Skip to content

Jak unosić się z moją postacią w Apex Legends? – Balony i Plan

16 de luty de 2022

Apex Legends to bez wątpienia gra akcji która zdominowała uwagę dużej części użytkowników, dzięki swoim licznym i ciekawym postaciom, które sprawią, że Twoja przygoda z grą będzie chwilą pełną emocji.

Założenie jest takie, że na tym świecie wszystko jest ważne, możesz nauczyć się posługiwać bronią o niewiarygodnej mocy lub walczyć w pojedynkach wręcz, ale każdy sukces zależy od tego, jak bardzo dominujesz. umiejętności twojej legendy. Dziś porozmawiamy o tym, jak sprawić, by Twoja postać unosiła się na wodzie.

Co to jest Glide Boost i jak wykorzystać go jako przewagę konkurencyjną?

Decydując się na pobranie Apex Legends, to prawdopodobnie dlatego, że oczarowała Cię imponująca grafika, struktura walki i potężne umiejętności postaci. Gdy zaczniesz odkrywać grę wideo, podejmiesz poszukiwania nowe sztuczki i umiejętności które pozwalają podnieść technikę walki i ogólną grę.

Apex niedawno wprowadził nową technikę ruchu, znaną jako Super Gliding lub Glide Boostw zasadzie to sprawia, że ​​twoja postać wznosi się i ślizga po osiągnięciu niezwykłej prędkości i opadaniu, nie jest to decydujące dla twojej przewagi nad innymi graczami, chociaż może być fajnie zastosować.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem tej techniki dla siebie, po rozpoczęciu gry musisz sprawić, by twoja legenda szybko wspięła się po ścianie, z prędkością co najmniej 513 jednostek prędkości na sekundę, od razu dotarła na górę, musisz jednocześnie wcisnąć klawisze kucania i skoku . Otrzymasz w ten sposób, krótki ruch lewitacja na twoją postać co kończy się zjeżdżalnią na kolanach.

Z jakimi strukturami muszę wchodzić w interakcje w moim środowisku, aby prawidłowo planować?

W tej grze masz możliwość wyboru między 18 legendami i używając „Quips” Apex Legends odpowiadających twojej postaci, zdziwisz się, gdy odkryjesz, że każdy z nich był reprezentowany przez różnych aktorów, aby dodać szczególny akcent każdemu głosowi. Podobnie jak te, setki drobnych szczegółów w grze zapewniają wrażenia, które angażują Twoje zmysły.

używanie balonu w legendach wierzchołkowych

Chociaż tysiące użytkowników czeka, aż Apex Legends będzie unosić się jak Anthem, nie jest to jeszcze opcja. Mimo to istnieją pewne sztuczki i strategie, z których możesz skorzystać przy odrobinie sprytu, aby wyprzedzić swoich konkurentów. Na przykład zaplanuj spadający ze statku lub balonuktóry aktywuje tryb upadku legendy.

Przebywanie w pobliżu podwyższonej powierzchni

Wszyscy jesteśmy zainteresowani uzyskaniem pakietu w ramach Apex Legends, a więc opanowaniem jak największej liczby umiejętności, które: zbliżyć się do zakończenia bitwy obecnie stają się cennym zasobem. Wśród nich planuj lub lataj na krótkie chwile do swojej postaci.

W tym przypadku krok po kroku, który pozwoli ci napędzać się twoją postacią, oznacza, jak wspomnieliśmy wcześniej, że np. wejdź na statek i zrzuć go jak pomniejszyć mapę. W tym momencie powinieneś postępować w następujący sposób:

  • Gdy twoja postać jest w powietrzu, zbliż się do przeszkody lub podniesionej powierzchni w otoczeniu, uruchomi to animację pionowego ślizgu.
  • Nawierzchnią tą może być góra, drzewo lub jakakolwiek inna, ważne jest aby podczas tego nie tracić prędkości, czyli trzymać wciśnięty klawisz „W”.
  • Natychmiast musisz przystąpić do podniesienia kamery i aktywować „Swobodny widok”, pamiętaj o utrzymaniu prędkości.
  • Teraz, trzymając „Free-look” i prędkość, będziesz przesuwać się pionowo swoją postacią, naciskając na przemian klawisze „A” i „D”, które przesuwają cię w odpowiednim kierunku.
  • Od czasu do czasu zwalniaj „Swobodny wygląd”, aby dostosować widok i ćwiczyć tę umiejętność tak bardzo, jak to możliwe.

Jak używać czerwonych balonów do unoszenia się na mapie?

Istnieje druga technika, którą możesz zastosować spraw, aby twoja postać wzrosła przez jakiś czas w grze, chociaż wcześniej wskazane jest poznanie swojego pingu w Apex Legends, dzięki temu upewnisz się, że unikniesz awarii serwera. Teraz, aby skorzystać z funkcji mobilności czerwonych balonów i pokonywać duże odległości przy niewielkim wysiłku, musisz wykonać szereg kroków.

poruszaj się po mapie z balonem w legendach wierzchołków

Spójrz w niebo, kiedy je nosisz

Sposób, w jaki możesz latać swoją postacią w Apex Legends, z czerwone balony i zwój ze spadochronem, jest stosunkowo prosta, choć z większą praktyką rozwiniesz więcej umiejętności. Początkowo musisz:

  • Zlokalizuj się w obszarze, w którym znajdują się balony, tam musisz wspiąć się na jeden z nich.
  • Natychmiast spójrz w niebo.
  • Gdy tylko puścisz balon, aktywuj „Free-Look” i klawisz do przodu, aby gra pomyślała, że ​​jesteś zainteresowany pójściem w górę.
  • Kiedy odejdziesz z obszaru gry lub na szczycie konstrukcji, rakiety aktywują się i napędzają cię, dzięki czemu możesz poruszać się znacznie szybciej.

dołącz do naszego kanału telegram