Skip to content

Jak zeskanować kod QR WhatsApp Web za pomocą przedniego aparatu?

5 de marzec de 2023

Odkąd WhatsApp uruchomił WhatsApp Web, wiele osób korzystało z tej funkcji, dzięki której możemy prowadzić rozmowy, które wcześniej prowadziliśmy na urządzeniu, ale na komputerze.

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, musisz otworzyć web.whatsapp.com, a następnie zeskanuj kod QR aparatem swojego urządzenia. Aby móc korzystać z WhatsApp Web, konieczne jest użycie tylnej kamery telefonu komórkowego.

Zeskanuj kod QR WhatsApp Web przednim aparatem

Problem pojawia się, gdy z jakiegoś powodu nie można użyć tylnej kamery WhatsApp, aby zeskanować wspomniany kod. Nie martw się, ponieważ dzisiaj zobaczymy jak zeskanować kod qr WhatsApp Web z przednim aparatem.

Aby móc to zrobić, konieczne jest pobranie aplikacji innej firmy. Aplikacja pozwala nam skanować różne rodzaje kodów QR, WhatsApp jest jednym z nich. Po prostu przejdź do Sklepu Play i pobierz aplikację, aby móc z niej korzystać zamiast WhatsApp.

Przeczytaj kod QR WhatsApp za pomocą przedniego aparatu

Sposób korzystania z tej aplikacji jest bardzo prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Aplikacja do urządzenia, a następnie otwórz je.

Po otwarciu będziesz musiał również otworzyć web.whatsapp.com. Jeśli zajrzysz pod aparat, zobaczysz ikonę w kształcie aparatu fotograficznego, naciśnij ją, a będziesz mógł korzystać z przedniego aparatu.

teraz musisz skieruj przednią kamerę na kod QR który pojawia się na twoim komputerze. Może to być dla Ciebie trochę skomplikowane, ale gdy już to zrobisz, poczujesz, że Twoje urządzenie wibruje, co oznacza, że ​​jest gotowe do użycia.

Jest to doskonały sposób na rozwiązanie każdego problemu z tylną kamerą, jeśli chcesz korzystać z WhatsApp i nie masz pieniędzy na naprawę tej kamery.

Szkoda sama w sobie, że sam WhatsApp nie ma opcji ze swojej aplikacji, aby móc korzystać z przedniego aparatu i musimy być zmuszeni do pobierania aplikacji firm trzecich, aby móc korzystać z aparatu na froncie urządzenie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i że nie masz już wątpliwości jak zeskanować kod qr WhatsApp za pomocą przedniego aparatu. Jeśli masz jakieś, jak zawsze możesz zostawić je w polu komentarza, które znajdziesz nieco poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram