tylko przy użyciu balonu

Do podnieś postać z Apex Legends, należy pamiętać, że jedyną opcją, która na to pozwala, jest użycie balonów. Jest to jedna z technik zalecanych do podniesienia postaci na chwilę, technika ta jest bardzo cennym sposobem do wzięcia pod uwagę, ponieważ pomoże nam szybciej planować w grze.

Musisz wiedzieć, jak wykorzystać mobilność, jaką narzędzie balonowe oferuje osobie w grze. Aby unosić się z postacią Apex Legends, balony są oznaczone kolorem czerwonym.

unosić się w legendach wierzchołków z czerwonymi balonami

Jak szybciej szybować w Apex Legends?

Istnieje kilka sposobów, aby nauczyć się szybciej planować na platformie Apex Legends. Zasadniczo należy zauważyć, że tę grę można zainstalować na konsolach, a także z komputera. Ogólnie rzecz biorąc, jest zwykle używany z komputerów, jednak do planuj szybciej w każdym z nichKroki, które należy wykonać, są następujące:

Jeśli jesteś na konsoli

Ponieważ platforma do gier Apex Legends może być używana za pośrednictwem konsoli, ważne jest również planowanie zrzutów. Dzieje się tak dlatego, że za pomocą dobrego i szybkiego upadku będziesz w stanie: łup szybciej i atakuj lepszymi drużynami podczas gry w Batlle Royale. Aby móc szybko spadać, musisz znaleźć niezbędne cechy, aby znaleźć lepsze wzniesienie, a tym samym skutecznie unosić się na wodzie.

Kiedy grasz z komputera

Grając na komputerze PC, szybkie planowanie rozgrywki, najlepszą rozgrywkę i najszybsze lądowanie można znaleźć z kilkoma kluczowymi funkcjami. Jedną z tych funkcji jest możliwość zjazdu w dół z prędkością 140 stopni, a gdy ta prędkość zostanie osiągnięta, zagłębienie się w dół, tak aby prędkość osiągnęła 135 stopni.

Po osiągnięciu tej prędkości spadania, prędkość spadania może zostać uruchomiona i będziesz w stanie pokonać konkurencję szybkością, zbierając wszystkie materiały niezbędne do wygrania Battle Royale i być w stanie generuj monety, które daje gra zwycięzcom w każdej wygranej grze.

Należy zauważyć, że dla wielu użytkowników alternatywa korzystania z Apex Legends za pośrednictwem komputera PC ułatwia wygranie gry z innymi graczami.

szybkie planowanie w legendach epex

Jak szybciej wylądujesz w tej grze po locie?

Należy zauważyć, że aby szybko wylądować w grze, grając w Apex Legends nie należy być „mistrzem skoków”, ponieważ jest to naprawdę praktyczne tylko do momentu, gdy zdołasz ogarnąć niezbędne środki, aby móc wylądować w optymalny sposób. Jak wspomniano w poprzedniej sekcji, prędkości wymagane do lądowania szybko i poprawnie wynosi od 140 do 135.

Musisz też ślizgać się, gdy znajdziesz się nad miejscem, w którym chcesz wylądować. Aby to zrobić w pionie, musisz zanurzyć się w ziemi. Kiedy schodzisz w płaszczyźnie pionowej, zyskasz prędkość, jednak gdy schodzisz w płaszczyźnie poziomej, zyskasz dystans.

Jest to proces, który będzie wymagał czasu i praktyki, aż osiągniesz optymalną prędkość, aby móc: wylądować na długo przed innymi Gracze Apex Legends. Należy zauważyć, że podczas upadków bohaterowie nie odniosą żadnych obrażeń.

dołącz do naszego kanału telegram