Skip to content

Jak schować broń w Apex Legends? – Pomoc Szybkie polecenia

10 de luty de 2022

Świat gier wideo jest istotną częścią rozrywki i codziennego życia tysięcy ludzi, którzy nawet mogą zarabiać na czasie spędzanym na tych hobby. Ze swojej strony Apex Legends staje się dość popularny i jest już częścią darmowych gier akcji i przygodowych, które można łatwo pobrać. Oczywiście niezbędne jest opracowanie skutecznych strategii, które pozwolą osiągnąć cele i nagrody.

Biorąc to pod uwagę ruch jest kluczową częścią awatarów które składają się na tego typu gry wideo. Jak również reakcje i refleks, które należy wykonać natychmiast, aby utrzymać tempo i nie przegrać z przeciwnikami. Przede wszystkim, jeśli zastosujesz najlepsze triki, aby wygrać. Z tych wszystkich powodów dzisiaj nauczymy Cię, jak schować broń, aby działać szybciej, w zależności od posiadanej platformy do gier.

Jakie są kroki, aby schować broń w Apex Legends?

Wyobraź sobie, że w pełni lubisz grać w Apex Legends i umieszczasz głosy w języku hiszpańskim, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia. Brzmi świetnie, prawda? Pamiętaj, że możesz również korzystać z innych narzędzi, takich jak chowanie broni aby osiągnąć szybsze i bardziej precyzyjne ruchy, które pomogą Ci strzelać dokładniej. W tej sekcji pokażemy, jak to zrobić na każdej z dotychczasowych platform do gier.

Przez komputer

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że pobierając Apex Legends na swój komputer, możesz uzyskać lepsze przyspieszenie, o ile ręcznie schowasz broń swojej postaci. Wszystko to przez klawisz Shift, który da ci Sprinty ruchu. Tymczasem, jeśli chcesz biegać jeszcze szybciej, możesz zaapelować o naciśnięcie przycisku z cyfrą 3 na klawiaturze, aby osiągnąć lepsze wyniki i wygrać mecze.

Z PS4

Z drugiej strony, jeśli jesteś właścicielem PS4, również możesz schować broń w ryzykownych sytuacjach które wymagają tego w grach. Zalecamy więc zlokalizowanie przycisku Sprinty bezpośrednio z kontrolera, wciśnięcie symbolu L3 i przycisku trójkąta, aby bez problemu schować broń. Należy pamiętać, że dzięki tej platformie wrażenia z gry są nieco bardziej żywe i intensywne.

Z Xbox One

Pomimo tego, co wielu myśli, wrażenia z gry na Xbox One są często nawet bardziej złożone niż na komputerze. Zasługujesz więc na włożenie wszelkich starań, aby grać na konsoli i nie zawieść w próbie. Więc jeśli masz Xbox One, możesz łatwo biegać i przewijać za pomocą lewego drążka. Natomiast, aby zrealizować cel schowania broni, wystarczy nacisnąć przycisk z symbolem Y.

Korzystanie z Nintendo Switch

Zasadniczo procedura chowania broni na Nintendo Switch jest taka sama jak na Xbox One. te urządzenia działają z kontrolerów które w pewnych aspektach ułatwiają rozgrywkę. Oczywiście możesz automatycznie biec ze sprintem, jeśli przytrzymasz go lewym drążkiem, dezaktywując go, gdy uznasz, że jest to konieczne, aby zachować bezpieczeństwo i uniknąć złapania przez członków drugiej drużyny.

użyj kontrolera gier apex legends do schowania broni

Jak zmienić okładkę w Apex Legends?

Jak dobrze wiesz, schowanie broni w różnych grach FPS to zadanie, które zwiększa szybkość ruchów postaci. Przede wszystkim w konkretnych sytuacjach, w których warto biec szybciej bez konieczności noszenia w ręce pewnych przedmiotów, które mogą opóźnić dobrą wydajność generowaną przez zespół i same awatary.

To z tego powodu chowanie broni do kabury okazuje się bardzo praktyczną opcją dla tych, którzy od jakiegoś czasu nie muszą z niego korzystać. Podobnie twórcy Apex Legends zawsze wdrażają nowe aktualizacje, które zawierają znaczące zmiany dotyczące materiałów lub ulepszeń broni, w której są zawarte, ich rękawy.

Dlatego ulepszanie lub zmiana tego typu przedmiotów, będzie zależeć głównie od kosztów i zmian które są realizowane. Nie zapominaj, że kabura jest bardzo praktycznym zasobem, który pomoże ci szybko dostać się w bezpieczne miejsce, gdy będziesz musiał przechowywać broń, aby uzyskać dodatkowe wzmocnienia, które będą bardzo przydatne w misjach.

dołącz do naszego kanału telegram